Back to Question Center
0

Ponieważ pozyskiwanie staje się łatwiejsze, rekrutacja staje się trudniejsza

1 answers:

W sytuacji niedoboru talentów, gdzie popyt na najlepsze talenty przekracza podaż, zalecam. " mała partia, wysoki kontakt, high tech â €?. wynajęcie modelu - online auto appraisal. Zrób to poprawnie, potrzebujesz tylko 15-20 potencjalnych klientów na szczycie ścieżki, by skończyć z 2-3 mocnymi finalistami na dole. Ponieważ zaczynasz od tak małej listy celów, potrzebne są wyjątkowe umiejętności rekrutacyjne, aby zmaksymalizować wskaźniki odpowiedzi i zminimalizować możliwość rezygnacji.

"mała partia". podejście pozwala także na łatwiejsze rozróżnianie pracy, ale ważną częścią tego jest tylko pozyskiwanie osób, które są zarówno godne zaufania, jak i przyjmują twoją ofertę. Będziesz mógł to zrobić, dodając te wstępne kwali- fikatory do procesu zaopatrzenia:

1. Wykonane kwalifikacje. Oznacza to, że potencjalni klienci są zdolni i zmotywowani do wykonywania rzeczywistych wymaganych prac. Dlatego właśnie ja definiuję pracę jako serię celów wydajności , a nie listę umiejętności. Ten krytyczny krok otwiera poszukiwania bardziej zróżnicowanym i potencjalnym talentom, którzy mają różne umiejętności.

2. Posiada wzór Achiever. Oznacza to, że osoba znajduje się w górnej połowie lub lepszej grupie swoich rówieśników. Te osoby wyskakują z Twoich wyszukiwań, dodając do twoich napisów specjalne warunki przyznawania nagród i uznawania.

3. Szansa kariery. Kiedy perspektywy w sposób naturalny postrzegają pracę jako posunięcie do kariery, wskaźniki reakcji gwałtownie rosną. Oczywistym krokiem w karierze jest zazwyczaj połączenie lepszego tytułu, lepszego przemysłu, szybszego wzrostu lub bardziej znaczącej pracy.

Nasz nowy model kompetencji rekrutujących określa wszystkie umiejętności niezbędne do przyciągnięcia, rekrutacji, oceny i zamknięcia tych osób. Jednak zamiast opisywać konkretne kompetencje, ważniejsze jest najpierw zrozumienie modelu i systemu rankingowego. Jest to pokazane na grafice.

As Sourcing Becomes Easier, Recruiting Becomes Harder

6 days ago