Back to Question Center
0

Peers on Point: P & A z Mary Elizabeth Howard

1 answers:

Podobnie jak płatek śniegu wiemy, że każdy specjalista od marketingu jest wyjątkowy. Od rodzaju technologii, którą sprzedajesz (sprzęt, oprogramowanie i wszystko pomiędzy) do swojej roli (czy to w treści, ołowiu, wydarzeniach), codziennie stajesz w obliczu nowych krzywych. Ale pod koniec dnia wyzwania, zmiany w branży i możliwości rozwiązań są tym, co łączy świat technologii marketingowej. W naszej nowej serii LinkedIn Tech Peers on Point zbliżamy się do osobistych specjalistów od marketingu , aby uzyskać pewną perspektywę: Jak zmieniła się Twoja publiczność?. Jak mierzyć sukces marketingowy?. Jak współpracować i wspierać sprzedaż? - wireless cctv system. Jak wygląda twój przyszły stan Twojej strategii?

Zanurz się w naszym najnowszym wpisie z Mary Howard z Brother Mobile Solutions, aby ją zdobyć. I zobacz nasze inne posty z serii, sprawdź naszą rozmowę z Julią Mason-Ochinero z HP i Glen Nelson z Capgemini .

Pytania i odpowiedzi z Mary Howard - Senior Manager of Marketing & amp;. Communications, Brother Mobile Solutions, oddział firmy Brother International

Firma Mary koncentruje się na kampaniach marketingowych dotyczących treści i kampanii kierowania, aby pomóc firmie Brother dotrzeć do klientów i potencjalnych klientów, wspierając firmę w osiąganiu jej celów biznesowych.

Produkty Brother Mobility pomagają dzisiejszym pracownikom w podróży sprostać wyzwaniom związanym z drukowaniem mobilnym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przenośnej drukarki do obsługi magazynu, czy drukarki do fakturowania dla aplikacji usług terenowych, firma Brother oferuje szereg wydajnych drukarek mobilnych zaprojektowanych w celu zwiększenia wydajności, zwiększenia wydajności i zwiększenia zadowolenia klientów.

W jaki sposób ty i twoja organizacja mierzysz sukces programu marketingowego?

Ostatecznie sukces mierzy się ostatecznie dzięki zwrotowi z inwestycji - dziś używamy szerszej gamy danych, aby zarchiwizować, w jaki sposób. zdefiniuj zwrot z inwestycji. Przywiązujemy większą wagę do benchmarków w połowie okresu, takich jak nasza zdolność do przenoszenia rynku;. aby uzyskać uszy, zyskać oczy, poprawić rozpoznawalność marki, informować i zwiększać preferencje dla naszych produktów. I chociaż wciąż musimy nakarmić lejek sprzedaży lub umrzeć, wiemy, że zdobywanie umysłu i budowanie na nim jest równie ważne dla tego procesu.

Jak Twoja organizacja dotrzymywała kroku zmianom w technologii marketingowej?

Nie mogę powiedzieć, że dotrzymuję kroku zmianom - krajobraz ewoluuje. za szybko. Wiadomości o nowych, solidnych platformach, zautomatyzowanych narzędziach i inteligentnych nowych metodach śledzenia lub mierzenia rzeczy trafiają do mojej skrzynki pocztowej każdego dnia - ale oczywiście nie mogę tego wszystkiego, a nawet sobie z tym poradzić. Moim celem jest zrozumienie, jaką przewagę ma nowa platforma marketingowa, narzędzie lub strategia, a jeśli dotyczy ona naszej firmy, uczymy się, jak z niej korzystać w zespole i zasobach, które mamy.

Czy możecie wprowadzić swoje strategie marketingu treści i segmentacji na światło dla naszych czytelników?

Jedna z najgłębszych i najbardziej znaczących zmian to sposób, w jaki marketingowcy. tworzyć, optymalizować i rozpowszechniać treści. Zróżnicowane nowe platformy, takie jak LinkedIn, Ion, Percolate, Uberflip i inne inteligentne urządzenia do agregacji treści, na nowo określają sposób, w jaki wprowadzamy na rynek. Tam, gdzie w przeszłości marketer musiał kupować i segregować listy, dziś marketer ma narzędzia, dzięki którym może dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i pozwolić zainteresowanym stronom na konsumpcję. Aby samodzielnie segmentować. Narzędzia te pozwalają nam informować i przenosić odbiorców, których wcześniej nie mogliśmy znaleźć, oraz w sposób, który nie był przewidziany niedawno. Chociaż musimy nadal segmentować i kierować konkretne branże - teraz można również umieszczać tam treści dla komitetów kupujących i odbiorców technologii w celu znalezienia sposobów na rozwiązanie problemów. To sprzyja długoterminowym połączeniom, które się opłacają. Najlepsze praktyki nakazują ponowne skierowanie białej księgi, briefów aplikacyjnych i redakcji na mniejsze (snachowalne) fragmenty do bieżącego użytku oraz cyfrową optymalizację tych zasobów za pomocą odpowiednich słów kluczowych, które z czasem mają większy wpływ na wykładniczy. Treści są coraz ważniejsze w prowadzeniu i uzupełnianiu strategii SEO strony internetowej. Â Treść jest głównym czynnikiem napędzającym osiągnięcie silniejszego SEO. Â Â Â Â

