Back to Question Center
0

Niektóre statystyki ujawniające się na śladzie Lâ € ™ OrĂ © al's LinkedIn Footprint

1 answers:

Komentarz edytora: wcześniej dzisiaj odsłoniliśmy Najwięksi pracodawcy InDemand LinkedIn w Europie ,. i Lâ € ™ OrĂ © al na czele listy we Francji. Później dzisiaj Dennis De Munck , dyrektor ds - bubustoffe. Rekrutacji w Lâ € ™ OrĂ © al, będzie dzielił się swoimi strategiami na sukces rekrutacji społecznej z 500 rówieśnikami w Talent Connect Europe w Londynie.

Serwisy społecznościowe, w tym skoncentrowanie się na LinkedIn, są jednym z wielu elementów strategii employer branding i strategii pozyskiwania talentów Lâ € ™ Oréal. Zbiegając się z konferencją LinkedIn Talent Connect Europe, ta infografika daje dogłębny obraz zaangażowania Lâ € ™ Orée w profesjonalne kariery na LinkedIn .

Chociaż możesz nie być zaskoczonym zasięgiem naszych 27 globalnych marek i naszą ambicją rekrutowania kolejnego miliarda konsumentów, to odkrywa, że ​​nasza baza obserwatorów LinkedIn jest już bardzo silna. na rynkach takich jak Rio de Janeiro. Mając ponad 1,3 miliona miesięcznych wyświetleń aktualizacji statusu na LinkedIn, połączenie Lâ € ™ Oréal i LinkedIn okazuje się być prawdziwym motorem naszych działań rekrutacyjnych - zwłaszcza, że ​​badania LinkedIn pokazują, że około 70 procent osób śledzących firmę interesuje się nauką. o możliwościach kariery.

Some Revealing Stats on L’Oréal's LinkedIn Footprint

April 23, 2018