Back to Question Center
0

Co znajduje się w sklepie LinkedIn Talent Connect Europe 2012?

1 answers:

Druga doroczna europejska konferencja dla klientów LinkedIn, Talent Connect Europe, odbędzie się we wtorek 23 października 2012 r. W londyńskiej Queen Elizabeth. II Centrum Konferencyjne. Zarejestruj się tutaj , aby skorzystać ze specjalnej wyceny Early Bird.

W ciągu zaledwie pięciu tygodni nasi prezenterowie szlifują swoje prezentacje, aby podzielić się bardzo ekscytującymi historiami na temat ich sekretów, aby odnieść sukces na wielu ekscytujących tematach. Poniżej znajduje się tylko smak tego, co jest na wystawie!

Sukces w zakresie sukcesu w zatrudnianiu przez Unilever
"Jesteśmy pierwszym pracodawcą z wyboru wśród firm produkujących dobra konsumpcyjne w - web dvs. 14 krajów, mierzone przez zewnętrzne firmy badawcze na tych rynkach. "Naszym celem jest być numerem 1 w 20 krajach." Paul Maxin z Unilever daje wgląd w globalną strategię marki dotyczącą zatrudnienia i dzieli się z innymi (18. ) tajemnice handlowe dotyczące tego, jak dokładnie zarządzał zasobami, wewnętrznymi interesariuszami i narzędziami mediów społecznościowych, aby odnieść sukces.

The Business of Attraction - Rekrutacja kandydatów pasywnych przez Betfair i Centrica
79% dzisiejszych specjalistów pracujących nie aktywnie poszukuje pracy, ale mogą być idealni. kandydat na otwartą pozycję. Jak znaleźć, nawiązać i zabezpieczyć je dla swojej organizacji?. Posłuchaj od Rachel Riddington z Betfair i James Dowling z Centrica (który osiągnął jedne z najwyższych wskaźników odpowiedzi InMail w zeszłym roku ) na temat tego, jak skutecznie pracowali z. zainteresowane strony stawiają pasywnych kandydatów w centrum ich strategii rekrutacji, naprawdę współpracują z menedżerami ds. rekrutacji , dostosowali swój styl komunikacji i wiele więcej, aby zapewnić najlepsze talenty.

Wdrażanie rekrutacji 3. 0 i 4. 0 przez Autodesk
I na koniec, wielu z was prawdopodobnie przeczytało omówione artykuły lidera Autodesk Matthew Jeffery (4. ) na temat przyszłości rekrutacji: Rekrutacja 3. 0 i Rekrutacja 4. 0. W prezentacji Jeffery'ego na głównej scenie opowie o podróży Autodesk podczas realizacji Recruitment 3. 0 i . ) 4. 0 . Ponadto, uczestnicy Talent Connect będą pierwszymi, którzy usłyszą zakończenie pracy zespołu Autodesk, "Rekrutacja 5. 0: Co dalej?". i otrzyma zaliczkową kopię artykułu.

W serwisie Talent Connect Europe 2012 odbywa się o wiele więcej ekscytujących sesji, o których można dowiedzieć się więcej tutaj . Nie zapomnij zarejestrować się przed 28 września, aby skorzystać z ceny Early Bird i zaoszczędzić 100 £ za bilet na osobę. Jeśli masz pytania dotyczące uprawnień do uczestnictwa, skontaktuj się ze swoim przedstawicielem LinkedIn. Do zobaczenia tam!

April 20, 2018