Back to Question Center
0

Talent Połącz się oczami klienta

1 answers:

Â

Komentarz edytora: Ten wpis jest pierwszym z serii na temat Talent Connect 2010,. Pierwsza konferencja dla klientów firmy LinkedIn dla klientów Hiring Solutions. Â Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej perspektyw i podkreśla panele, prezentacje i przemówienia podczas konferencji. Kicking off to Marie Norman , starszy menedżer, rekrutacja na poziomie krajowym w Esurance Insurance Services, Inc.

Od czasu imprezy klienta hostowanej w siedzibie LinkedIn w. Mountain View w marcu z niecierpliwością oczekiwaliśmy na inauguracyjną konferencję klienta LinkedIn Talent Connect - buy permanent backlinks.

Tegoroczna konferencja nie rozczarowała;. nie oszczędzono żadnych szczegółów ani wydatków. Począwszy od procesu rejestracji konferencji, aż po uwagi wstępne, aż po imponującą listę prelegentów, całe wydarzenie okazało się ogromnym sukcesem!

Jako długoletni klient serwisu LinkedIn i narzędzia sieciowego od pięciu lat. , z wielką przyjemnością spotkaliśmy się z talentem, który kryje się za firmą, dzięki czemu każdy z nas może połączyć się z siecią, znaleźć sieć i znaleźć kolejnego wspaniałego kandydata!

Impreza była bardzo zacięta. Uczestnicy wydarzenia mieli możliwość uczestniczenia w różnych warsztatach. Każdy głodny rekruter śliniłby się na widok agendy pełnej fascynujących tematów i interesujących mówców. Przeprowadziłem mieszane techniczne sesje, takie jak Szkolenie dla zaawansowanych użytkowników i Ekstremalne wyszukiwanie talentów z rekruterem , z warsztatami o bardziej strategicznym nacisku, takimi jak Wykorzystanie mediów społecznościowych. i LinkedIn do marki "Zwiększ swoją markę zatrudnienia" i kandydatów pasywnych Woo oraz Znajdowanie się w centrum globalnego wzrostu: wykorzystanie LinkedIn do wpływania, a następnie realizacja strategicznych decyzji o rozszerzeniu .

W sumie kluczowymi produktami na wynos dla mnie i dla naszej organizacji są:
â € S SOCIAL NETWORKING!. SIEĆ SPOŁECZNOŚCIOWA!. SOCIAL NETWORKING! Â (Czy otrzymałem wiadomość przekierowującą?)
• Nawiąż połączenia z produktem podczas rekrutacji, aby zwiększyć świadomość marki
• Wykorzystaj wykorzystanie / idee. Twoi pracownicy
• Opracuj konkretne i strategiczne podejście do korzystania z darmowych wiadomości przez grupę, członków otwartych linków i kontakty pierwszego stopnia
• Dodaj linki do profilu LinkedIn. Twój zespół rekrutacyjny na stronę Twojej firmy - bardzo sprytny pomysł!
• Kwantyfikacja zwrotu z inwestycji LinkedIn dla kluczowych interesariuszy biznesowych, aby więcej można było przypisać do tego źródła
•. I, na koniec, ustalcie reputację jako RWF (ang. Recruiter Worth Following)

Nie trzeba dodawać, że wiele z tych porad już dobrze się sprawdza. LinkedIn naprawdę trafił w markę i został dostarczony. Na razie jedno pozostaje: odliczanie do Vegas w 2011 roku. Czekamy na was wielu w październiku.

April 20, 2018