Back to Question Center
0

Najlepsza treść tygodnia: wartość sprzedaży społecznej, w jaki sposób sprzedający mogą lepiej wykorzystać możliwości marketingowe i dlaczego wszyscy dyrektorzy generalni muszą sprzedawać

1 answers:

Top Content of the Week: Social Selling’s Value, How Sellers Can Get More Out of Marketing Leads, and Why All CEOs Must Sell

 • Wysoki profesjonalista ds. Sprzedaży SSI ma o 51% większe szanse na przekroczenie limitu niż osoby o niskich wskaźnikach SSI.
 • Pracownicy LinkedIn z wysokimi zasiłkami SSI są 3 razy bardziej narażeni na przekroczenie limitu niż jakikolwiek inny przedstawiciel - www baumwollstoffe de.
 • Dyrektorzy z wysokim SSI otrzymują awans o 17 miesięcy szybciej niż ci z niskim SSI.
 • Dowiedz się więcej na temat wartości sprzedaży społecznej w W jaki sposób przedstawiciele handlowi przekraczają kwotę, tworzą klub i otrzymują szybszy awans .

  The Buck Stops Here

  Zadaniem dyrektora generalnego jest prowadzenie firmy, ale Brad Mishlove, CEO w Catapult Groups, LLC, twierdzi, że żaden dyrektor generalny. Zestaw umiejętności jest kompletny bez uczenia się, jak sprzedawać.

  "Jako dyrektor generalny Twoim głównym obowiązkiem jest zapewnienie przyszłych przepływów pieniężnych dla Twojej firmy,". pisze Mishlove. â € ť Musicie umieć sprzedawać swoje pomysły. Klienci, pracownicy i inwestorzy będą chcieli, abyś zadał właściwe pytania i uzyskał odpowiednie dopasowanie. Jeśli nie możesz tego zrobić, trudno będzie przenieść swój biznes do przodu.

  W przypadku dyrektorów generalnych sprzedaż wykracza poza samo wypełnianie pipeline sprzedaży aktualnymi produktami. Zamiast tego pozwala im pozostać w kontakcie z rynkiem docelowym, popychać firmę do opracowywania nowych rozwiązań w celu zaspokojenia potrzeb klientów i zatrudnić odpowiednich ludzi do wypełnienia ról sprzedażowych w organizacji.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak dyrektorzy generalni powinni podjąć się roli sprzedaży w swojej organizacji, przeczytaj Zawsze kończą się: Dlaczego każdy dyrektor generalny potrzebuje dobrych umiejętności sprzedażowych .

  Jak lepiej wykorzystać możliwości marketingowe

  Wiele firm, które stosują strategię content marketingu, obserwuje wzrost sprzedaży, ale nie odpowiada mu wzrost sprzedaży. Lorraine Ball przypisuje to rozłączenie temu, jak zespoły marketingowe i sprzedażowe zbliżają się do potencjalnego klienta. Â

  "Kiedy marketerzy przyjęli swoją rolę jako dostawcy informacji, zespół sprzedaży nadal próbuje sprzedać to, co zawsze mają. â €?. Notatki z piłką. â € žMają prowadzić i spróbuj skoczyć w prawo do trybu sprzedaży. Takie podejście jest bardzo dezorientujące dla potencjalnych klientów, które często tak szybko jak to możliwe biegną po wzgórzach.

  Aby zapobiec pojawianiu się tego problemu, firma Ball zaleca, aby sprzedawcy zmienili orientację, aby sprzedaż stała się zaufanym doradcą.

  Przeczytaj Czy Twój zespół sprzedaży marnuje twój marketing? , aby nauczyć się specyficznej taktyki, która pomoże ci zbudować związek z potencjalnym klientem i oprzeć się niewykonaniu trudnej sprzedaży.

  Pozostań w kontakcie z najnowszymi spostrzeżeniami, wskazówkami i taktykami dotyczącymi bardzo skutecznej sprzedaży społecznej na LinkedIn, kiedy subskrybujesz . Blog LinkedIn Sales Solutions. Â

  Top Content of the Week: Social Selling’s Value, How Sellers Can Get More Out of Marketing Leads, and Why All CEOs Must Sell

  April 20, 2018