Back to Question Center
0

LinkedIn i Partner Taleo usprawniają rekrutację i zwiększają efektywność

1 answers:

Dziś na corocznej konferencji Taleo World Taleo i LinkedIn ogłosili nowe narzędzia, które wykorzystują moc LinkedIn. profesjonalna sieć pomagająca rekruterom pracować szybciej, mądrzej i skuteczniej w zarządzaniu kandydatami. Te nowe narzędzia będą częścią nadchodzącej wersji Taleo Enterprise Edition 11b i uważamy, że jest to wygrana dla rekruterów i osób poszukujących pracy.

Złóż podanie o pracę z twoim profilem LinkedIn
Taleo wykorzystuje technologię Apply with LinkedIn , którą wypuściliśmy w sierpniu, aby ułatwić osobom ubiegającym się o pracę. Formularze podania o pracę są często długie i mogą być nieco zniechęcające, co powoduje, że niektórzy kandydaci mogą zrezygnować z aplikacji lub nawet nie ubiegać się o nią w ogóle - lampadari a soffitto grandi. Â Dzięki Taleo kandydaci będą mogli wykorzystać dane z profilu na LinkedIn, aby wypełnić wiele pól aplikacji, dzięki czemu proces jest o wiele szybszy i łatwiejszy. To nie tylko sprawia, że ​​wnioskodawcy są bardziej zadowoleni z pracodawcy, ale także zwiększa liczbę pasywnych kandydatów jakości, które mają zastosowanie.

Zobacz profile LinkedIn dla kandydatów w systemie Taleo
Zapisy w systemie ATS mogą stać się nieaktualne, gdy tylko wnioskodawca prześle życiorys. W rezultacie widzimy, jak rekruterzy spędzają czas na przełączaniu się między swoim systemem Taleo a LinkedIn, aby sprawdzić, czy kandydat zaktualizował swój status - nową pracę, wiele aktualizacji swojego profilu lub innych wskazówek, które pomagają w ustaleniu rentowności kandydata.

Dzięki nowej funkcji Podgląd profilu w Taleo, użytkownicy mogą otworzyć okno w Taleo pokazujące profil kandydata na LinkedIn. Â Jeśli użytkownik ma osobiste konto LinkedIn, może wyświetlić podsumowanie profilu kandydata. Â Użytkownicy posiadający licencję LinkedIn Recruiter mogą wyświetlać bogaty profil, w tym sposób połączenia z kandydatem, a także podejmować działania, takie jak dodanie profilu do projektu.

Zobacz kandydatów Taleo z LinkedIn Recruiter
Czy nie byłoby miło wiedzieć, który z doskonałych profili w LinkedIn Recruiter są już w ATS? Teraz profile, które znajdziesz. w rekruter będzie podświetlony jako â € œw Taleoâ €?. jeśli były wcześniej oglądane w twoim systemie Taleo. • Możesz uzyskać dostęp do informacji podsumowujących z Taleo i kliknąć na indywidualny rekord w Taleo.

Aby zacząć używać tych nowych, potężnych narzędzi, jest to tylko kwestia uzyskania Taleo 11b, który będzie dostępny później w tym miesiącu. Â Toczenie â € œonâ €. integracja z LinkedIn jest bardzo prosta, gdy tylko będziesz gotowy.

David Hahn , wiceprezes ds. Zarządzania produktami w LinkedIn, podsumował zalety tych nowych funkcji: "Nasza integracja z Taleo pokazuje, jak profesjonalne sieci mogą łączyć najlepszych kandydatów z pracodawcami. - Nie możemy czekać, aż nasi klienci skorzystają z Taleo, aby wkrótce uzyskać lepszy dostęp do kandydatów!

April 23, 2018