Back to Question Center
0

Rise of the Review Economy: Jak Infer i Kimble wykorzystują platformę G2 Crowd

1 answers:

Nie ma wątpliwości, że strony takie jak Yelp i TripAdvisor stały się kluczowymi platformami. dla marketerów konsumenckich. Mniej zrozumiałe jest to, że posiadanie strategii dotyczącej przeglądów klientów staje się coraz ważniejsze dla marketerów B2B.

Doświadczenia Infer i Kimble w korzystaniu z G2 Crowd, platformy zweryfikowanych recenzji użytkowników, stanowią długą drogę do zademonstrowania dla marketerów B2B wartości monitorowania przeglądów produktów oraz słuchania i działania na podstawie głosu klienta - fan monitoring.

Infer

Infer to firma oferująca innowacyjną platformę sztucznej inteligencji i analityki predykcyjnej. Podczas gdy Infer mógł usłyszeć "fakturę klienta",. Zwłaszcza jeśli chodzi o otrzymywanie pozytywnych komentarzy bezpośrednio, przed rozpoczęciem korzystania z platformy G2 Crowd stanęły przed nią dwa wyzwania.

  • Po pierwsze, Infer zbierał i agregował komentarze klientów ręcznie;. proces był nużący dla zespołu, a wynikowa treść nie była dostępna.
  • Po drugie, ponieważ zebrane opinie były bardzo pozytywne, Infer chciała upewnić się, że istnieje zrównoważone podejście do zbierania informacji zwrotnych.

Infer ma dużą bazę klientów B2B do prognozowania sprzedaży i marketingu i uważa swoją społeczność klientów za główny wyróżnik. W zbieraniu opinii klientów, zarówno pozytywnych uwag, jak i konstruktywnej krytyki, Infer podkreśla wiarygodność. Uznając, że docelowa baza klientów była już aktywna na platformie G2 Crowd, firma podjęła decyzję o partnerstwie z G2 Crowd.

Wyniki dla Infer obejmowały rozwój rosnącej społeczności uwierzytelnionych recenzji. Rozszerzając zasięg poprzez platformę uwierzytelnionych opinii użytkowników G2 Crowd, Infer wykorzystał rosnące źródło wiarygodnych informacji zwrotnych i zaangażowała się w więcej rozmów z obecnymi i potencjalnymi klientami.

Zespół produktów Infer ściśle współpracuje z sukcesem klienta (CS) i zarządzaniem kontami, aby zbudować swoją rosnącą społeczność G2 Crowd. Kiedy klient osiąga określony punkt w swoim cyklu życia, CS Infer'a angażuje się w opinie produktów.

Opinie klientów pomogły zweryfikować ogólną strategię produktu Infer, w tym znaczenie uczynienia sztucznej inteligencji bardziej zrozumiałą dla użytkownika końcowego. Kiedy Infer pomógł pionierem w zakresie sprzedaży i marketingu B2B, napotkał na małe opory przed przyjęciem "czarnego pudełka". modele. Jednak firma przewidywała, że ​​nadejdzie czas, kiedy użytkownik końcowy zakwestionuje to podejście. Dlatego rozszerzyła swoją ofertę produktów o innowacje dedykowane do sprzedaży inteligencji. Ponieważ Infer dzieli się wszystkimi opiniami z zespołem ds. Produktu, społeczność klientów pozostaje głównym motorem rozwoju planu rozwoju produktu. Informacje zwrotne pomagają wspierać większą innowacyjność poprzez uczenie się, tworzenie i iterowanie.

"G2 Crowd szybko stało się jednym z kluczowych chłodziarek wodnych, a może i kawiarni, dla dobrze prosperującej społeczności klientów Infer, która gromadziła i udostępniała ich historie, wykorzystując sztuczną inteligencję i analizy predykcyjne w swojej działalności. Czysty i przyjazny dla użytkownika układ witryny z recenzjami ułatwia jednostkom opuszczanie wartościowych opinii i natychmiastowe udostępnianie ich w sieciach społecznościowych. â €?. - Sean Zinsmeister, wiceprezes ds. marketingu produktów, Infer, Inc.

Kimble

Kiedy zaczął rozważać współpracę z G2Crowd, Kimble Professional Services Automation, stanął w obliczu dobrze finansowanych konkurentów z. większe budżety marketingowe w celu promowania swoich ofert PSA, które w rzeczywistości stanowią część zestawów produktów. Kimble jednak specjalizuje się w PSA i partnerach z dostawcami komplementarnych ofert, dając klientom "najlepsze w swojej klasie". rozwiązania.

Z silnym naciskiem na innowacyjność i zadowolenie klienta, Kimble poświęcił znacznie więcej zasobów na rozwój produktów niż na marketing i sprzedaż. Celem Kimble'a jest posiadanie produktu, który mówi sam za siebie.

Dzięki G2 Crowd Kimble zwiększyło świadomość marki i przepływ wykwalifikowanych klientów. Sprawdzone opinie użytkowników G2 Crowd zapewniają Kimble'a, że ​​"prawdziwe". klienci komentują swoje rozwiązania PSA, a także produkty konkurencji.

Dzięki G2 Crowd potencjalni klienci zyskują zrównoważony i niezależny obraz wielu rozwiązań PSA w jednym miejscu. Kimble wykorzystuje również swoje wysokie oceny zadowolenia użytkowników w wysoce konkurencyjnej kategorii PSA, aby dotrzeć do potencjalnych nabywców. Dzięki recenzjom G2 Crowd klienci mogą również zobaczyć, w jaki sposób rozwiązania PSA Kimble działają z komplementarnymi "najlepszymi w swojej klasie". produkty innych dostawców. Dzięki temu Kimble zyskuje przewagę nad większymi firmami dzięki rozwiązaniom typu suite, które zawierają komponent PSA.

Wykorzystując G2 Crowd jako kluczową część działań marketingowych Kimble wyrównał szanse dla swojego wyspecjalizowanego rozwiązania PSA. Zespoły sukcesów klientów Kimble kierują klientów i potencjalnych klientów na stronę G2 Crowd, aby uzyskać bezstronne i niezależne recenzje. Recenzje tworzą także ważną pętlę sprzężenia zwrotnego, dzięki czemu użytkownicy mają lepsze wrażenia.

Ponadto Kimble widzi tendencję do odchodzenia od zestawów produktów do poszczególnych produktów. Korzystając z tego pomysłu, Kimble zapewnia integrację swoich produktów z innym oprogramowaniem w celu dostosowania wygody użytkownika.

"G2 Crowd daje ludziom wybór spośród wielu dostawców", nie ma znaczenia, ile dolarów marketingowych musi wydać firma. Nie chodzi o to, aby powiedzieć ludziom, co kupić: chodzi o edukację kupujących. â €?. - Mark Robinson, dyrektor ds. marketingu w Kimble Professional Services Automation

Aby dotrzymać kroku najnowszym trendom w marketingu cyfrowym, zasubskrybuj dziś blog marketingowy LinkedIn .

Rise of the Review Economy: How Infer and Kimble Leverage the G2 Crowd Platform

April 24, 2018