Back to Question Center
0

Podejmowanie kroków w celu ochrony naszych członków i klientów

1 answers:

Chcemy udostępnić aktualizację haseł użytkowników LinkedIn, które zostały opublikowane na stronie hackera na początku tego tygodnia. Chcemy powtórzyć, że szczerze przepraszamy za niedogodności, które spowodowały naszych członków i klientów.

Jest to kwestia, którą traktujemy bardzo poważnie i będziemy Cię aktualizować, publikując najnowsze informacje na naszym blogu firmowym i koncie na Twitterze .

A ostatni wpis na blogu przedstawia najnowszą aktualizację. Zachęcamy do lektury.

Wiedz, że większość haseł na liście wydaje się być zakodowana i trudna do zdekodowania, ale niestety niewielki podzbiór zaszyfrowanych haseł został zdekodowany i opublikowany - avatar nano mesh tank.

Zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, nie opublikowano żadnych loginów do e-maili związanych z hasłami, ani nie otrzymaliśmy żadnych zweryfikowanych raportów o nieautoryzowanym dostępie do konta osobistego członka ani konta rekrutera LinkedIn w wyniku tego. zdarzenie.

Na koniec, nasza aktualna baza danych produkcji haseł do kont jest solona, ​​a także hashed, co zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa.

Ciężko pracujemy, aby Cię chronić, ale są też kroki, które możesz podjąć, aby się zabezpieczyć, takie jak:

- Upewnij się, że aktualizujesz swoje hasło na LinkedIn (i dowolnej stronie. odwiedzane w Internecie) przynajmniej raz na kilka miesięcy.
- Nie używaj tego samego hasła do wielu witryn lub kont.
-Â Utwórz silne hasło do konta, zawierające litery, cyfry i inne znaki.
- Uważaj na wiadomości phishingowe i wiadomości spamowe, które wymagają osobistych lub poufnych informacji.

April 20, 2018