Back to Question Center
0

Rekrutacja James Bond Style: 4 porady dotyczące korzystania z LinkedIn rekrutuje bardziej efektywnie

1 answers:

Byli Pierce Brosnan, Timothy Dalton, Daniel Craig i mój osobisty ulubiony Sean Connery, ale bądźmy szczerzy: James. Bond byłby Jamesem Blandem bez zaufanego doradcy - Q.

Magowie z Q Branch tworzą gadżety i gadżety, które są tak ważne, że pozwalają zaoszczędzić dzień w prawie każdym wyprodukowanym filmie o Bondzie. Q jest mentorem tych wynalazków, które nie tylko zapewniły sukces Jamesa Bonda, ale także sprawiły, że był ekspertem wśród swoich tajnych agentów - temperature humidity monitoring system.

Na LinkedIn, zespół ds. Sukcesu klienta i aspiruję do bycia współczesnym Q w świecie rekrutacji. Naszą misją jest umożliwienie naszym użytkownikom rekrutacji przekształcenia ich "niemożliwa misja". do "umożliwienia przyjęcia". Dzieląc się poradami i sztuczkami LinkedIn Recruiter, dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić klientom osiągnięcie sukcesu, dzieląc się wiedzą branżową.

Oto niektóre z naszych poufnych wskazówek, które umocnią Twój sukces w świecie rekrutacji za pomocą LinkedIn:

Shaken NOT Stirred: Moc "NOT". Modyfikator Boole'a

"NOT". Modyfikator Boolean jest najbardziej nieużywanym modyfikatorem wyszukiwania w LinkedIn Recruiter. Ponieważ LinkedIn dotyczy jakości, a nie ilości, dodanie do zapytania "NIE" pozwala zawęzić wyniki do bardzo konkretnych kandydatów i usuwa mecze, których nie chcesz oglądać. Na przykład podczas wyszukiwania "programistów Java". Twoje wyniki wyszukiwania będą składać się z potencjalnych kandydatów - ale także rekruterów, którzy mają te same słowa kluczowe w swoim profilu. Uwzględnij "BRAK rekrutera". w ciągu wyszukiwania w celu wyeliminowania niepożądanych szumów z wyników. Nawet James Bond nie może przejść przez życie, nie używając go - zamawia wstrząśnięte martini.

Ty tylko mieszkasz dwa razy: zawęź wyszukiwanie w sekundę za pomocą filtrów niestandardowych

W zasadzie żyjemy tylko raz, więc zaoszczędźmy trochę czasu na LinkedIn. Podobnie jak odcienie rentgenowskie 007, Filtry niestandardowe umożliwiają filtrowanie wyników wyszukiwania jednym kliknięciem. W serwisie LinkedIn Recruiter możesz użyć filtrów zawężających, aby zawęzić wyniki według takich czynników, jak lokalizacja, firma, branża i lata doświadczeń. Filtr niestandardowy umożliwia zapisanie tych ustawień filtrów udoskonalania i zastosowanie ich do dowolnego wyszukiwania, które wykonujesz za pomocą kliknięcia przycisku. Moi klienci pracujący w tym dziale używają tego do wstępnego wyboru dużej liczby lokalizacji, od których wynajmują i stosują zapisany filtr niestandardowy do swoich wyszukiwań bez konieczności ponownego wybierania lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić cenny czas w LinkedIn Recruiter, dzięki czemu można uzyskać nieco więcej życia.

Licencja na zabójstwo -. poza konkurencją: niewykorzystane, zapisane wyszukiwanie i alerty wyszukiwania

Po zainwestowaniu czasu w tworzenie boolowskiego łańcucha wyszukiwania i zawężaniu wyników za pomocą filtrów wyszukiwania można kliknąć Zapisz wyszukiwanie. i ponownie uruchom wyszukiwanie na dowolnym etapie, oszczędzając czas, który można spędzić w innym miejscu. Możesz zapisać nieograniczoną liczbę wyszukiwań. Podczas zapisywania wyszukiwania można ustawić Alerty wyszukiwania . Z moich doświadczeń wynika, że ​​Search Alerts to najbardziej niedoceniane gadżety na LinkedIn. Podobnie jak system kubańskiego radaru Bonda, konfigurowanie alertów wyszukiwania informuje natychmiast, gdy ktoś nowy jest na twoim radarze. Jesteś pierwszą osobą, która otrzyma powiadomienie, jeśli ktoś nowy dołącza do sieci lub ktoś zaktualizuje swój profil i są one zgodne z wprowadzonymi przez Ciebie kryteriami wyszukiwania.

Goldeneye: Poinformuj się, kiedy najlepsi kandydaci zmienią swój profil dzięki Update Me

Czy kiedykolwiek patrzysz na profil najlepszego kandydata i żałujesz, że nie możesz go zaktualizować. jakiekolwiek ruchy na swoim profilu bez konieczności pamiętania o tym, aby przeglądać swoją stronę tak często?. Update Me robi dokładnie to. To współczesny pistolet dmuchany na nadgarstek 007. Wybierz swój cel i obserwuj jego ruchy.

Jest to sekwencja klasy 4 zapewniająca sukces. Skorzystaj z tych 4 wskazówek, aby uzbroić efektywność LinkedIn Recruiter, wysyłając impuls magnetyczny niszczący twoją konkurencję. Â

Współczesny Q - Zespół ds. Sukcesu klientów

Recruiting James Bond Style: 4 Tips for Using LinkedIn Recruiter More Efficiently

(5. )

April 17, 2018