Back to Question Center
0

Wzmocnienie pracowników wizowych w budowaniu mediów społecznościowych

1 answers:

Ten post gości został wniesiony przez Lucas Mast . , który jest wiceprezesem, Corporate Social Media, w Visa.

Wiza to coś więcej niż tylko firma płatnicza. Jesteśmy firmą technologiczną pełną inteligentnych i pełnych pasji ludzi, którzy budują katalizatory dla handlu, które codziennie łączą miliony ludzi dzięki płatnościom elektronicznym.

Problem

W firmie Visa nieustannie pracujemy nad budowaniem naszej obecności w mediach społecznościowych i jej marką - telehealth systems. Jako wiodąca firma technologiczna nieustannie szukamy sposobów, dzięki którym możemy rzucić światło na wszystkie innowacyjne prace, które wykonujemy na rynkach globalnych.

W Visa mamy wielu utalentowanych ludzi, którzy pomagają kształtować firmę, nasze produkty i jej wizerunek. Już dawno zdaliśmy sobie sprawę, że nasi pracownicy są w rzeczywistości najlepszymi rzecznikami. Ale w jaki sposób możemy wzmocnić ich pozycję profesjonalistów społecznych i pomóc w uzyskaniu wizy?

Rozwiązanie

W tym miejscu pojawił się LinkedIn Elevate. Elevate pomaga naszym najlepszym adwokatom - naszym pracownikom - popierać. nasza marka. Dzięki temu, że ludzie są tak zajęci, intuicyjny interfejs Elevate ułatwia obu stronom dostęp do treści i udostępnianie ich pracownikom. Udostępnienie tej infrastruktury, która wyraźnie zezwala pracownikom na udostępnianie mediów społecznościowych w imieniu Visa, znacznie zmieniło naszych pracowników w zwolenników marki.

Ale nie chodzi tylko o pracowników, którzy opowiadają się za Visa w swoich sieciach - to także o budowanie ich własnych profesjonalnych marek. Naszym celem jest uczynienie z nich lepszych profesjonalistów społecznych.

Aby to osiągnąć, zapewniamy zrównoważenie treści firmowych i niezwiązanych z przedsiębiorstwem, aby nasi pracownicy mogli być postrzegani jako inteligentni liderzy w swoich sieciach. Widzą korzyści dzięki opiniom, takim jak zwiększone poglądy na profile i zaangażowanie, które sprawiło, że wracają do udziału.

Wyniki

Nasi pracownicy z USA korzystający z Elevate dzielą się na LinkedIn 5 razy częściej niż wcześniej i widzą średnią stopę zaangażowania ponad 1% na swoich akcjach. W efekcie pracownicy ci generują obecnie 3 razy więcej wyświetleń strony firmy Visa i 4 razy więcej osób obserwujących stronę Visa niż wcześniej.

Rezultaty były tak duże, że podnieśliśmy się podnieść do wszystkich naszych pracowników. Jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć, jaki wpływ będzie mieć zarówno na markę Visa, jak i na nasz talent.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób Elevate może pomóc Twojej firmie , kliknij tutaj .

Empowering Visa Employees To Build Social Media Muscles

5 days ago