Back to Question Center
0

Dlaczego nie możesz sobie pozwolić na niedoszacowanie aktualizacji statusu

1 answers:

Publikowanie aktualizacji statusu na stronach kariery w LinkedIn nie jest po prostu aktywne w mediach społecznościowych i sprawdzanie skrzynki. "Może to mieć ogromny wpływ na twoje działania rekrutacyjne.

Oto wszystkie powody, dla których warto dbać o aktualizacje statusu i jak można ich używać do przyciągania talentów:

( - puff redondo. 18) Hackowanie nauki za aktualizacjami statusu firmy LinkedIn z LinkedIn Talent Solutions

Oto 3 powody, dla których potrzebujesz statusu. strategia aktualizacji

1. Otrzymasz 40% więcej wyświetleń widoków pracy

LinkedIn to sieć społecznościowa i nie ma lepszego sposobu na zwiększenie liczby wyświetleń Twojej pracy niż poprzez udostępnienie jej w. aktualizacje statusu twojej firmy.

Firmy, które publikują przynajmniej jedną aktualizację statusu w ciągu tygodnia otrzymują 40% więcej wyświetleń do swoich stanowisk pracy na LinkedIn .

Chcesz niezawodny sposób, aby uzyskać stałe zaangażowanie w aktualizacje?. Pamiętaj o dołączeniu linku, obrazu lub filmu do każdej opublikowanej aktualizacji statusu.

2. Â Uzyskasz o 25% wyższą stopę kliknięć

Firmy, które wysyłają co najmniej jedną aktualizację statusu na tydzień, również widzą o 25% wyższą stawkę za kliknięcie "kliknij, aby kliknąć". w swoich stanowiskach.

Jest to fascynujące - oznacza to, że dobre aktualizacje statusu nie zwiększają widoczności twoich otwartych ról, ale także powodują, że kandydaci, którzy są gotowi, dziś, zechcą "skorzystać".

Pamiętaj o tym, gdy następnym razem będziesz starał się obniżyć średni czas wypełniania.

3. Â Twoi obserwatorzy mają o 81% większą szansę zareagować na Twoje wiadomości

Pisanie angażujących informacji o statusie zwiększa świadomość Twojej firmy, co z kolei zwiększa popularność Twojej firmy na LinkedIn. Naśladowcy są o 81% bardziej skłonni do reagowania na wiadomości InMails niż ci, którzy nie podążają za Twoją firmą, więc reprezentują dużo cieplejszą pulę talentów.

Pisanie aktualizacji statusu jest zarówno sztuką, jak i nauką - więc naucz się obu. Bądź kreatywny, ale także poznaj dane, które kryją się za danymi, które chcesz osiągnąć. I nie tylko poznaj dane - używaj ich, by iść naprzód.

Udostępnij SlideShare powyżej swojemu zespołowi i pobierz poradnik Content Marketing for Talent Acquisition , aby uzyskać jeszcze więcej porad.

Why You Can’t Afford to Underestimate Status Updates

6 days ago