Back to Question Center
0

Odświeżone doświadczenie w pracy w grupach LinkedIn

1 answers:

Miliony profesjonalistów używa Grup LinkedIn, aby łączyć i dzielić się spostrzeżeniami z podobnie myślącymi profesjonalistami. Z setkami tysięcy postów związanych z karierą w każdym miesiącu, Grupy są również popularnym sposobem znajdowania i dzielenia się nowymi możliwościami.

W tym tygodniu udoskonaliliśmy kartę Zadania w grupach, która znacznie ułatwi członkom grupy znajdowanie i udostępnianie treści o wysokiej jakości.

Oferty pracy : LinkedIn Praca specjalnie dostosowana do grupy. Wszyscy członkowie grupy mogą udostępniać zadania bezpośrednio w swoich grupach - innokin mvp4 100w. Jeśli jesteś menedżerem grupy, możesz teraz skonfigurować kanał z odpowiednimi zadaniami w grupach, którymi zarządzasz, dopasowując słowa kluczowe lub filtry, w tym nazwę firmy. Widzowie prac mogą zobaczyć, jak są połączeni i udoskonalić wyniki wyszukiwania filtrowanego, aby znaleźć idealną okazję.

Dyskusje o karierze zawodowej : Jest to najlepsze miejsce do dzielenia się możliwościami kariery i doradztwa z innymi członkami grupy. Publikacje ekologiczne ze starej grupy "Zadania" można teraz znaleźć tutaj.

jobs-in-groups

Możesz udostępnić zadanie grupie poprzez kliknięcie "Udostępnij tę pracę" na dowolnej stronie opisu zadania (aby udostępnić pracę grupie, musisz być. członek tej grupy). Aby znaleźć odpowiednie zadania, skorzystaj z funkcji wyszukiwania zadań lub kliknij "Szukaj wszystkich zadań" na karcie Zadania w grupie. Możesz udostępnić zadanie wielu grupom i dodać dostosowaną wiadomość dla członków grupy.

sharing-screen-shot-3

Aby skonfigurować kanał zadań w grupie, którą zarządzasz, kliknij zakładkę "Zadania", kliknij podsekcję "Zadania" i kliknij "Rozpocznij" w. Sekcja "Utwórz kanał". Użyj słów kluczowych i aspektów wyszukiwania, aby udostępnić spersonalizowaną listę zadań skierowanych specjalnie do Twojej grupy.

Kierownicy grup mogą poprawić doświadczenie swoich członków, tworząc codzienne ukierunkowane oferty pracy. Plakaty pracy mogą łatwiej dotrzeć do właściwej profesjonalnej publiczności. Członkowie grupy mogą łatwiej odkrywać wysokiej jakości, odpowiednie możliwości kariery w swoich grupach. To wygrana dla wszystkich.

Jesteśmy podekscytowani możliwością zaoferowania najbardziej odpowiednich ofert pracy społecznościom zawodowym w Grupach LinkedIn. To jeszcze jeden sposób, w jaki łączymy talent z możliwościami.

April 23, 2018