Back to Question Center
0

Myśl Przywództwo jest inne w technice.

1 answers:

Przemyślane przywództwo: Ty to wiesz, kochasz to i jako technik marketingowy,. przyłączyliście się do tego, że ustalenie merytorycznej wiedzy w sektorze technologii jest trudnym, konkurencyjnym przedsięwzięciem. W związku z decyzjami zakupowymi dotyczącymi technologii biznesowej, które zostały wprowadzone przez wielofunkcyjny komitet zakupowy, reprezentujący 77% organizacji, twoja strategia przywództwa musi być wystarczająco dobra, aby zaspokoić potrzeby, priorytety i preferencje różnych współczesnych klientów.

Powinien również wykorzystywać wszystkie trzy rodzaje przywództwa: szczegóły produktu, informacje branżowe i kulturę organizacyjną. I aby dodać paliwa do ognia, myślowy program przywództwa, który nie jest mapowany przed dzisiejszymi różnymi osobami kupującymi przed zakupem, w trakcie i po zakupie, z pewnością zmusi do testowania czasu - space allocated.

Ale nie lękajcie się.

Rysunek z Wyrafinowanego przewodnika po marketingu treści , â €?. stworzyliśmy najlepsze w branży przywództwo dla specjalistów od marketing marketingu z LinkedIn Marketing Solutions. Zapoznaj się z inteligentnymi strategiami i praktycznymi spostrzeżeniami w naszym drugim â € žTech Byteâ €?. stanowisko.

Myśl Przywództwo: od czego zacząć

Zaplanuj podróż kupującego dla swojej marki

Zakup technologii następuje po długiej i krętej podróży. Upewnij się, że rozumiesz proces decyzyjny w trakcie każdego etapu procesu . Należy również pamiętać o unikalnych cechach procesu zakupu w zależności od rodzaju technologii. Pomoże Ci to w opracowaniu przemyślanego planu zawartości lidera, który będzie odpowiadał wyzwaniom kupującego, gdy tylko się pojawią. Aby zacząć, oto kilka pytań do rozważenia:

 • Jaki jest punkt widzenia i nastawienie mojego nabywcy na każdym etapie: potrzeby, specyfikacje / finansowanie, wybór dostawcy, wdrażanie, zarządzanie i odnawianie. ?
 • Na jakie pytania mają trudności moi kupujący?
 • Jakie cechy produktu i usługi są najważniejsze, kiedy?
 • Jakie rodzaje treści są konsumowane na każdym etapie? (. 36)
 • Do kogo moi kupujący muszą się kształcić wewnętrznie i kiedy?

Myśl Przywództwo: Zainwestuj w swoją publiczność

Uwaga członków zaangażowanych w każdy etap i ich. Najważniejsze wyzwania

Każdy etap zakupu ma unikalny zestaw zaangażowanych członków komitetu - wszystkie z własnymi priorytetami, punktami bólu i preferencjami. Aby przywództwo myślowe było znaczące i istotne, należy wziąć pod uwagę konkretne potrzeby związane z poszczególnymi kluczowymi rolami, opisane poniżej:

 • IT: Analityczne i techniczne
 • . Inżynieria: Techniczne szczegóły produktu przedstawiające zaawansowaną wiedzę
 • Rozwój działalności: Informacje dotyczące zwrotu z inwestycji i zastosowania końcowego użytkownika
 • Działania . Cenne konsultacje, treści edukacyjne, pomocne narzędzia
 • Finanse: Modele, narzędzia i kalkulatory, które wykazują zwrot z inwestycji
 • Sprzedaż: Konsultacyjne i informacyjne, cechy produktu. , Kalkulatory ROI, aplikacja użytkownika końcowego
 • Wsparcie: Cechy produktu mające wpływ na użytkowników końcowych, narzędzia ROI
 • Marketing: Wiedza branżowa, klucz. wyróżniki, wyniki i ROI
 • Zakup: Zasoby edukacyjne, modele, narzędzia i kalkulatory, które dowodzą zwrotu z inwestycji

Przywództwo: Priorytetowe ustalanie priorytetów, ustalanie priorytetów

.

