Back to Question Center
0

LinkedIn Talent Connect 2011: Londyn i Las Vegas

1 answers:

Połączenie Talentów powraca w Las Vegas w dniach 10-12 października 2012 r. I w Londynie. 23 października 2012 r.

Z przyjemnością ogłaszam, że ostatnio potwierdziliśmy szczegóły dotyczące naszej konferencji klientów LinkedIn , LinkedIn Talent Connect 2011, w dwóch. lokalizacje w tym roku: Londyn i Las Vegas. Będziemy gościć naszych klientów Corporate Recruiting Solutions w Londynie w dniach 21-22 czerwca w The Grand Connaught Rooms oraz w Las Vegas, 17-19 października w The MGM Grand â € " - corbatas de diseno. i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani!

Nasza konferencja inauguracyjna w listopadzie 2010 r. w San Francisco była porażającym sukcesem - bilety wyprzedane tydzień przed wydarzeniem i reakcja naszych klientów była przytłaczająca.

Dla tych klientów był to czas, aby nauczyć się najlepszych praktyk w zakresie rekrutacji z LinkedIn, uzyskać ekskluzywne szkolenia produktowe i spostrzeżenia oraz nawiązać kontakty z innymi liderami w zdobywaniu talentów. Dla zespołu LinkedIn była to doskonała okazja, by lepiej poznać naszych klientów, uczyć się od nich i uzyskać ich opinie na temat naszych produktów. Wiemy, że rok 2011 przyniesie więcej tego samego, a także mamy nowe ekscytujące niespodzianki w naszych rękawach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co nadejdzie (i sprawdzić zdjęcia, nasz spis mówców i program z zeszłego roku), możesz odwiedzić http: // talentconnect. linkedin. com / dla Las Vegas lub e-mail talentconnectemea @ linkedin. com dla Londynu. Klienci LinkedIn Corporate Solutions mogą dołączyć do grupy Talent Connect na LinkedIn, aby uzyskać najświeższe informacje o konferencji. Oczywiście będziemy również udostępniać aktualizacje na blogu "Rekrutacja z blogiem LinkedIn". Â Stay tuned!

April 20, 2018