Back to Question Center
0

Nowości na LinkedIn Rekruter: podobne profile

1 answers:

To był ekscytujący dwa dni na LinkedIn's Talent Connect w Londynie w zeszłym tygodniu!. Mamy wiele ciekawostek, które wkrótce udostępnimy w tym miejscu, ale jest jedna aktualizacja, którą mogliście zauważyć już w LinkedIn Recruiter : potężne nowe narzędzie wyszukiwania o nazwie Podobne profile.

Jeśli kiedykolwiek widziałeś profil i pomyślałeś, że powinienem być bardziej podobny do tego, albo masz pracownika superstar, którego chciałbyś po prostu sklonować, to podobne - şirintepe arçelik klima servisi. Profile będą świetnym dodatkiem do Twojego arsenału. Teraz, gdy podnosisz profil, który ci się podoba, kliknij nowe łącze Podobne profile i wygeneruj do dziewięćdziesięciu dziewięciu profili, tak jak to. Rzeczywista liczba zwróconych podobnych profili zależy od unikalności profilu zainteresowania, a także od wielkości powiązanych wykresów społecznościowych i ilości informacji profilowych.

To, co czyni tę funkcję naprawdę potężną, to to, że używa złożonego algorytmu obejmującego doświadczenie, funkcję zadania i dane wykresu społecznego, które nie mogą być replikowane w standardowym wyszukiwaniu. Aby lepiej zrozumieć, warto powtórzyć porównanie David Hahn , Zarządzanie produktem VP, wykonane między podobnymi profilami a usługą strumieniowania muzyki Pandora. Pandora stworzył genom muzyczny - riff na ludzkim genomie - który zawiera ponad 300 elementów piosenki lub zespołu. Po prostu wpisz muzykę, którą już lubisz, a Pandora przesyła nową muzykę, która ma bardzo podobny dźwięk. Podobnie w rekruterie możemy spojrzeć na wiele atrybutów, które wszyscy dodają do twoich idealnych kandydatów i starają się znaleźć więcej takich jak oni. Â Podobnie jak w przypadku rekomendacji dopasowań do zleceń, możesz filtrować wyniki, aby skupić się na geografii, firmach itd., Aby zawęzić wyniki do swoich potrzeb.

Rekruterzy, którzy właśnie zaczęli korzystać z podobnych profili, są już zachwyceni tym, jak rozszerza się poszukiwania w nowych kierunkach i pomaga im znaleźć ludzi, których wcześniej nie znaleźli. Jest teraz w LinkedIn Recruiter, więc spróbuj i powiedz nam, co myślisz!

April 23, 2018