Twórz treści, które wygrają w najbardziej krytycznym m. oments

Jak powiedziała Laura Ramos z firmy Forrester Research, "kupcy biznesowi nie kupują produktu;. kupują do twojego podejścia do rozwiązywania swoich problemów. â €?. Zanim przejrzysz i dopasujesz swój główny gen do wysiłku związanego z dostarczaniem treści, upewnij się, że jest unikalny w stosunku do konkretnych wyzwań, przed którymi stoją Twoi kupujący. Jaki jest optymalny i strategiczny miks?. Wyciągnęliśmy kilka najlepszych przykładów w całym krajobrazie marketingowym dla wszystkich trzech wariantów przywództwa myślowego. Ta treść powinna zawierać wskazówki, najlepsze praktyki i strategię, w jaki sposób produkt (lub usługa) może przekształcić firmę. Bądź strategiczny w tworzeniu treści: wykorzystaj przywództwo myślowe, aby zaspokoić potrzeby informacyjne swoich odbiorców i umieść organizację tak, aby wyróżniała się na zatłoczonym rynku.

Kiedy należy z niego korzystać?

Na przykład za przywództwo myślowe Marketo dzieli się wieloma najlepszymi praktykami i. do tego, w formie obszernych przewodników definitywnych. Te przewodniki pomagają przekazać własność wielu tematów związanych z marketingiem i skupić się na swoich produktach.

 • Przemysł: Tego rodzaju przywództwo oferuje świeży punkt widzenia na wiadomości, trendy rynkowe oraz pomysły na nowe sposoby osiągnięcia sukcesu. Może pomóc w budowaniu autentyczności i zaufania, ale tylko wtedy, gdy jest przekonujący i przejrzysty. Twoim celem jest uruchomienie i prowadzenie dyskusji na kluczowe tematy bez zbytniej promocji.

Kiedy należy z niego korzystać?

Aby zapewnić sobie pozycję lidera w dziedzinie bezpieczeństwa oprogramowania, firma Symantec wykorzystuje content marketing, aby skupić się na wszystkich kwestiach bezpieczeństwa. Dzieląc się trendami i nowościami w kategorii bezpieczeństwa, firma Symantec jest w stanie zaprezentować swoją wiedzę branżową i wzmocnić swoją pozycję jako kluczowego lidera w branży.

 • Organizacyjne: Kiedy myślisz o content marketingu, możesz nie brać pod uwagę dyskusji na temat kultury firmy. Ale kiedy myśl przewodnia i kultura są zsynchronizowane, zawartość firmy zyskuje skrzydła. Takie podejście może przynieść korzyści również dla rozwoju talentów i ogólnej reputacji firmy.

Kiedy należy z niego korzystać?

Przez prawie dziesięć lat Moz żył według zestawu podstawowych wartości określanych zbiorczo jako TAGFEE. Założyciel firmy Fiskin - sesja Whiteboard Friday konsekwentnie zapewnia społeczności marketingu w wyszukiwarkach strategie, taktyki i narzędzia do ulepszania ich strategii marketingu cyfrowego. Zgodnie z wytycznymi TAGFEE pomógł ustanowić kulturę firmy, która służy do pozyskiwania klientów lojalnych i uwielbiających.

Myśl Przywództwo: Opublikuj i zaangażuj się w LinkedIn

Aktywacja na platformie LinkedIn jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na rozpoczęcie rozmowy, zachęcanie do szeptania i bezpośredni kontakt z docelową publicznością. Niezależnie od tego, czy udostępniasz treści firmowe, umieszczasz swoje zespoły kierownicze w publikacjach na platformie lub podkreślasz trend na swojej stronie firmowej - wszystkie oferują idealne sposoby na zainicjowanie znaczących rozmów i budowanie relacji z odpowiednimi potencjalnymi klientami.

Czy stosujesz unikalne podejście do przywództwa myśli technicznej?. Pobierz Wyrafinowany poradnik marketingowca do marketingu treści , aby zdobyć cenniejsze wskazówki dotyczące tworzenia treści przywódczych w myślach, co oznacza coś dla klientów.

Thought Leadership is Different in Tech. Here’s What To Do About It

5 days ago