Back to Question Center
0

Trendy Co zyskujesz: osiągnąć kolejny poziom zaawansowania marketingowego

1 answers:
(16. )
(. 5)
.
(6. )

Trzy lata temu zespół LinkedIn Marketing Solutions opublikował eBook, który zaproponował pomysł: jako branża musimy być bardziej strategiczni, bardziej ukierunkowani na dane, bardziej wnikliwi,. i lepiej wykształceni. Musimy być aktywni, nie tylko reaktywni. Mówiąc krótko, musimy osiągnąć wyższy poziom wyrafinowania.

Nasz pierwszy wyrafinowany przewodnik marketingowy dla LinkedIn stawia te wartości na pierwszym planie. Od czasu pierwszej premiery w 2014 r. Ponad 100 tys. Użytkowników na całym świecie przeczytało ją w swoim dążeniu do przyjęcia bardziej wyrafinowanego podejścia do marketingu.

Nie jest zaskoczeniem, że nasza branża zmieniła się całkiem sporo od 2014 r., Podobnie jak LinkedIn. W tym tygodniu wprowadziliśmy trzecią edycję zaawansowanego poradnika marketingowego dla LinkedIn , w pełni zaktualizowanego o najnowsze osiągnięcia w marketingu LinkedIn, takie jak śledzenie konwersji w LinkedIn, programowe zakupy, kierowanie na konta i inne. Mamy nadzieję, że wywoła to wyrafinowaną rewolucję w waszej organizacji.

W tym tygodniu najświeższe treści zawierają mieszankę inspirujących opinii i praktycznych porad, które mogą pomóc w osiągnięciu tego poziomu zaawansowania.

Oto, co Marketerzy czytali i dzielili się najbardziej w tym tygodniu:

1. Jak tworzyć filmy wideo o mediach społecznościowych bez korzystania z aparatu

Nawet handlowcy, którzy są nieśmiałymi specjalistami od marketingu, mogą tworzyć atrakcyjne treści wideo. Ten artykuł z filmu Animoto Megan O Neill może pomóc Ci tworzyć świetne filmy bez talentu z kamery lub wyszukanego sprzętu.

2. Proces tworzenia treści

Ta szybka i atrakcyjna wizualnie prezentacja od współtwórcy WebProfits Sujan Patel omawia podstawy treści. tworzenie, od gromadzenia pomysłów po amplifikację.

3. Â Jak zbudować strategię marketingowĘ .. opartĘ .. na ROI

W tym artykule, Content Strategist Tyler Hakes  wyjaś nia, jak zbudować długofalową strategię. koncentruje się na stałym wzroście, zamiast polegać na okazjonalnych wirusowych treściach domowych.

4. Trzy błędy marketingowe, na które nie można sobie pozwolić

Pomimo tytułu, nie jest to zwykła lista:  Joe. Paone  i Vyoma Kapur głęboko zagłębiają się w strategię ABM, w tym metodologię wyboru kont i właściwe miary do pomiaru.

5. Napisz dla wyszukiwarek, nie czytających

Ana Hoffman, założycielka Traffic Generation Cafà ©, odwraca konwencjonalną mądrość do góry nogami w tej prezentacji SlideShare. Ponieważ czytelnicy mogą raczej skanować twoje treści (tak jak robi to wyszukiwarka), zamiast je pochłaniać, argumentuje Ana, użycie słów kluczowych i nagłówków jest dobre zarówno dla czytelników, jak i robotów.

6. Jak marketing się na LinkedIn - Według LinkedIn

Cóż, nasz Secret Sauce jest tam. Właśnie ujawniliśmy najskuteczniejsze sposoby na to, aby Twoje komunikaty marketingowe zostały zauważone na LinkedIn i konsultanta ds. Mediów społecznościowych John Nemo  dzieli się z najważniejszymi informacjami o "potrzebie wiedzy" w tym poście dla Inc.

(83. ) 7. 17 Pomijane pomysły na promocję treści marketingowych do wypróbowania w 2017

Specjaliści od marketingu poświęcają tyle czasu na tworzenie treści, że promocja treści często spada z drogi. Ale świetna treść bez solidnego planu dystrybucji spada. W tym artykule dla społeczności Business 2 Christina Milanowski podzieliła się 17 pomysłami, aby zmaksymalizować ROI naszych wysiłków pisania.

8. 7 Produktywni mordercy dla marketerów i sposoby ich naprawy

Ten artykuł od Content Marketing Institute VP Content Michele Linn . wiele porad związanych z wyczerpywaniem rynku dla indywidualnych sprzedawców i zespołów marketingowych.

9.

10. Jak stworzyć skuteczną kampanię marketingową

VIEO Designâ € ™ s Holly Yalove tworzy przewodnik dla początkujących i zaawansowanych sprzedawców podobnie do tego SlideShare,. obejmujące podstawy i wskazówki, z których każdy marketer może skorzystać.

Aby uzyskać więcej porad na temat ciągłego doskonalenia, ( zapisz się na blog LinkedIn Linked Solutions .

What’s Trending: Achieve the Next Level of Marketing Sophistication

April 20, 2018