Back to Question Center
0

5 kierowanych przez ludzi zasad SEO, które powiększyły nasz blog o 25x [Beat B2B]

1 answers:

Uwaga edytora: To jest trzecia odsłona naszego. € .Budowlane blogi. seria. W drugiej części pokazaliśmy, w jaki sposób stworzyliśmy odpowiednią treść dla odbiorców - teleprompter app.

Kiedy pierwsze wyszukiwarki zaczęły nabierać kształtu na początku lat 90., niewielu wiedziało, jak dramatycznie zmienią świat. Szybkie przejście do 2016 roku i wielu z tych samych graczy produkuje samochody bez kierowcy i buduje technologię sztucznej inteligencji. W przypadku, gdy zastanawiasz się, odpowiedź brzmi: nie. Google nie wie, co jadłeś na lunch.

Każdego roku mamy do czynienia z poważnymi zmianami w "regulaminie". SEO. Algorytmy stojące za wyszukiwarkami nieustannie się zmieniają. Oznacza to, że optymalizacja zawartości blogów pod kątem wydajności wyszukiwarek wymaga więcej kroków niż wielu sprzedawców B2B.

Z pomocą TopRank Marketing , nasze wysiłki w zakresie optymalizacji treści odegrały dużą rolę w zwiększeniu liczby subskrybentów bloga o 28. 1 razy w ciągu zaledwie 18 miesięcy. Zastanawiasz się, jak to zrobiliśmy?. Czytaj dalej, aby odkryć 5 zorientowane na ludzi zasady SEO, które napędzają ten sukces.

Pierwszą zasadą jest decydowanie, w którym miejscu blog łączy się z szerszą strategią marketingową. LinkedIn Marketing Solutions oferuje marketerom B2B różnorodne narzędzia do docierania do klientów. Ale, czy ludzie będą chcieli przeczytać post po poście o LinkedIn sponsorowane lub sponsorowane InMail?. Prawdopodobnie nie. Jest na to miejsce i nie jest to blog.

Wiemy, że marketerzy B2B potrzebują czegoś więcej niż informacji o produkcie lub informacji o firmie. Przeważnie marketerzy są spragnieni wiedzy. Chcielibyśmy dowiedzieć się, jakie narzędzia są dostępne, jakie taktyki zapewnią sukces, jakie książki powinny przeczytać, jakie trendy są zgodne z prawem i jak zachować ważność w ewoluującym świecie cyfrowym.

Tak więc, na długo przed przeprowadzeniem badania słów kluczowych lub przeprowadzeniem analizy luk, stworzyliśmy naszą strategię blogową. Strategia stoi tuż za naszymi celami biznesowymi i potrzebami publiczności. Obejmowały one:

  • Szczegółowe porady i informacje na temat jak być lepszym sprzedawcą
  • Porady i informacje na temat konkretnych taktyk marketingu B2B . )
  • Aktualizacje konferencji i możliwości nauki
  • Porady jak awansować w hierarchii w organizacji
  • Recenzje książek i. zalecenia dotyczące czytania

Oczywiście, w pewnym momencie nasi czytelnicy mogą również chcieć wiedzieć, w jaki sposób sponsorowane treści, reklamy InMail lub reklamy tekstowe mogą pomóc im dotrzeć do klientów. Czy o tym napiszemy?. Pewnie, raz na jakiś czas. Jednak ogromna większość treści, które tworzymy, koncentruje się na rozwiązywaniu problemów marketingowych naszego czytelnika. Â

â € œJak lubi Jason Miller, â € ť Ludzie inwestujĘ .. w czas na LinkedIn. â € ™ Od pierwszego dnia LinkedIn & amp;. TopRank starał się, aby marketerzy powiązali bloga z inwestycją w siebie jako profesjonaliści. Powiedział, że istnieje mnóstwo tematów, którymi zajmują się marketerzy i nie możemy ich posiadać. Nawet nie blisko. Tak więc wspólnie wykorzystujemy dane i dyskusję, aby zdecydować, które rozmowy możemy prowadzić. Gdy nie prowadzimy rozmów, ułatwiamy im - zapewniamy wartość, łącząc odbiorców z osobami, miejscami i historiami, na których im zależy. â €?. Jesse Pickrain , Menedżer ds. marketingu treści, TopRank Marketing

Drugą zasadą pozwalającą na wzrost liczby blogów jest regularne wykorzystywanie analizy luk słów kluczowych. Podczas definiowania strategii blogu odpowiedzi , dlaczego , co robimy, analiza luki oferuje ramy dla , jak.

