Back to Question Center
0

3 sposoby przekształcania rekrutacji poprzez zasady sprzedaży społecznej

1 answers:

Wyobraź sobie zatrudnienie nowego krajowego zespołu sprzedaży bez zimnych połączeń lub e-maili, po prostu ciepłe wstępy od zaufanych współpracowników. Tak naprawdę stało się w moim zespole.

Prowadzę rekrutację dla zespołu sprzedaży, który pomaga zmienić sposób, w jaki inne firmy sprzedają , kierując się filozofią sprzedaży społecznej. Rekrutacja poprzez sprzedaż społeczną wykorzystuje relacje i spostrzeżenia, aby stworzyć lepsze doświadczenie kandydata i podjąć decyzję o zatrudnieniu - stylish bucket hats.

Dlaczego powinno Cię to obchodzić?. Zatrudnianie jakości i zaangażowania kandydatów na początek. Jako niedawne badanie Corporate Executive Board ujawniło , "Menedżerowie ds. Zatrudnienia lub ich nowi pracownicy żałują swoich decyzji o zatrudnieniu przez 50 procent czasu". CEB stwierdził również, że 40 procent nowych pracowników twierdzi, że informacje na temat pracy były niedokładne. Ponadto kandydaci często nie opisują się skutecznie.

Aby to naprawić, sprzedaż społeczna uczy nas, aby uzyskać wgląd od kolegi lub związku, który zna potencjalnego kandydata na długo przed dotarciem. Uzbrojony w takie spostrzeżenia, możesz przebić się przez hałas i odbyć sensowną, dwukierunkową rozmowę z kandydatem, najlepszą możliwą atmosferą do odkrycia.

Jeśli korzystasz z sieci w celu uzyskania ciepłego wstępu, znacznie łatwiej się przedostać. Ciepłe wprowadzenie do sieci społecznościowej to zabójcza aplikacja sprzedaży społecznej do rekrutacji. Nazywam to Trójkątem Zaufania.

3 Ways to Transform Your Recruiting Through Social Selling Principles

April 20, 2018