Back to Question Center
0

6 Niezbędne internetowe statystyki reklamowe i ich odpowiedniki z gwiazdą rocka

1 answers:
 • (16. )
(. 14)
 • 6 Essential Online Advertising Metrics and Their Rock Star Counterparts
 • (9. )
  • 6 Essential Online Advertising Metrics and Their Rock Star Counterparts
  (. 5)
  • 6 Essential Online Advertising Metrics and Their Rock Star Counterparts
  .
  • 6 Essential Online Advertising Metrics and Their Rock Star Counterparts
  (2. )
  • 6 Essential Online Advertising Metrics and Their Rock Star Counterparts
  (. 5)
  (5. )
  • 6 Essential Online Advertising Metrics and Their Rock Star Counterparts

  Na początku każdego epickiego zespołu rockowego jest buntownik, przywódca i gwiazda. Niektórzy odrywają włosy i wychodzą z krokwi, aby zdobyć miłość do tłumu. Inni oczarowują i zachwycają swoich fanów delikatnymi melodiami aż do właściwego momentu, kiedy włamują się do tego topiącego gitarę solo. Niezależnie od tego, czy jest głośna, miękka, szalona czy metodyczna, jedna rzecz jest prawdziwa dla wszystkich gwiazd rocka;. kiedy wchodzą na scenę, wszystko działa .

  W ten sam sposób gwiazdy rocka mogą reprezentować najlepsze z ich gatunków, kluczowe dane reklamowe online stanowią najlepszy z naszych celów marketingowych. Jeśli nie jesteś dominującą własnością gry medialnej , musisz mieć strategię reklamową online, aby dotrzeć do klientów.

  W tym poście zamierzamy zbadać 6 podstawowych wskaźników reklamy internetowej, ich definicje i ich odpowiedniki z gwiazdą rocka. Czemu?. Ponieważ kiedy zapalą się kluczowe wskaźniki wydajności, tłum zwariuje.

  1. Liczba wyświetleń: Paul McCartney of Metrics

  Zdefiniowane wyświetlenia:

  Po prostu pojedyncze wrażenie reprezentuje pojedynczą osobę oglądającą reklamę,. witryna lub kampania. Łączne wyświetlenia reprezentują wszystkie osoby - i wszystkie te osoby - wyświetlają Twoją reklamę lub kampanię. W reklamie internetowej koszt tysiąca wyświetleń (CPM) jest dość powszechnym systemem aukcyjnym, z którego korzystają reklamodawcy do zakupu jednostek reklamowych. Kupowanie wyświetleń w reklamie online gwarantuje, że reklama zostanie wyświetlona z dokładną liczbą zapłaconych wyświetleń.

  Dlaczego więc Paul McCartney?. Wracając do Beatlesów, Sir Paul McCartney miał magiczny i szeroki urok. Bardziej niż inne gwiazdy rocka, jego muzyka wzbudza szacunek i niesamowitą zdolność łączenia się z pozornie wszystkimi na Ziemi. Niewiarygodnie, ponad 2200 artystów zakryło swoją piosenkę "wczoraj". â €?. Gdyby wrażenia były gwiazdą rocka, byłby to McCartney.

  2. Â Â Â Â Â Kliknięcia: David Bowie Metryki

  Kliknięcia Zdefiniowane:

  Kliknięcia reprezentują klientów, którzy widzieli Twoje reklamy, i z jednego powodu lub. inny, kliknął na nich. Wielu reklamodawców skupia się na kliknięciach jako ciągłym wskaźniku zainteresowania i sukcesu klientów. Kolejnym ważnym czynnikiem jest stosunek między wyświetleniami i kliknięciami. Jeśli wyświetlają się wyświetlenia, ale nikt ich nie klika, może to być czas na ponowne zaprojektowanie kanałów, na które kierujesz reklamy, oraz na zasoby kreatywne, których używasz do dotarcia do docelowych odbiorców. W kategoriach cenowych koszt za kliknięcie (CPC) to model reklamowy, który wymaga od marketingowców, aby płacili, gdy ktoś kliknie reklamę. Jest nieco droższy od CPM, ale często bardziej ukierunkowany.

  Dlaczego David Bowie?. Bowie był intrygujący i zabawny, a oba są kluczem do uzyskania kliknięć w marketingu. Połączył eksperymentalne dźwięki i uderzające wizualizacje, które zawsze pozostawiły widzów spragnionych czegoś więcej. Prawdą jest, że nie wszyscy kochają Bowie, ale wszyscy na pewno chcieli wiedzieć, co knuje.

  3. Â Â Â Â Â Â Â Prowadzi: Mick Jagger of Metrics

  Zdefiniowane namiary:

  Ołów to potencjalny klient, który wykazuje zainteresowanie Twoją firmą poprzez wypełnianie. formularz na stronie internetowej lub w inny sposób udostępniając informacje kontaktowe firmie (np. na imprezie ). W zależności od wielkości i charakteru prowadzonej działalności, potencjalni klienci mogą zostać automatycznie wprowadzeni na platformę automatyzacji marketingu (np. Marketo) lub przekazani do specjalisty ds. Sprzedaży, który bezpośrednio skontaktuje się z nami, aby rozwinąć głębszą relację.

