Back to Question Center
0

Jak marketing LinkedIn stworzył nagradzaną serię wideo

1 answers:
(16. )

W lutym, na żądanie. Marketing B2B Exchange 2018 w Phoenix, nasz zespół LinkedIn Marketing Solutions był zadowolony z otrzymania Killer Content Award w kategorii Najlepsza zawartość wideo.

Finny, która rozpoznaje "efektowne opowiadania dostarczane przez interaktywne, a nawet spersonalizowane doświadczenia". poszedł do serii Live with Marketers , pierwszego porannego talk show LinkedIn dla marketerów, przez marketerów.

How LinkedIn Marketing Created an Award-Winning Video Series

 • Ponieważ wielu naszych gości jest wpływowych i aktywnych w mediach społecznościowych, sensowne jest umieszczanie ich sieci i baz danych w naszych kampaniach promocyjnych - power health platinum hair-skin-nails 30 caps.
 • Przekazujemy transmisje na żywo z odcinków na YouTube sponsorowanych w serwisie LinkedIn.
 • Po pierwszym sezonie stworzyliśmy podświetlane i rozkwitające bębny, aby nasi widzowie byli podekscytowani na sezon 2.
 • Wyniki i odpowiedź

  . Widzieliśmy dramatyczny wzrost interakcji społecznych podczas odcinków, a jeszcze lepiej, interakcje były bardzo pozytywne. Te transmisje przekroczyły standardy dla tradycyjnych formatów transmisji internetowych, w tym wyniki NPS i rekordowe liczby uczestników i rejestracji. Widzieliśmy również wyższe prognozowane przychody z transakcji zamkniętych z tej serii w porównaniu z tradycyjnym formatem transmisji internetowej.

  Oto, co niektórzy z naszych uczestników mieli do powiedzenia:

  "Doskonałe seminarium internetowe - świetni mówcy, świetny umiar, bardzo mi się podobało, że zostało zaprezentowane za pośrednictwem wideo na żywo -. naprawdę wyróżnia się spośród morskich webinarów tylko audio.Z pewnością wybiorę się na przyszłe seminaria internetowe, dziękuję! "

  â €" Podobało mi się interaktywne wideo. ! Zaangażowałem mnie i lubiłem widzieć ludzi po drugiej stronie, znacznie lepiej niż tylko slajdy. "

  " Brałem udział w niezliczonych webinariach marketingowych i to. To było pierwsze, które uważałem za cenne i nie było stratą czasu, było tak odświeżające i cieszę się, że mogę wziąć udział w większej liczbie z nich. "

  Kolejne kroki: Powtórka

  Jeśli. śledziłeś nasz blog, wiesz nie pozwalamy, by dobra treść poszła na marne , nawet na "epizod". zadowolony. Aby zmaksymalizować zwrot z naszych starań, kroimy i kroimy tematy do ponownego wykorzystania. Obejmuje to opisy społecznościowe dotyczące określonych tematów, które mają na celu zwiększenie liczby pobieranych książek elektronicznych , analizowanie omawianego tematu w celu zwiększenia ruchu na blogu oraz zachęcenie widzów do odwiedzenia strony głównej serii , w której mogą oni nadrobić zaległości. wszystkie odcinki Live on Marketers, które mogli przegapić.

  Czekajcie na kolejny odcinek pod koniec kwietnia!. Prelegenci i ostateczna data zostaną wkrótce ogłoszone.

  Mówiąc o wideo, być może słyszeliście, że LinkedIn poszedł all-in na B2B Video. Â Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do linkedin. com / videoads . Aby dowiedzieć się więcej o najlepszych praktykach, które zostały skompilowane z ponad 300 milionów wyświetleń wideo i 7500 kampanii reklamowych, odwiedź naszą stronę z poradami dotyczącymi filmów wideo .

  How LinkedIn Marketing Created an Award-Winning Video Series

  April 13, 2018