Back to Question Center
0

Ogłoszenie nagród rekrutacyjnych

1 answers:

Talent Connect powraca w Las Vegas w dniach 10-12 października 2012 r. (. 11)

Wcześniej w tym tygodniu opublikowałem artykuł na temat Talent HQ zatytułowany " Pięć najważniejszych powodów, dla których warto wziąć udział w programie Talent Connect - network support san francisco. â €?. Jestem podekscytowany tą konferencją rekrutacyjną z wielu powodów - z których wiele wymienionych w artykule. Jedną z największych przyczyn (którą tu rozbuduję) jest partnerstwo pomiędzy LinkedIn i inauguracyjne nagrody rekrutacyjne .

Rekrutacja nagród na konferencje rekrutacyjne nie jest nową koncepcją, ale wprowadzamy kilka nowych elementów do miksu. Gdy przyjrzeliśmy się projektowaniu następnej generacji platformy nagród dla branży rekrutacyjnej, pojawiła się jedna rażąca luka, którą chcieliśmy uwzględnić - proces selekcji. Większość nagród ma panel sędziowski i na tym się kończy. Tak, są też sędziowie z naszymi nagrodami rekrutacyjnymi, ale to tylko jeden zmienny element przy wyborze zwycięzców.

Pozostałe 2 elementy obejmują podejście oparte na crowdsourcing. Pierwszą jest opinia publiczna - przede wszystkim praktycy w zakresie zasobów ludzkich i rekrutacji. Drugą jest za pośrednictwem ponad 1000 uczestników konferencji w Talent Connect, wszystkich praktyków rekrutacji firm.

Jeśli nie miałeś okazji sprawdzić strony Rekrutacji , zapraszam do zrobienia tego teraz. Będę ogłaszać zwycięzców na żywo w Talent Connect, dla wszystkich 3 kategorii nagród. Obejmują one "Talent Hunter",. â € œRecruiting Innovationâ €?. oraz nagrodę dla zespołu za "Recykling organizacji". •

Zwycięzcy otrzymają kryształowe trofeum, iPad 2 (dla indywidualnych nagród) lub kartę podarunkową 750 USD Visa (dla nagrody zespołowej), oprócz uznania zwycięzcy (i nominowani) będą. otrzymywać online i na konferencji rekrutacyjnej. Â Plus, Talent HQ przekaże 750 $ za każdego z 3 zwycięzców nagrody wybranej organizacji charytatywnej.

Nominacje w przypadku nagród rekrutacyjnych są przyjmowane do 9 września th , 2011.

Jednym z. Siły stojące za budowaniem przewagi konkurencyjnej w każdej organizacji (i ich przyszłej sile roboczej) są zadaniem specjalistów od pozyskiwania talentów. Z niecierpliwością czekam na naukę, dzielenie się, nawiązywanie kontaktów i świętowanie wielu sukcesów, które wszyscy dostarczyliśmy naszym firmom - na konferencji LinkedIn rekrutacyjnej w październiku. Mam nadzieję, że cię tam zobaczę.

April 20, 2018