Back to Question Center
0

Wyrafinowana gra marketingowa: odcinek 3 - Łowiectwo podwodne i Big Rocks

1 answers:

The Sophisticated Marketer’s Podcast: Episode 3 – Spearfishing and Big Rocks

 • Pobierz odcinek
 • Subskrybuj na. iTunes
 • Oto kilka najważniejszych wydarzeń z Epizodu 3 Wyrafinowanego Marketingu Podcast:

  (25. ) Niezbędne, trudne zadanie mierzenia zaangażowania: Tradycyjne dane marketingowe nie stanowią świetnej roboty mierzącej skuteczność marketingu treści - space allocated. Jak mierzyć zaangażowanie?

  Znaczenie treści na szczycie lejka: Jon mówi o tym, jak w zasadzie jest nieosiągalny za pomocą taktyk wychodzących, oraz o znaczeniu treści zaprojektowanych w celu dostarczenia. wartości dla ludzi, którzy nie będą siedzieć spokojnie na boisku sprzedaży.

  Debata na temat względnej seksualności osobistości : Czy osoby tracą swoją seksapilność jako narzędzie marketingowe?. Omawiamy relatywne zalety person i jak może wyglądać kolejny krok w marketingu ukierunkowanym.

  Siła przywództwa myśli: Jak Jon mówi w podkastu (i prawie wszędzie indziej), "zaczęliśmy nasz blog, zanim napisaliśmy. linia kodu. â €?. Firma Marketo zbudowała reputację lidera myśli zanim otrzymała produkt do sprzedaży z mięsistymi, informacyjnymi blogami, które ostatecznie doprowadziły ich do stworzenia serii Definitive Guide .

  Byłem podekscytowany, aby wybrać mózg Jona na wszystkie tematy content marketingu. W przyszłym tygodniu będziemy rozmawiać z CEO HubSpota, Mike'em Volpe, więc nie dotykaj tej tarczy.

  Jeśli nie słuchałeś dwóch pierwszych epizodów, wybierz jeden z odcinków jeden i drugi odcinek , aby zobaczyć, co przegapiłeś.

  Subskrybuj do podcastu, aby być na bieżąco z całą rozmową wyrafinowanych specjalistów od marketingu dla wyrafinowanych sprzedawców.

  The Sophisticated Marketer’s Podcast: Episode 3 – Spearfishing and Big Rocks

  April 20, 2018