Back to Question Center
0

Najważniejszy składnik Twojej strategii marketingowej treści

1 answers:

Przez kilka godzin wpatrywałeś się w ekran komputera, ale nic nie wyłoniło się z kreatywnego centrum twojego mózgu.

Jako twórcy treści, wszyscy doświadczyliśmy sporadycznego przypadku bloku pisarza - szczególnie, jeśli czerpie on jedynie własną perspektywę i wiedzę. Nikt nie ma w głowie fontanny niekończących się koncepcji, więc ci, którzy szukają więcej pomysłów na marketing treści , powinni rozszerzyć poszukiwania - fuchai duo 3 firmware upgrade.

Jeśli sukces projektu Kickstarter i Coca-Cola Content 2020 nauczył nas wszystkiego, to crowdfunding i crowdsourcing zasadniczo zmieniły relacje między firmami a konsumentami. Nie jest to już jednokierunkowy, pośredni ścieżkę do generowania treści. Twoi odbiorcy rozmawiają z tobą - a jeśli nie będziesz słuchał, ten kluczowy zasób może zniknąć.

Oto kilka wskazówek dotyczących marketingu treści, które pozwolą uchronić się przed tobą i wykorzystać twoich odbiorców do napędzania strategii marketingowej treści:

The Most Important Ingredient To Your Content Marketing Strategy (21. ) Słuchaj kluczowych klientów za pośrednictwem społeczności. Ten pierwszy krok jest niezbędny każdemu marketerowi, ponieważ pomaga zidentyfikować istotne tematy dotyczące przyszłej produkcji. O czym rozmawiają twoi widzowie?. Z czym oni zmagają się ?. Przeczytaj komentarze i zobacz, co udostępniają Twoi odbiorcy. Bez osobistej rozmowy jest to najlepszy sposób sprawdzenia, jakie tematy są dla nich ważne. Poza tym jest to dość łatwy krok do rozpoczęcia, bez konieczności dotykania publiczności jeszcze.

 • Udostępnij jak Twoi klienci. Gdy masz już podstawową wiedzę na temat tego, co Twoi odbiorcy lubią, czego nie lubią i często się nimi dzielą, zacznij udostępniać podobne rzeczy, które mogą być dla nich istotne. Nie możesz oczekiwać, że zrobią pierwszy krok, aby zainicjować dialog z tobą - potrzebują przekonującego powodu i okazji, by zacząć angażować się w markę. Udostępnianie treści, a zwłaszcza rzeczy, które są przydatne i stanowią wartość dodaną, to świetny sposób na budowanie zaufania i relacji.
 • Poproś ich o wniesienie wkładu. Teraz, gdy ustanowiłeś społeczną obecność i poświęciłeś czas, aby dać bez pytania o jej otrzymanie, nadszedł czas, aby wspólnie pracować i generować pomysły. Jeśli jeszcze Cię nie zauważyłeś, Twoi klienci lubią wyrażać opinie na odpowiednie tematy. Szybkie i łatwe wykonanie procesu ułatwia początkowe zaangażowanie. Ankiety i ankiety są dostępne online i nie bez powodu - pozwalają markom gromadzić opinie publiczności bez konieczności długiego czasu. Ankieta wśród klientów na temat różnych istotnych tematów;. sprawia, że ​​czują, że ich opinie są słyszane i szanowane.
 • Współpracuj i twórz razem. Ten krok wymaga rezygnacji z pewnej kontroli nad twoją produkcją treści - coś, z czym marki czasami się borykają - ale korzyści z zaangażowania odbiorców są niezaprzeczalne. Rekomendacje znanych osób są o wiele bardziej skuteczne niż te pochodzące od marek, a pozyskanie ludzi z pasją do promowania marki otworzy nowe możliwości marketingowe. W mojej poprzedniej roli w Coca-Coli, jedna z najbardziej inspirujących, generowanych przez użytkowników kampanii dotyczących treści, zwróciła się do fanów Coca-Coli z mediów społecznościowych o przesłanie zdjęć z ich najlepszych letnich chwil. Zdjęcia rozlewały się, a my zaskoczyliśmy i zachwycaliśmy się wybranymi fanami ręcznikami plażowymi Coca-Cola, nadmuchiwanymi deskami surfingowymi i chłodnicami, aby pomóc im stworzyć jeszcze więcej chwil i zdjęć do udostępnienia. Czciliśmy te chwile fanów w kanałach społecznościowych i mogliśmy ich używać do napędzania naszej strategii dotyczącej treści. W przypadku wielu marek kampania UGC jest również idealna ze względu na korzyści finansowe, przede wszystkim, jeśli zawartość crowdsourcowana może być wytwarzana po niższych kosztach niż w przypadku treści wewnętrznych.
 • Stwórz odpowiednią społecznie grupę w serwisie LinkedIn i poproś o dyskusję.
  Grupy LinkedIn oferują doskonałe miejsce do bezpośredniej komunikacji z publicznością i służą jako otwarte zaproszenie do czegoś więcej niż tylko burzy mózgów. Hub marketingowa firmy HubSpot to doskonały przykład tego procesu, w którym HubSpot stworzył miejsce docelowe dla marketerów przychodzących i używa tej grupy do łączenia się z głównymi odbiorcami i rozumienia ich.
 • Pomyśl o powszechnej wiedzy wśród odbiorców. Co skłania ich do interakcji z Twoją marką?. Na czym im zależy?. Co ich motywuje?. Jeśli nie znasz odpowiedzi, zapytaj ich. Nie tylko ten otwarty dialog pomoże ci lepiej zrozumieć twoją publiczność, ale służy także jako świetna platforma do tworzenia treści.

  W jaki sposób publikujesz treści wśród swoich odbiorców?. Tweetuj nas @LinkedInMktg .

  April 20, 2018