Back to Question Center
0

Co zyskuje na popularności: ponad 25% drogi w 2017 roku

1 answers:
(16. )
(. 5)
.
(6. )

Każdego roku wydaje się, że w miarę upływu czasu wydaje się, że prędkość rośnie. Dzień Walentego wygląda na to, że był w zeszłym tygodniu, ale teraz mamy ponad ćwierć drogi do roku 2017. Czas zadać trudne pytanie: Czy jesteś ponad 25% drogi w kierunku. Twoje cele na 2017 rok?

Poświęć trochę czasu w tym tygodniu, aby sprawdzić swoje postępy. Upewnij się, że jesteś na dobrej drodze, zanim nadejdzie reszta roku z zawrotną szybkością. Zamiast spieszyć się w listopadzie i rozpaczać w grudniu, możesz świętować swoje wygrane i spojrzeć na 2018 z czystym sumieniem.

W tym tygodniu może pomóc zestawienie popularnych treści. Zapoznaj się z poradami dotyczącymi treści, które konwertują, optymalizacji e-mail marketingu, najnowocześniejszego SEO i nie tylko.

Oto, co Marketerzy czytali & amp;. Największy udział w tym tygodniu:

1. W jaki sposób treści strategiczne zamieniają się w subskrypcje i sprzedaż e-maili

Treść wymaga strategii konwersji, aby odnieść skutek jako marketing treści. Brian Clark , Rainmaker Digital Founder & amp;. CEO wyjaśnia, w jaki sposób stworzyć strategię i przekształcić ją w w pełni operacyjny system.

2. Gdzie jesteśmy: The 2017 State of Content Marketing

Zobacz, jak Twoje wysiłki marketingowe w zakresie treści porównują się do reszty branży dzięki tej infograficznej infografice. z Zazzle. HubSpotâ € ™ s Amanda Zantal-Wiener zawiera komentarz i kontekst.

3. Wskazówki i porady. Sztuczki optymalizacji wiadomości e-mail

Marketoâ € ™ s Mike Madden zajmuje się poważną taktyką w tym poście, w tym listą 25 elementów, które możesz wykonać testem A / B. w wiadomości e-mail (lub w InMail).

4. Jak ponownie wykorzystać zawartość w celu uzyskania maksymalnych rezultatów

Zamień świetny temat w piętnaście różnych aktywów dzięki tym krótkim wskazówkom od konsultanta ds. Marketingu Kym Oâ € ™ ™. Gorman .

5. Â Dlaczego CEO muszą wchodzić w media społecznościowe (i jak to zrobić)

Wiesz już, że Twój dyrektor generalny powinien być aktywny w mediach społecznościowych. Jeśli jednak Twój pakiet C jest powolny w użyciu, wskaż mu ten przewodnik od Inspired HR Founder & amp;. CEOÂ Debby Carreau , aby zacząć.

6. Â Czy marketing treści może zwiększyć współczynnik konwersji witryny?

Alert spoiler: Tak. Ale sposób, w jaki content marketing inspiruje konwersje, nie jest taki, jak myślisz. Content Marketing Expert Pam Neely wyjaśnia, w jaki sposób właściwa treść może prowadzić do odwiedzin zwrotnych, a ostatecznie do konwersji.

7. Â IBM Watson & Co. Nie tak odległa przyszłość sztucznej inteligencji w marketingu cyfrowym

Podczas tego webinarium z HubSpot Academy przyjrzymy się obecnemu i przyszłemu potencjałowi sztucznej inteligencji w marketingu. IBM Watsonâ € ™ s Alyssa Simpson i Scott Litman z Equals 3 przynoszą wiele wglądów.

8. How to Rock Global Marketing z LinkedIn: Wywiad z Jasonem Millerem, Senior LinkedIn Marketing Manager

Być może przeniósł się do Wielkiej Brytanii, ale . Jason Miller zapewnia wiele wspaniałych rad dla marketerów po obu stronach stawu w tym wywiadzie.

9. Wzmocnij swoją strategię SEO na rok 2017

SEO jest stale zmieniającym się celem, zmieniającym się jeszcze szybciej niż reszta zawodów marketingowych. Konsultant ds. Treści Jodi Harris przyciąga nas do obecnego stanu SEO w tym poście.

10. Â Przedstawiamy LinkedIn dopasowanych odbiorców

Wcześniej w tym tygodniu ogłosiliśmy uruchomienie LinkedIn Linked Audience, czyli zestawu możliwości targetowania, które daje możliwość łączenia LinkedIn's. potężne profesjonalne dane z własnymi danymi własnymi.

Aby uzyskać najnowsze spostrzeżenia, aby utrzymać marketing na dobrej drodze, Â subskrybuj blog LinkedIn Marketing Solutions .

What's Trending: We're Over 25% Of The Way Through 2017

April 13, 2018