Back to Question Center
0

Pytania do: Petera Moore'a, starszego menedżera ds. Akwizycji talentów w Sony Electronics

1 answers:

Od kiedy dołączył Sony Electronics (SEL) w marcu 2011 r., Peter Moore . przebudował markę zatrudnienia swojej firmy, przyczynił się do niesamowitej skali działań rekrutacyjnych w swoim zespole i ponownie umieścił Talent Acquisition jako strategicznego partnera dla biznesu. Niedawno rozmawialiśmy z Peterem, aby dowiedzieć się więcej o jego transformacyjnym pierwszym roku w SEL.

W jaki sposób przyszedłeś do pracy w Sony Electronics?
Zostałem faktycznie zidentyfikowany przez firmę Sony Electronics za pośrednictwem LinkedIn w grudniu 2010 r. Firma Sony chciała zatrudnić kogoś - postgresql reporting tool. który miał silną pozycję w mediach społecznościowych i działał w społeczności LinkedIn, a mój profil wyszedł na powierzchnię. Opierałem się wtedy na Chicago, pracując dla głównego sprzedawcy. Sony interesowało się moim doświadczeniem w mediach społecznościowych i handlu detalicznym (biorąc pod uwagę obecność detaliczną SEL) - oba światy się spotkały i oto jestem w San Diego rok później!

(. 16) Opowiedz nam o swojej roli i twoim zespole.
Zdobywam Rekrutację Talentów w SEL. Skupiam się na pozycjonowaniu naszej marki zatrudnienia, pozyskiwaniu kandydatów, zwiększaniu wskaźników rekrutacji i zarządzaniu moim zespołem 14 bezpośrednich raportów.

Questions for…Peter Moore, Senior Manager of Talent Acquisition at Sony Electronics

April 23, 2018