Back to Question Center
0

Link do prospołeczności społecznej

1 answers:

Wiesz, że LinkedIn to świetny sposób na znalezienie lepszej pracy. Być może wykorzystałeś LinkedIn, by wylądować w świetnym miejscu sprzedaży, jakie masz teraz, ale czy wiesz, że ta strona jest również świetnym narzędziem do wyszukiwania i sprzedaży społecznej ?

(. 12) Czy jesteś naprawdę związany?

Prawdopodobnie masz już profil na LinkedIn, ale Twój profil może nie być tym, którego potrzebujesz do szukania klientów - grain temperature problems. Według Toana Danga z firmy CRe, zajmującej się oprogramowaniem do automatyzacji przepływu pracy w firmie Ecquire, musisz się wyróżniać, używając ukierunkowanych słów kluczowych, niesamowitego awatara, chwytliwych nagłówków i interesujących treści.

Stamtąd musisz udać się do grup LinkedIn i dołączyć do grup, w których klienci mogą się zbierać. Wskocz w dyskusje i zrób sobie markę. Zdziwisz się, ilu potencjalnych klientów poprosi Cię o połączenie.

Obserwuj firmy, które Cię interesują, a nie tylko klikając przycisk. Sprawdź profil firmy, a następnie sprawdź ich osoby i obejrzyj ich zawartość. Dowiedz się, kto powinien znajdować się na twoim radarze i dowiedz się, co tak naprawdę ich przyciąga.

10 sposobów na poszerzenie zasięgu dzisiaj

Jeśli zrobisz te proste rzeczy, będziesz już przed konkurencją, ale to nie znaczy, że powinieneś na tym poprzestać. Użyj 10 prostych taktyk, aby zwiększyć swoje kontakty:

 1. Raid swoją profesjonalną skrzynkę odbiorczą.
 2. Połącz się ze znajomymi.
 3. Połącz się z rodziną.
 4. Dołącz do swoich organizacji i stowarzyszeń na LinkedIn.
 5. Łącz się z innymi członkami tych organizacji i powiązań.
 6. Poprzyj ludzi, których znasz, i zerknij na innych ludzi popierających ich, aby znaleźli ludzi, których mógłbyś zapomnieć.
 7. Podziel się swoimi rocznikami i programami ukończenia szkoły, aby znaleźć starych kolegów z klasy.
 8. Nie zapominajcie o swoich profesorach i nauczycielach.
 9. Dotrzyj do hobbystów, którzy podzielają twoje zainteresowania.
 10. Na koniec grzecznie wykorzystaj wszystkie nowe połączenia, aby uzyskać więcej prezentacji.

Nigdy nie wiesz, które kontakty zapewnią ci wewnętrzny ślad, do którego potrzebujesz dostępu do klienta swoich marzeń. Rzucając szeroką sieć, możesz przyciągnąć niespodziewane perspektywy społeczne bezpośrednio na miejscu.

Weź na siebie zimno z dala od swoich rozmów

LinkedIn jest tak potężnym narzędziem do poszukiwania , ponieważ odbiera ci zimno . dzwonienie na zimno . Wykonaj trzy proste kroki, aby przekonać się samemu.

 1. Przyjrzyj się dokładnie profilom osób, z którymi chcesz się skontaktować. Dowiedz się, co je wyróżnia, i daj sobie wgląd w osobę, którą chcesz sprzedać.
 2. Sprawdzaj organizacyjny łańcuch żywnościowy, aby dowiedzieć się więcej o ludziach, którzy otaczają twój cel. Pomoże to zweryfikować, że rozmawiasz z właściwą osobą, i pozwoli ci rzucić okiem na wewnętrzne działania organizacji.
 3. Używaj narzędzi komunikacyjnych LinkedIn, aby nawiązać kontakt przed spotkaniem z twoim celem. Możesz poprosić o zaplanowanie połączenia na dogodny dla obu stron czas, więc na pewno zwrócisz uwagę na swoją ofertę.

Przenieś się na nowy poziom z LinkedIn, a odkryjesz, że możesz generować złote marki, które warto śledzić.

Link In to Social Prospecting

April 20, 2018