Back to Question Center
0

LinkedIn Talent Connect jest prawie na wyprzedaży: Streaming jest dostępny!

1 answers:

Talent Connect powraca w Las Vegas w dniach 10-12 października 2012 r. (. 11)

Talent Connect, nasza konferencja dla klientów w MGM Grand w Las Vegas, jest tylko kilka krótkich dni - a biura LinkedIn na całym świecie szaleją z niecierpliwością. Mamy świetny porządek obrad i niesamowity skład mówców , który obejmuje liderów pozyskiwania talentów z firm takich jak . The Walt Disney Company , FedEx Corporation , BP , American Express (15. ) , Zynga i wiele innych - child seat for bicycle for sale. Ponadto uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w fantastycznych sesjach breakoutowych, szkoleniach i edukacji produktowej, a także nawiązać kontakty i świętować z ponad 1 500 profesjonalistami w zdobywaniu talentów.

Z entuzjazmem ogłaszam, że biorąc pod uwagę duże zapotrzebowanie na konferencję, postanowiliśmy udostępnić niektóre z naszych najbardziej imponujących sesji kluczowych za darmo za pośrednictwem przesyłania strumieniowego. Jeśli nie możesz dotrzeć do Vegas, możesz nadal oglądać następujące sesje w zaciszu własnego biura:

wtorek, 18 października, 08:15 -. 10:30 czasu pacyficznego

CEO LinkedIn: Odsłonięcie najnowszych rozwiązań LinkedIn
(. 14) CEO LinkedIn Jeff Weiner ujawni wizję LinkedIn, by zdobyć talent w świecie sieci społecznościowych, jakie nowe narzędzia rekrutacyjne LinkedIn wprowadzą i co to oznacza dla Ciebie i Twojego zespołu rekrutacyjnego.

Rekrutacja w 2015 r .: Przywódcy przemysłu w dziedzinie Co dalej
W ciągu ostatnich pięciu lat wprowadzono technologie rekrutacji społecznej. , globalna recesja, która doprowadziła do większej wydajności i większy nacisk na pasywny talent. Jakie trendy będą kształtować nadchodzące lata?. W tej sesji rekrutacja liderów z Autodesk , Deloitte i PepsiCo . podziel się swoimi przewidywaniami na rok 2015 i poradź się, jak przygotować się do tego, co będzie dalej.

Wtorek, 18 października, 16:45 - 17:30 czasu pacyficznego

Jak. Microsoft przenosi zdobywanie talentów na wyższy poziom
Microsoft Scott Pitasky i John Phillips (15. ) , kadry zarządzające zasobami ludzkimi i talentami, przedstawią swoją wizję przyszłości talentów i zdobywania talentów oraz podzielą się wiedzą, w jaki sposób będą nadal zatrudniać najlepszych, aby utrzymać firmę w czołówce innowacji. Nie przegap tej okazji, aby dowiedzieć się, w jaki sposób firma Microsoft wprowadza innowacje, w pełni wykorzystując LinkedIn i generalnie przesuwając zakres rekrutacji.

Środa, 19 października, 10:00 - 10:45 czasu pacyficznego

. 3. 0: Nowa szansa na dane
Jeżeli Web 2. 0 dotyczyło społeczności, to Web 3. 0 oznacza "duże dane":. ludzie i maszyny dzielą się niespotykaną ilością informacji. Co to oznacza dla ciebie jako rekrutera, profesjonalistę i osobę?. W tej sesji Reid Hoffman , współzałożyciel LinkedIn i przewodniczący, dołączy do nich część . specjalne gości , aby omówić kolejną falę internetu i jak to się zmieni - ponownie.

Oznacz swoje kalendarze: Mam nadzieję, że dołączysz do nas, niezależnie od tego, czy będzie to transmisja na żywo, czy online, na pewno niesamowite wydarzenie!

April 20, 2018