Back to Question Center
0

Przetrwanie najsilniejszych: jak ewoluowały przedsiębiorstwa kupujące w dzisiejszych czasach

1 answers:

Survival of the Fittest: How Today’s Enterprise Buyers Have Evolved

 • 75% zakupów w B2B jest pod wpływem mediów społecznościowych
 • 57% zakupów. decyzje są podejmowane przed przedstawicielem handlowym
 • 97% zimnych połączeń nie działa
 • Sprzedawcy muszą dostosować swoje procesy, narzędzia i szkolenia do tej nowej rzeczywistości. Są narzędzia, które mogą ułatwić ci pracę.

  Oto cztery sposoby, w jakie sprzedawcy mogą wykorzystać LinkedIn jako przewagę konkurencyjną:

  1) Zbuduj profesjonalną markę

  Rozwiń reputację jako eksperta - gadget logo inspiration. co pokazuje doświadczenie i zwiększa wiarygodność. Możesz to zrobić, upewniając się, że Twój profil LinkedIn jest zoptymalizowany pod kątem docelowego klienta. Ponadto należy dołączyć do grup LinkedIn i uczestniczyć w nich, a także udostępniać aktualizacje i treści, które dostarczają istotnych informacji, zachęcają do rozmów i stwarzają okazje do nawiązania kontaktu z potencjalnymi nabywcami.

  2) Znajdź odpowiednich ludzi

  Największa w sieci LinkedIn sieć ponad 300 milionów członków może zapewnić dyrektorom handlowym możliwość znalezienia dokładnie tych osób, których szukają. Użyj wyszukiwania LInkedIn, aby przefiltrować wiele cech, takich jak region, firma, tytuł, staż pracy i inne.

  3) Wiedzieć, co można powiedzieć

  Zanim zaangażują się w potencjalne perspektywy, zagłębić się w badania, aby dowiedzieć się więcej na ich temat za pośrednictwem profilu LinkedIn, strony firmy i grup dyskusyjnych. Możesz użyć tych informacji, by kierować reklamy do potencjalnych klientów o dopasowanych treściach w celu ustalenia, czy istnieje ważne wydarzenie powodujące zmianę, czy potencjalny zakup.

  4) Zaangażuj się

  Pielęgnując i rozwijając swoją sieć, rozwijasz możliwość dostępu do ciepłych prezentacji dla potencjalnych klientów i unikasz przerażających, zimnych połączeń i zimnych wiadomości e-mail. Ciepłe wprowadzenie opiera się na zaufaniu i tworzy lepsze relacje, które ostatecznie zwiększają szansę na sprzedaż.

  Survival of the Fittest: How Today’s Enterprise Buyers Have Evolved

  April 23, 2018