Back to Question Center
0

Podgląd Talent Connect: jak przejść od rekrutacji reaktywnej do proaktywnej, strategicznej rekrutacji partnerów biznesowych

1 answers:

Komentarz edytora: za 15 dni dołączy do nas ponad 2000 specjalistów od pozyskiwania talentów w Talent Connect Las Vegas (4. ), Globalna konferencja dla klientów korporacyjnych LinkedIn . Zarejestruj się o 11. 59pm PT dzisiaj (wtorek, 25 września), aby zakwalifikować się do specjalnego cennika .

Jestem konsultantem ds. Rekrutacji w firmach (Amazon, Expedia) - cheap ecigs online free shipping. Miałem szczęście współpracować z szefami rekrutacji od niesamowitych firm - od Nike do Hitachi, od Banku Światowego po Electronic Arts, od Edwarda Jonesa po Groupon. Jedną z rzeczy na liście priorytetów liderów pozyskiwania talentów - i są to listy DŁUGOŚCI - to praca skupiona na pomaganiu rekruterom w zdobywaniu bardziej strategicznych i doradczych działań. Nie są to wysokie życzenia "siedzenia przy stole" - są napędzane przez rzeczywiste potrzeby ich zespołów, które często pracują za dużo otwartych wymagań lub wykonują za dużo pracy administracyjnej lub systemowej, aby zająć miejsce kierowcy -. | Chcą, żeby byli bardziej strategiczni. A rekruterzy są na pokładzie;. oni też tego chcą. Dlatego problem nie przekonuje kogoś, by był bardziej strategiczny, próbuje dowiedzieć się, jak to zrobić w realnym świecie konkurencyjnych priorytetów, ograniczonych zasobów i zbyt mało godzin w ciągu dnia.

Dołącz do dwóch innych liderów rekrutacji korporacyjnej i do siebie w piątek w Talent Connect, ponieważ dzielimy się najlepszymi praktykami w świecie rzeczywistym, aby zmienić rolę rekrutera na bardziej strategicznego partnera biznesowego. Usłyszymy z Andrew Carges (szef rekrutacji do Sungard Availability Systems) i Jennifer Remling (szef rekrutacji do AKQA), gdy podzielili się tym, jak przenieśli swoje zespoły rekrutacyjne do. bardziej konsultacyjne, proaktywne i uprawnione do prowadzenia. Będziemy także rozmawiać o tym, jak wygląda angażowanie menedżerów ds. Rekrutacji w sposób, który przygotowuje nas do sukcesu, i przenosi nas z bardziej zorientowanej na klienta roli, w tym technik odpychania nierealistycznych lub wymagających menedżerów zatrudniania.

John Vlastelica jest byłym dyrektorem ds. Rekrutacji w Amazon i Expedia. Jest regularnym autorem i prelegentem w zakresie rekrutacji wszystkich rzeczy, a także - poprzez swoją firmę konsultingową i szkoleniową Rekrutacja Toolbox - współpracuje z firmami, aby pomóc im w tworzeniu i wdrażaniu właściwych strategii, procesów, rekrutacji. narzędzia, systemy i szkolenia dla rekruterów i menedżerów ds. rekrutacji. Jest także sędzią ERE Recruiting Excellence Awards i Candidate Experience Awards.

April 19, 2018