  Prawdopodobnie najbardziej wpływowy frontman w historii rocka, Mick Jagger miał wpływ na prawie każdego wokalistę rockowego, który nastąpił później. Dzięki fajnemu, ale komendanckiemu zachowaniu i natychmiast rozpoznawalnemu głosowi, Mick jest facetem, z którym wszyscy chcą się spotykać. W reklamie online nowi potencjalni klienci reprezentują osoby, które chcą spędzać wolny czas z Twoją marką. Bądź jak Mick Jagger i idź zdobyć te przewagi.

  4. Konwersje: The Freddie Mercury of Metrics

  Konwersje Zdefiniowane:

  Konwersja ma miejsce, gdy jeden z twoich klientów kupi twój produkt, platformę,. lub usługi. Konwersje znajdują się u dołu ścieżki marketingowej i reprezentują wszystkich użytkowników online kierowanych przez Twoją reklamę, którzy zamieniają się w płatnych klientów. Konwersje są najczęściej śledzone za pomocą Google Analytics lub innego systemu zarządzania relacjami z klientami (CRM). Kluczowym elementem gry polegającej na konwersjach jest śledzenie każdego działania podjętego przez klienta przed dokonaniem zakupu. Znajomość ścieżki do konwersji oznacza, że ​​możesz powtórzyć ten sukces, przynajmniej teoretycznie.

  Freddie Mercury miał głos podobny do nikogo przedtem lub od tego czasu. Podobnie jak bardzo kreatywna kampania reklamowa, która przyciąga klientów do ramion marketerów, Freddie Mercury mógłby zaśpiewać garść notatek i zwiększyć sprzedaż albumów. Gdyby konwersje były gwiazdą rocka, będą Freddie Mercury.

  5. Â Â Â Â Koszt na lidera (CPL) â € "Prince of Metrics

  CPL Zdefiniowana :( 178)

  Gdy reklamodawcy. licytować, aby opublikować reklamy w Internecie, istnieje kilka modeli płatności. Koszt za ołów (CPL) to model cenowy, w którym reklamodawcy płacą tylko za podpisanie potencjalnej szansy lub udostępniają dane kontaktowe marki. CPL pozwala reklamodawcom najdokładniej wyświetlać swoje gwarantowane zwroty za kwotę wydaną na reklamy.

  Książę był prawdopodobnie najbardziej nieuchwytną i tajemniczą gwiazdą rocka w historii. Ale jedna rzecz była pewna, że ​​kiedy Prince był w budynku, masz gwarancję najlepszego pokazu swojego życia. Prince jest naszą gwiazdą rocka CPL, głównie dlatego, że obiecał właśnie to;. Poważny huk za twoją złotówkę.

  Â

  6. Â Â Â Â Â Zwrot z inwestycji (ROI): Jimi Hendrix of Metrics

  Zwrot z inwestycji (ROI) to zysk, jaki napędzają reklamy online, w porównaniu do kwoty wydanej. w tej reklamie. Posiadanie wysokiego zwrotu z inwestycji w marketing oznacza, że ​​dokonujesz dobrej inwestycji. Zwrot z inwestycji jest często śledzony z kwartału na kwartał lub rok do roku przez personel wykonawczy i decydentów marketingowych. Najprostszym sposobem obliczenia zwrotu z inwestycji jest odjęcie kosztu inwestycji reklamowej (budżetu) od ilości produktu lub usługi zakupionej przez klientów napędzanych początkową inwestycją.

  Jimi Hendrix był prawdopodobnie najbardziej wpływowym człowiekiem, który kiedykolwiek zdobył gitarę. W głównym nurcie, który obejmował zaledwie 4 lata, powrót i wpływ jego krótkiej kariery był ogromny. Prawie wszyscy, którzy grali na gitarze od czasów Jimiego Hendrixa, marzyli również o graniu na wzór Jimiego Hendrixa. Jimi reprezentuje najwyższy zwrot z inwestycji w historii rocka. Z zaledwie kilkoma nutami zmienił kamień na zawsze.

  Niezależnie od tego, czy używasz różnych metod reklamowych dla swojej małej firmy, czy też zmieniasz nowe oprogramowanie w chmurze, zrozumienie kluczowych wskaźników wydajności i wskaźników reklamy internetowej będzie kluczem do sukcesu lub porażki. A marketing ten jest niezbędny, jeśli chcesz, aby kluczowe dane ruszyły we właściwym kierunku.

  Pobierz teraz nasz Amplify eBook i zacznij zwiększać głośność w marketingu treści.

  April 13, 2018