Back to Question Center
0

LinkedIn Talent Connect Sydney: najlepsze praktyki, wglądy i fioletowe kangury

1 answers:

Ponad 300 specjalistów od pozyskiwania talentów zebranych ostatnio w Sydney na . LinkedIn Talent Connect Sydney : pełne treści popołudnie, a po nim zabawa w sieci. Steve Cadigan , wiceprezes LinkedIn ds. Talentów, wyemitował to wydarzenie i rozpoczął zabawną i wnikliwą prezentację na temat przyszłości. rekrutacyjny. Podzielił on swoją wizję opartą na danych rekrutacji predyktywnej , która mogłaby zakończyć polowanie na "wiewiórkę" - nieistniejącego kandydata, którego często poszukiwano, zatrudniając menedżerów - cargo bike movie. W oparciu o dane LinkedIn, rekruterzy są teraz w stanie zademonstrować zatrudnianiu menedżerów faktycznej dostępności talentów. Oczywiście, skoro w Australii nie ma wiewiórek, fioletowych lub innych, wiele się mówiło o tym, jaki byłby lokalny odpowiednik. Purpurowy Kangur być może?

Sjoerd Gehring , Globalny szef pozyskiwania talentów i innowacji Accenture, stanął na scenie. następnie dzieli się sukcesem swojej organizacji z rekrutacją mediów społecznościowych i omawia, w jaki sposób Accenture przeniosło się do zorientowanej na relacje strategii odkrywania talentów . Jego wypowiedź uderzyła w akord i trudno było nie być wciągniętym przez liczby: Â Accenture zatrudnił już ponad 1000 kandydatów za pośrednictwem mediów społecznościowych i zaoszczędził miliony dolarów.

LinkedIn's â € IInsights Ninja, â € ™ Â Rogier Verhulst (. 15) i Will Hamlin , a następnie stanął na etapie obok rozmowy na temat podejmowania decyzji dotyczących talentu opartych na danych . . Podczas prezentacji Steve'a Cadigana poświęconej przyszłości rekrutacji, Will i Rogier omówili przykłady z prawdziwego życia, w których specjaliści od talentów już podnoszą swoje decyzje poprzez dane - na przykład, poprzez zbieranie informacji na temat tego, gdzie. Pule talentów informatyków na żywo, to, na czym obstawiają australijscy profesjonaliści i gdzie występuje duża liczba pracowników.

Po przerwie, Elizabeth Brown , starszy dyrektor HR w LinkedIn, moderowała panel klienta, który. zgromadził australijskich liderów w dziedzinie kapitału ludzkiego, pozyskiwania talentów i marketingu od ANZ, Deloitte, John Holland Group i Aurecon . Odbyła się ożywiona dyskusja na temat brandingu zatrudnienia i wojny o talenty, która podkreśliła moc partnerstwa między HR a marketingiem . Następnie Sjoerd Gehring powrócił na scenę, aby przeprowadzić wywiad Simon Heaton , dyrektor zarządzający Global Executive Recruiting w Wal-Mart. Heaton pracował na trzech różnych kontynentach, w agencjach i na miejscu, a także jako szef rekrutacji menedżerów - naprawdę szeroki wachlarz doświadczeń. Jego opowieści o wykorzystaniu LinkedIn do obniżenia kosztów agencji za znalezienie trudnych do znalezienia pozycji zainspirowały publiczność.

Deep Nishar , globalny szef produktu LinkedIn, wygłosił końcowe przemówienie i od razu obrócił wszystkie. stereotypy dotyczące produktu na głowie. Zrzucił z domu dowcipy o Foster's Beer (zawsze łatwym celu) i omówił tematy przewodnie dla produktów LinkedIn: Uprość. Rosnąć. Codziennie. Na koniec Deep przedstawił publiczności podgląd LinkedIn Talent Pipeline , która zapewnia jedno miejsce dla rekruterów. rozwijać się, śledzić i pozostać w kontakcie ze swoimi talentami, niezależnie od źródła.

Kiedy jego prezentacja dobiegła końca, Deep przekazał mikrofon Steve'owi Cadiganowi, który opakował i wysłał grupę do Ivy Lounge na koktajlową godzinę, która trwała do późnej nocy.

Aby zobaczyć najważniejsze wydarzenia z wydarzenia, odwiedź stronę Talent Connect Sydney .

April 20, 2018