Back to Question Center
0

Przedsprzedaż: opanowanie sztuki sprzedaży przed pierwszym połączeniem

1 answers:

Pre-Sales: Mastering the Art of Selling Before the First Connection

 • Użyj rozszerzonego wyszukiwania, aby znaleźć potencjalnych klientów o stażu pracy, roli i wielkości firmy, z którymi chcesz się połączyć. zapisz je na przyszłość.
 • Szukaj rekomendacji wiodącej w wiadomości e-mail na podstawie zapisanych leadów i preferencji wyszukiwania.
 • Wreszcie, odwiedź profile swoich obecnych klientów - hankook i pike rs plus. Poszukaj nowych perspektyw podobnego poziomu w firmach w swojej sieci.
 • 2. Rekomendacje od ludzi, których twoja audiencja ufa

  Badania pokazują, że recenzje książek online mogą mieć znaczący wpływ na sprzedaż książek. Zbieranie dowodów społecznych jest ważnym aspektem przedsprzedawania.

  Perspektywi również chcą wiedzieć, że inne osoby miały dobre doświadczenia z handlowcem przed nawiązaniem kontaktu. Aby korzystać z LinkedIn Sales Navigator, aby znaleźć osoby, które będą działać jako adwokaci dla Ciebie:

  1. Odkryj perspektywy z osobistymi kontaktami z obecnymi klientami dzięki rozszerzonej wyszukiwarce.
  2. Korzystaj z TeamLink, aby znaleźć współpracowników w swojej organizacji, którzy już znają Twoje potencjalne szanse.
  3. Poproś swoich klientów lub współpracowników o pomoc w nawiązaniu ciepłego połączenia poprzez wprowadzenie na LinkedIn.

  3. Pokaż potencjalnym klientom, czego się spodziewać

  Czytelnicy chcą wiedzieć, co w nich dla nich, gdy rozważają zakup nowej książki. Czy spodoba im się czytanie książki?. Czy otrzymają z tego przydatne informacje?. Wydawcy pomagają czytelnikom zrozumieć, w jaki sposób książka spełni ich cele, umożliwiając potencjalnym klientom przeczytanie pierwszego lub drugiego rozdziału w Internecie.

  Możesz zastosować to podejście, dzieląc się swoją wiedzą z potencjalnymi klientami , zanim spróbujesz się z nimi połączyć.

  Korzystanie z LinkedIn Sales Navigator w celu rozwijania atrakcyjnych treści przywódczych:

  1. Użyj Expanded Search, aby stworzyć listę potencjalnych klientów i firm, z którymi chcesz rozwijać relacje.
  2. Otrzymuj codzienne powiadomienia o tym, co Twoi potencjalni klienci przeglądają i udostępniają na LinkedIn.
  3. Dołącz do rozmowy, gdy publikują w grupach lub tworzą treści zorientowane na klienta, które odpowiadają na ich pytania.

  4. Zrób świetne pierwsze wrażenie

  Wydawcy wiedzą, że czytelnicy zawsze oceniają książkę po okładce. To dlatego tworzą jasne, wciągające okładki, które przyciągają wzrok i wykorzystują każdy cal wizualnej nieruchomości. Obraz w tle daje czytelnikom wskazówkę co do tonacji książki, a każdy fragment tekstu na okładce jest stylizowany, aby zachęcić czytelników do zakupu.

  Kiedy twoi potencjalni klienci spojrzą na ciebie na LinkedIn, będą cię osądzać również po swoim pokryciu. Utwórz profil, który zwróci uwagę Twoich potencjalnych klientów.

  Aby odróżnić się od innych sprzedawców:

  1. Prześlij wysokiej jakości zdjęcie profilowe. Subskrypcja LinkedIn Sales Navigator daje o 30% większe zdjęcie profilowe.
  2. Wybierz odpowiedni obraz tła. Skoncentruj się na obrazach, które są powiązane z Twoją dziedziną, ale dodaj trochę osobowości, aby Twoi potencjalni klienci mogli rozwinąć poczucie tego, kim jesteś.

  Wydawcy książek wiedzą, jak przesunąć swoich potencjalnych klientów do przodu w cyklu kupna. Â Korzystając z przedsprzedaży, pomagają potencjalnym klientom zrozumieć, co mogą osiągnąć, czytając książkę - a nawet wywołując uprzedzenia przed uruchomieniem.

  Dzięki LinkedIn Sales Navigator można nawiązać relacje z potencjalnymi klientami, zanim po raz pierwszy dotrzesz do nich. Korzystając z tych samych technik przedsprzedawania, możesz wzbudzić zainteresowanie potencjalnych klientów, dzięki czemu Twoje pierwsze połączenie się powiedzie.

  Pre-Sales: Mastering the Art of Selling Before the First Connection

  April 17, 2018