Back to Question Center
0

Trendy Co nowego: Zacznij coś dużego

1 answers:
(16. )
(. 5)
.

Pierwszy pełny tydzień pracy po wakacjach może być trudny. Ładne światła zniknęły, ciasteczka to tylko wspomnienia i okruchy, a twoja lista rzeczy do zrobienia jest prawdopodobnie pilnie potrzebna.

Czas wstać z zimowej hibernacji i zacząć coś wielkiego. Masz potencjał, aby to się stało. Możliwości są wszędzie wokół ciebie.

Czy zdobędziesz przewagę o wyższej jakości, tworząc większą, odważniejszą i odważniejszą treść?. Twórz wyjątkowe, spersonalizowane doświadczenia online?. Naprawdę chcesz dotrzeć do najbardziej odpowiednich odbiorców?

Postaw sobie za cel ambitne cele i przygotuj plan ich osiągnięcia. Będziemy z tobą wszędzie na każdym kroku. W tym tygodniu może pomóc także kampania artykułów marketingowych. Czytaj dalej, aby uzyskać poradę i inspirację, aby zapalić swoje wielkie plany w tym roku.

Trendy w marketingu w tym tygodniu:

1. Liczba akcji jest niewystarczająca: jak wzmocnić zawartość i budować powiązania

Doświadczeni marketingowcy wiedzą, że akcje mogą być niewiarygodnym wskaźnikiem skuteczności treści. Dyrektor BuzzSumo Steve Rayson wyjaśnia, jak wykroczyć poza metryki marności w tym artykule.

2. Dlaczego SEO i kiepska zawartość Donâ € ™ t Mix

W dzisiejszych czasach dobre pisanie i dobre SEO są synonimami. Google dba o to, czy Twoje treści są cenniejsze niż gęstość słów kluczowych. Dowiedz się, jak tworzyć treści za pomocą SEO zapieczętowanego tym artykułem z Inbound Marketing Consultant Ryan Shelley .

3. Co najlepsze marki zrobią w 2017 r.

Dyrektor Amazon Kindle Andreas von der Heydt przedstawia mapę drogową dla marek. odnieść sukces w tym roku w tym merytorycznym, dobrze zaprojektowanym e-booku.

4. Â Jak personalizacja przenosi treści interaktywne na następny poziom

Najlepszym sposobem na zachęcenie czytelników do odpowiedzi na treści może być reakcja treści na czytnik. SnapApp Matt Derman • wyjaśnia, dlaczego spersonalizowana treść jest skuteczna i na trzy sposoby dynamicznie dostosowuje zawartość do czytnika.

5. 7 sposobów generowania potencjalnych klientów w mediach społecznościowych

Te wskazówki od Marketoâ € ™ s Lisa Marcyes mogą pomóc zabrać. aktywność w mediach społecznościowych wykraczająca poza świadomość marki. Dowiedz się, jak zaoferować dodatkową wartość, która może pogłębić relacje z potencjalnymi klientami.

6. Â Cztery trendy, które zmienią kształt marketingu w 2017

Cisco przewiduje, że wideo będzie stanowił 82% całego internetowego ruchu konsumenckiego do 2020 roku. Jakie inne trendy i technologie utrzymają marketingowców. na palcach w nadchodzącym roku?. LinkedIn Russ Glass dzieli się swoimi przewidywaniami w dzisiejszym artykule Martech.

7. Top LinkedIn Dane demograficzne, które odnoszą się do marketingowców mediów społecznościowych

Dowiedz się, jak sieć LinkedIn rozkłada się według wieku, płci i więcej w tym szybkim tempie. ale informacyjny post od Hootsuiteâ € ™ s Dara Fontein .

8. Â Co Google naprawdę chce: 7 nowych informacji, które zmienią sposób tworzenia treści

Masthead Media Companyâ € ™ s Amanda Pressner Kreuser.  wyjaś nia, jak pozostać w dobrych gratach Google w tej serii porad SEO. Jedno oko otwierające: Twoja strona jest tak silna jak twój najsłabszy link. Zbyt wiele uszkodzonych lub nieskretowanych linków w witrynie może spowodować obniżenie wersji.

9. Â 20 Utalentowanych marketingowców marki do śledzenia na LinkedIn

Zamień swój kanał LinkedIn w główny kurs marketingu zgodnie z zaleceniami TopRank Marketingâ € ™ s (. 171) Caitlin Burgess .

10.

Aby uzyskać bardziej punktualne porady od inteligentnych sprzedawców do inteligentnych sprzedawców, Â subskrybuj blog LinkedIn Marketing Solutions .

What’s Trending: Start Something Big

Â

5 days ago