Back to Question Center
0

Wywiad z agencją: 23 pytania z Lauren Goldstein

1 answers:

Po prawie dwóch dekadach w Babcock Jenkins, Lauren Goldstein niedawno. dołączyła do agencji Revelry jako partner. Revelry to agencja typu B2B skupiona na branży spożywczej, gastronomicznej i hotelarskiej. Niedawno zadaliśmy Goldsteinowi 23 pytania. Oto jej 23 odpowiedzi.

1 - transport guenstig. Co masz na śniadanie dziś rano?

Miska Acai, zwieńczona granolą, nasionami chia i jagodami goji. wykonane przez mojego męża. Delish!

2. Jaka jest ostatnia wspaniała rzecz, którą oglądałeś i dlaczego?

â € œHouse of Lies. â €?. Grzeszna przyjemność. Bezmyślny i trochę lekkomyślny. Ale nie mów nikomu.

3. Jakie jest modne hasło branży, które najbardziej cię denerwuje?

ABM. NAPRAWDĘ???!!!!. To po prostu dobry marketing. Ci z nas, którzy byli w branży, koncentrowali się na tym, by mieć odpowiednią i znaczącą "konwersację". z kluczowymi kontami od dziesięcioleci. Zbyt dużo szumu i szumu dzisiaj.

4. Powiedziałeś, że kolejną ewolucją w content marketingu jest marketing konwersacji. Co przez to rozumiesz?

Ludzie angażują się w rozmowy, aby uczyć się nowych rzeczy - lub, być może, bawić. Nie chcą się z nimi rozmawiać ani się z nimi rozmawiać. Chcą zaangażować się w sensowne rozmowy. Świetni marketerzy mają wgląd (lub wiele) w swoich odbiorców i mogą przewidzieć rodzaje rozmów, które będą ważne i pomocne w pracy, którą wykonują. Jeśli uważamy siebie za wychowawców (i wychowawców odpowiedzialnych za uczynienie ich interesującymi i / lub interesującymi) lub ekspertów tematycznych, możemy być pomocni dla naszych klientów i potencjalnych klientów.

5. Jaka jest ostatnia wspaniała książka, którą czytasz?. Dlaczego było wspaniale?

Jestem w drodze przez "Shoe Dog". â €?. To niesamowite. Phil Knight, założyciel Nike, jest prawdziwym pionierem, myślącym przywódcą i przedsiębiorcą. Na początku swojej kariery dostrzegł niezaspokojoną potrzebę (sportowe buty do biegania) - z publicznością, którą naprawdę zrozumiał .. i poszedł na wszystkie końce, by spełnić tę potrzebę. Podczas gdy ja nie skończyłem książki - jestem pod wrażeniem jego pasji, wglądu w jego kupującego i wytrwałości.

6. Jakie jest twoje ulubione miejsce na wakacje?

Jest ich wiele. Pracuję niesamowicie ciężko, ale lubię grać ciężko. Podróżowaliśmy do Tajlandii pół tuzina razy i uwielbiam to miejsce. Kocham ludzi, kulturę i jedzenie!. Jestem w moim szczęśliwym miejscu. Na bardziej pragmatycznym poziomie uwielbiam Hood River. To około 60 mil na wschód od Portland w stanie Oregon, w wąwozie rzeki Columbia. I jest cudowne. Jest domem dla najlepszych wiatrów i jednych z najlepszych windsurfingu na świecie. Ale uwielbiam go za wspaniałe widoki (rzeka i podwójne góry), świetne jedzenie, niesamowite piwo, niesamowite trasy biegowe i rowerowe ... a gdy wiatr ucichnie, uwielbiam wiosłować na pokładzie w spokojnej rzece Columbia. To naprawdę moje szczęśliwe miejsce.

7. Jaka jest największa zmiana w branży agencyjnej od kiedy zacząłeś?

Jestem w branży agencyjnej od ponad 20 lat i byłam w Babcock Jenkins przez 18 lat. być partnerem w agencji o nazwie Revelry Agency. Branża agencyjna stale się rozwija - dzięki nowym narzędziom i metodom - bardziej odpowiednim dla kupujących. Co jednak nie zmieniło się. pragnienie (i potrzeba), aby było istotne dla kupujących. Być może to tylko ścieżka, którą podjąłem ... ale zawsze współpracowałem z markami i agencjami, które rozumieją wagę rozmów od 1 do 1. Zmieniło się to, że możemy to zrobić dzisiaj szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

8. W jaki sposób przystosowaliście się (i waszą agencję)?

Ciągłe eksperymenty. Pilotowanie nowych pomysłów, nowych technologii, nowych podejść.

9. Jaka jest twoja największa chwila w biznesie?

Naprawdę, było ich wiele. Wszyscy są związani z NAPRAWDĘ WIELKĄ wypłatą dla moich klientów. Jak to zrobiliśmy w 1999 roku przed pojawieniem się nowoczesnych MAP?. BNJ był pionierem naszej własnej technologii, która pozwalała nam komunikować się z bazą danych w sposób dostosowany i odpowiedni w oparciu o:

 • Dane, które na ich temat zebraliśmy
 • Informacje, które później ". œprogresywnie. dostarczone do nas

Ponownie, było dziesiątki. ale innym ulubionym był Xerox (zaledwie kilka lat temu), gdzie nasze "ABM". Strategia i powiązana komunikacja przerodziły się w 2 miliardy dolarów w przychody z pipeline.

