Back to Question Center
0

â € žPodawaj z LinkedInâ €?

1 answers:

Wszyscy wiemy, że większość specjalistów, z wyjątkiem najbardziej aktywnych osób poszukujących pracy, nie aktualizuje swoich życiorysów. Ponadto tylko 10-20% osób aktywnie poszukuje nowej pracy. Dlaczego więc strony zawodowe ograniczają swoją pulę wnioskodawców, wymagając wznowienia tylko po to, aby rozpocząć rekrutację? "No cóż, pracodawcy nie mieli dużego wyboru" aż do dzisiaj.

"Zastosuj z LinkedIn". to nowa wtyczka, która pozwala profesjonalistom ubiegać się o pracę, po prostu korzystając z ich profilu LinkedIn - custom made wardrobes. Pracodawcy mogą korzystać z bezpłatnej wtyczki na swoich stronach karier, a nawet ofert pracy w Internecie, aby dotrzeć do ponad 100 milionów specjalistów LinkedIn na całym świecie. • Dzięki zwiększonemu dostępowi do wysokiej jakości talentów i usprawnionemu procesowi składania wniosków pracodawcy mogą przyciągać bardziej aktywnych, a nawet pasywnych kandydatów do pracy.

W przypadku pracodawców, którzy nie muszą łączyć się z systemem śledzenia wniosków (ATS), mogą dziś skorzystać z tego potężnego nowego narzędzia. Â Dla tych, którzy chcą wtyczkę zintegrować z ATS, kilku dostawców już obsługuje aplikację Apply z LinkedIn, a więcej będzie ją obsługiwać w przyszłości. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o działaniu tej wtyczki dla pracodawców. Aby dowiedzieć się więcej o korzyściach dla osób poszukujących pracy, zobacz główny blog LinkedIn .

Doświadczenie osób poszukujących pracy jest proste i łatwe do zilustrowania za pomocą niektórych zrzutów ekranu.

1. Firma dodaje przycisk Zastosuj z LinkedIn do swoich ofert pracy.
“Apply with LinkedIn” to Attract More Active and Passive Talent

  • Skontaktuj się z ATS i daj im znać, że chcesz użyć wtyczki Apply with LinkedIn.
  • Odwiedź tę stronę, aby wypełnić krótki formularz , a my powiadomimy ATS o twoim interesie i powiadomimy cię, gdy twój ATS obsługuje wtyczkę.
  • Jeszcze jedna kwestia, o której słyszeliśmy na temat aplikacji Apply with LinkedIn, to praca z LinkedIn Recruiterem i ofertami pracy na LinkedIn. com? - Nie, nie. Â Zastosuj z LinkedIn ma na celu pomóc przynieść korzyści z sieci LinkedIn na własną stronę internetową lub oferty pracy (nie na stronie LinkedIn. Com). To uzupełnienie skutecznej rekrutacji, brandingu i ukierunkowanych ofert pracy i pasujących usług dostępnych dla LinkedIn. com i ekosystem LinkedIn.

    Powiązanie z wszystkimi naszymi informacjami na temat tej inicjatywy ma zastosowanie. linkedin. com , gdzie można znaleźć przeglądy korzyści, aktualizacje partnerów ATS obsługujących wtyczkę, często zadawane pytania, szczegółowe przewodniki dotyczące instalacji wtyczki oraz opcje pomocy technicznej. Będziemy również dodawać więcej informacji z FAQ do stron internetowych klientów rekrutujących.

    Obejrzyj to miejsce, aby uzyskać więcej aktualizacji w przyszłości i sprawdź Złóż wniosek już dziś na LinkedIn !

    April 24, 2018