Jak definiujesz i celujesz w pojawiających się osobach odbiorców?. Jak zmieniła się docelowa grupa odbiorców technologii?

Decydenci IT mogą być nabywcami, ale końcowi użytkownicy naszej technologii mają wpływ na decyzję o zakupie. Nie możemy znieść faktu, że wiele osób ma wpływ na podróż zakupową. Kiedy piszemy, tworzymy, docieramy - musimy odwołać się do tych, którzy mają największy wpływ na naszą technologię - a to rzadko kupuje. Dlatego dostosowujemy nasze dyskusje i nasze treści do oświecenia i informowania użytkownika końcowego, nawet jeśli decydentem może być CTO. Na przykład, bezpośrednie przemawianie do wyzwań związanych z powierzchnią handlową współpracownika i kierownika operacji może być bardziej efektywne niż bezpośrednia rozmowa z menedżerami ds. Sprzedaży detalicznej IT lub zakupów o ich wyzwaniach. A sprostanie wyzwaniom związanym z mobilnymi biurami lekarzy opieki domowej może być tak samo ważne, jak rozmowa ze szpitalnym szefem działu IT, dyrektorem technicznym lub wiceprezesem ds. Zakupów.

Jaki jest marketing dla rozwiązania technologicznego innego niż transakcyjna bezpośrednia sprzedaż produktu?

Jest to dłuższy proces, który wymaga edukacji, budowania wiarygodności i udowodnienia, że ​​można rozwiązać problem -. często jako jednostronny dialog. Naszym wyzwaniem jest wywołanie reakcji, która daje nam, jako marketingowcom, wgląd w problemy, problemy lub potrzeby potencjalnego klienta - i tworzy kampanie kroplowe, które przeprowadzają nas przez proces relacji, tak jakbyśmy rozmawiali. Jeśli możemy angażować potencjalnych klientów, a nawet obecnych klientów, tak jak powinny - przekłada się to na lepszą jakość i wyniki sprzedaży.

Jakie jest Wasze zdanie na temat platform społecznościowych, rozwiązań retargetingowych i sprzedaży społecznej w waszym miksie marketingowym?

Naprawdę dopiero zaczynamy rozumieć media społecznościowe - inwestowanie w szkolenia i uczenie się od marketerów B2B. którzy odnieśli sukces. LinkedIn zdecydowanie jest dla nas podstawową platformą. Jesteśmy organizacją typu B2B. Korzystamy z Twittera spontanicznie, aby powiązać go z pokazami i wydarzeniami w czasie rzeczywistym, ale nie używamy go jako naszej podstawowej platformy.                               LinkedIn  staje siĘ. Dostaliśmy również naszych sprzedawców zaangażowanych w LinkedIn Sales Navigator. Sposób patrzenia na to, że marketing musi zrobić 75 procent drogi zakupu dla potencjalnych klientów, a sprzedaż musi ponieść pozostałe 25 procent, aby wykonać sprzedaż. Jesteśmy bardziej zintegrowani niż kiedykolwiek wcześniej.

Jak wygląda przyszłość organizacji marketingowej?

Marketingowa organizacja przyszłości będzie niewiarygodnie dokładna, jeśli chodzi o udzielanie ludziom potrzebnych informacji, a także lepszą przewidywalność, kiedy. będą kupować. Â Â Â

Szukasz innych zasobów, które pomogĘ .. Ci lepiej zrozumieć kupujĘ .. cych technologię?. Sprawdź najnowsze badania LinkedIn na ścieżce zakupu nowej technologii. Zawiera szczegółowe informacje na temat pełnego zakresu osób podejmujących decyzje, ewoluujących użytkowników końcowych i wpływowych osób oraz ukierunkowanego na treść wsparcia po sprzedaży niezbędnego do zbudowania długotrwałych relacji z konsumentami sprzętu i oprogramowania.

Peers on Point: Q&A with Brother International's Mary Howard

April 13, 2018