10. W życiu?

Dwóch pięknych chłopców (Jack, 10 i Evan, 7)

11. Jaki jest najważniejszy sposób, w jaki rozwój mediów społecznościowych, od YouTube'a, przez Facebooka do LinkedIn, zmienił sposób, w jaki firmy opowiadają historie?

Możemy być bardziej realne, płynne i powtarzalne. Możemy znaleźć podobnie myślących ludzi. Możemy komunikować się w kanałach, które są najbardziej wygodne dla naszych odbiorców.

12. Cyfrowe wydatki na reklamę mają przewyższyć wydatki na reklamę telewizyjną. Czy jest to problem dla agencji czy szansa?

Absolutna szansa!. Historie będą zawsze opowiadane .. przez wiele mediów. Teraz bardziej wizualne opowiadanie historii niż kiedykolwiek - bez względu na to, czy będzie to telewizja czy komputer - to jeszcze WIĘCEJ.

13. "Nic wielkiego nigdy nie zostało osiągnięte bez entuzjazmu. â €?. Dlaczego jest to dla ciebie ważny cytat?

 • Miej pasję i przekonanie we wszystkim, co robisz. Najważniejsze jest podejście.
 • Zakochałem się w tym cytacie w college'u, gdzie byłem magistrem angielskim na Uniwersytecie Tufts w Bostonie (i wtedy studiowałem wielkich lokalnych pisarzy, takich jak Ralph Waldo Emerson i Henry David Thoreau).
 • Być może nie byłam najlepszym uczniem, najlepszym sportowcem, a nawet najlepszym (wypełnij puste miejsce). Ale wkładam 110% we wszystko, co zrobiłem - niezależnie od moich możliwości. Wierzę, że to mi dobrze służyło.

14. Jak korzystać z LinkedIn - do tworzenia sieci?. Do content marketingu?. Szukasz talentu?. Do poszukiwania sprzedaży?. Chcesz być na bieżąco z nowościami?

Tak, tak, tak, tak!. LinkedIn jest moim kanałem numer jeden dla:

 • Networking: Przeprowadzam się do nowej branży (B2B Food, Beverage & Hospitality) i już znajduję ogromną liczbę moich kontaktów, które mogą. pomóż mi dotrzeć do tych nowych branż.
 • Content marketing: znajdowanie treści za pośrednictwem LinkedIn poprawia czytelnictwo, prowadzi ciekawszy dialog i jest bardziej aktywny niż mój własny blog (nad którym pracowałem przez wiele lat). Moje doświadczenie z płatnymi rozwiązaniami LinkedIn (dla marketingu treści dla klientów) było wspaniałe. Jest najlepiej sprzedającym się (pod względem przyciągania "kupujących").
 • Perspektywy sprzedaży: tak, podobnie jak tworzenie sieci, to prawdziwy klejnot. Klienci korzystający z płatnych rozwiązań są niezwykle zadowoleni z wyników (i ROI).
 • Wiadomości: Tak, to mój pierwszy przystanek każdego dnia.

Jestem naprawdę wielkim fanem - zarówno osobiście, jak i dla klientów.

15. W jaki sposób korzystasz z reklamy LinkedIn dla swoich klientów i co działa dobrze dla nich?

Oto kilka przemyśleń na temat reklamy LinkedIn od mojego długoletniego kolegi, Erica Wittlake'a: LinkedIn. Treść sponsorowana . Zawartość jest w domu w formacie, umożliwia dodatkową dystrybucję organiczną, a Ty możesz wykorzystać dane profilu LinkedIn do kierowania. Jeśli nie testowałeś Treści sponsorowanych również w ramach swoich inicjatyw ABM, musisz to zrobić. â €

16. Czego nauczyłeś się w college'u, że nadal aplikujesz codziennie do pracy?

Opowiadanie historii

17. Najlepsze filmy w historii. Iść:

 • Czarownice z Eastwick
 • ET
 • Gwiezdne wojny (wczesna seria) Â

18. Kim chciałeś być, kiedy dorastałeś?

Adwokat. Potem dziennikarz.

19. Jaki jest twój najbardziej irytujący nawyk?

Jestem głośnym gadułą. Jestem podekscytowany - i nie mogę sobie pomóc. Jest to problem dziedziczny.

20. myślę, że mógłbym go wyprzedzić?

21. Jakie zadania miałeś w liceum i jakich lekcji nauczyłeś się od nich, że nadal używasz w praktyce?

Oprócz gazetki szkolnej zrobiłem trochę wolnego pisma dla lokalnego tygodnika "€". " â € žTen tygodniowy magazynâ €. - więc nadal uwielbiam znajdować wspaniałą historię, która łączy się z moją publicznością!

22. Jaki jest najlepszy obiad jaki miałeś w zeszłym tygodniu?

Taco night. Zawsze !!

23. Czego najbardziej oczekujesz w 2017 roku?

Moja kolejna wspaniała przygoda: agencja Revelry, spędzanie czasu nad rzeką dzięki LEAP, organizacji non-profit powiązanej z Revelry i poświęconej pomaganiu tym, którzy mają wyjątkowe życie. wyzwania poprzez zapewnienie programów terapeutycznych wilderness. â € | i przygody, o których jeszcze nie wiem.

Aby uzyskać więcej informacji od liderów branży, marketingu B2B lub podobnych , subskrybuj blog LinkedIn Marketing Solutions.

The Agency Interview: 23 Questions with Lauren Goldstein

April 24, 2018