Back to Question Center
0

LinkedIn przedstawia przyszłość: Online Video Edition

1 answers:
(16. )

LinkedIn przedstawia przyszłość: Online Video Edition

(5. )

Komentarz edytora: Post przedstawia najnowszy film LinkedIn przedstawia film Przyszłość , który analizuje, co dalej w Internecie. Poprzednie filmy z serii można obejrzeć tutaj tutaj - aspire atlantis 2 coils.

Marketerzy B2B wykorzystują wideo. Coraz więcej z nich korzysta z nowych opcji wideo z LinkedIn, takich jak reklamy wideo .

Wideo zawsze było potężnym medium dla marketingowców - B2B i innych - do opowiadania historii swoich marek. Xerox, na przykład, słynnie wprowadził swojego słynnego " Brata Dominika â €?. Kampania dla swoich kopiarek w Super Bowl w 1977 roku. Ale to była oczywiście rzadkość. Nie każdy marketer B2B, wówczas lub teraz, może sobie pozwolić na miejsce Super Bowl.

Dlaczego więc więcej marketerów B2B opowiada teraz swoje historie za pomocą wideo?. Istnieją dwa główne powody:

  • Po pierwsze, platformy mediów społecznościowych zdemokratyzowały dystrybucję wideo. Już nie marketer B2B musi inwestować w drogie zakupy telewizyjne, aby dystrybuować swój komercyjny lub inny film. Teraz marketerzy B2B mogą dystrybuować wideo za darmo na platformach takich jak LinkedIn, Instagram i YouTube.
  • Po drugie, zmniejszenie kosztów produkcji spowodowało, że wideo jest dostępne nawet dla najmniejszych sprzedawców B2B. Aparaty DSLR, często kosztujące mniej niż 1000 USD, sprawiły, że wideo wysokiej jakości stało się rzeczywistością dla większości działów marketingu. Dodatkowo, jeśli masz smartfona, masz niesamowitą kamerę w kieszeni. Co więcej, cyfrowe oprogramowanie do edycji oznacza, że ​​marketerzy nie muszą wydawać setek dolarów na godzinę, aby uzyskać dostęp do profesjonalnego zestawu do edycji.

Te tendencje w zakresie dystrybucji i kosztów produkcji zbliżone do zasadniczo zerowych oznaczają, że wideo jest kluczowym narzędziem dla marketerów B2B teraz iw przyszłości. W naszym najnowszym filmie, LinkedIn przedstawia przyszłość: Online Video Edition , zapytaliśmy wielu przekonań liderów, w jaki sposób marketerzy B2B będą używać wideo w nadchodzących latach. Oto niektóre z tego, co mieli do powiedzenia:

Używam statystyk, że prawie 70% ludzi to uczniowie. â € " Gini Dietrich , dyrektor generalny, Arment Dietrich
Przyszłość wideo to więcej wideo. Koszt produkcji wideo spadł do zera. â € " Andy Crestodina , CMO, Orbit Media Studios
Opinia publiczna poinformowała nas, co jest w porządku z obejrzeniem wideo, które nie zostało profesjonalnie wyprodukowane w studiu. â € " A. J. Wilcox , założyciel, B2Linked
Ciekawe, że niektóre inne platformy, takie jak LinkedIn, dodają tę możliwość, w której można przenosić wideo na inne platformy, a nie tylko publikować w serwisie YouTube. â € " Gina Michnowicz , CEO, The Craftsman Agency

W tym filmie, Mario Martinez , CEO, Vengreso;. Jeff Davis , założyciel, The Sales & amp .;. Marketing Wyrównanie szczytu;. oraz David J. P. Fisher , prezes, RockStar Consulting podzielają również swoje przemyślenia na temat przyszłości wideo online. Możesz obejrzeć cały film poniżej.

Aby głębiej zagłębić się w przyszłość wideo i co to oznacza dla marketerów B2B, zarejestruj się dzisiaj na webinarium " 5 wskazówek, aby zwiększyć swoją zawartość wideo ." I dotrzymać kroku. z najnowszymi narzędziami wideo i innymi narzędziami marketingu cyfrowego zasubskrybuj dziś blog marketingowy LinkedIn .

LinkedIn Presents the Future: Online Video Edition

April 24, 2018