Back to Question Center
0

Rozpoczęcie testu, aby dodać więcej ofert pracy do LinkedIn - Oto, co powinieneś wiedzieć

1 answers:

Nieustannie poszukujemy nowych sposobów pomocy członkom w rozwijaniu kariery. W przyszłym tygodniu zaczniemy testować nowe sposoby dodawania kolejnych ofert pracy z USA na LinkedIn. Ponieważ niektórzy klienci poprosili nas o zapoznanie ich z odpowiednimi testami, chcieliśmy podzielić się z Wami tym, co jeszcze przyjdzie z takimi rekruterami jak Ty.

Te oferty pracy, zwane "nieograniczonymi aukcjami, â €?. będą pochodzić z niektórych witryn amerykańskich firm karierowych i systemów śledzenia kandydatów przy użyciu technologii, którą nabyliśmy, gdy kupiliśmy firmę Bright w lutym - leb web. Dodamy listy ofert pracy do LinkedIn od firm, które umożliwiają ich agregację.

Podczas testu rozważamy, w jaki sposób odróżniamy ograniczone oferty od stanowisk pracy dla LinkedIn i stanowisk pracy . Ograniczone pozycje będą widoczne tylko wtedy, gdy członkowie aktywni kandydaci przeprowadzą poszukiwania pracy na LinkedIn. Aktywni kandydaci stanowią jedynie około jednej czwartej ogólnej siły roboczej. Z drugiej strony Job Slots i Job Posts są widoczne na LinkedIn zarówno dla aktywnych kandydatów, jak i dla znacznie większej grupy pasywnych kandydatów. To dlatego, że używamy algorytmów, aby automatycznie umieszczać swoje stanowiska pracy i stanowiska pracy przed najważniejszymi członkami w różnych miejscach - np. "Sprawy, w które możesz być zainteresowany". moduł strony głównej i e-mail, w kanale na LinkedIn, w naszych aplikacjach na iOS i Android oraz na stronie karier firmy.

Naszą wizją jest stworzenie możliwości gospodarczych dla wszystkich trzech miliardów członków globalnej siły roboczej poprzez stworzenie pierwszego na świecie ekonomicznego wykresu - cyfrowego odwzorowania globalnej gospodarki, która ostatecznie. uwzględnij wszystkie możliwości pracy dostępne na całym świecie. Dodanie kolejnych ofert pracy do LinkedIn da członkom aktywnym kandydatom dostęp do jeszcze większych możliwości rozwoju kariery. A to przybliży nas o krok do osiągnięcia naszej wizji, która naszym zdaniem przyniesie korzyści członkom i klientom.

Proszę być na bieżąco z tym blogiem, aby otrzymywać aktualizacje dotyczące testu, ponieważ są one dostępne.

Starting A Test To Add More Job Listings To LinkedIn -- Here’s What You Should Know

April 23, 2018