Całkiem dosłownie, solidna analiza luk ujawni, czy twoja treść jest postrzegana przez twoich docelowych odbiorców. Aby to zneutralizować, optymalizacja polega na tym, by przekazać naszym odbiorcom docelowy rodzaj treści, w pożądanym przez nich stylu, z częstotliwością, która zapewni im zadowolenie. Optymalizujemy dla czytelników, a nie wyszukiwarek. Wyszukiwarki będą ostatecznie podążać za preferencjami naszych odbiorców, a nie na odwrót.

Jako przykład niedawno opublikowaliśmy stanowisko dotyczące marketingu opartego na rachunkach , które wyglądałoby zupełnie inaczej, bez wcześniejszego wykorzystania analizy luk. Od tygodni wiedzieliśmy, że ruch ABM zaczyna skakać, i nadszedł czas, aby nawiązać rozmowę. Bez analizy luki naszą odrażającą reakcją na ten trend byłoby opublikowanie dogłębnego artykułu na temat wykorzystania kilku taktyk ABM. Brzmi użytecznie, prawda?

Ale analiza luk ujawniła zamieszanie na rynku. Ludzie nie byli gotowi na "jak to". zadowolony. Nie byli nawet pewni, jaki był marketing oparty na kontach.

Z tego powodu opublikowaliśmy prosty post, w którym eksperci branżowi rozważali definicje tego nieuchwytnego pojęcia (patrz poniżej). Czy to działa dobrze?. Tak.

5 People-Driven SEO Principles That Grew Our Blog by 25x [B2B Beat]

Zasady angażowania online ulegają ciągłym zmianom. I wielu praktyków SEO kazałoby nam wierzyć, że istnieją twarde i szybkie formuły sukcesu. Umieść słowo kluczowe na początku tytułu wpisu. Upewnij się, że masz 3 linki do odpowiednich stron wewnętrznych. Alt-tagi. Opisy meta. Linki zwrotne. I tak dalej.

Problem z pozostaniem skoncentrowanym na laserze na pozycjach SEO â € œrulesâ €?. jakość treści zazwyczaj cierpi w rezultacie. Dlatego dużą część naszego sukcesu w blogowaniu stanowi chęć eksperymentowania z typami postów, tytułami, elementami na stronie, długością treści i kadencją.

Oczywiście, wykorzystujemy najlepsze praktyki SEO. Ale my też stajemy się kreatywni i podstępni. W ostatnim filmie wideo prowadzonym przez Jason'a Miller'a próbowaliśmy znaleźć niesamowite filmy z udziałem najlepszych marketerów riffujących na cyfrowych trendach. Zakładaliśmy, że oferowanie tak bogatej zawartości wideo zachęci naszych użytkowników do wypełnienia szybkiego formularza. Czy to działa?. Nie na początku. Czy się poddaliśmy?. Na pewno nie. Mieliśmy niesamowite filmy wideo na naszych rękach. Musieliśmy z niego skorzystać.

Więc podzieliliśmy filmy na fragmenty wielkości i dostarczaliśmy je po kolei za pośrednictwem bloga wraz z dodatkowymi treściami i spostrzeżeniami. W końcu zadziałało to znakomicie, zwłaszcza z perspektywy SEO i metryk.

5 People-Driven SEO Principles That Grew Our Blog by 25x [B2B Beat]

W kolejnej części z serii "Building Blogi" zbadamy, w jaki sposób nasz zespół ds. Treści pracował ręka w rękę z naszym zespołem ds. Generowania popytu, aby. zwiększ subskrypcje na blogu. W międzyczasie nic nie przegap: Zapisz się już dziś na blog LinkedIn Marketing Solutions !

5 People-Driven SEO Principles That Grew Our Blog by 25x [B2B Beat]

April 13, 2018