Back to Question Center
0

Nowa funkcja wysyłania ofert pracy LinkedIn pomaga Ci tworzyć lepsze opisy zadań

1 answers:
 • (16. )
(. 14)
 • New LinkedIn Job Posting Experience Helps You Craft Better Job Descriptions
 • .
  • New LinkedIn Job Posting Experience Helps You Craft Better Job Descriptions
  (6. )

  Kiedy jesteś przywiązany do czasu i szukasz najlepszych talentów, świetny opis pracy może ci pomóc. Ale nawet zrobienie pierwszego kroku do napisania opisu stanowiska jest czasochłonne i przytłaczające, szczególnie jeśli nie znasz umiejętności i kwalifikacji do tej roli - formal dresses online usa. Â

  Dzisiaj LinkedIn z radością ogłasza rozpoczęcie naszej nowej oferty pracy, która daje Ci pomocną dłoń podczas pisania i optymalizacji opisu stanowiska.

  Wykorzystując dane dotyczące umiejętności i profilu naszych 400M + członków, zaproponujemy odpowiednie umiejętności i wymagania edukacyjne dla każdej roli, pomagając w przygotowaniu opisu stanowiska w ciągu kilku minut i pomagając nam lepiej dopasować pracę do. właściwi kandydaci.

  Oto trzy sposoby, w jakie nasze nowe doświadczenie w zakresie pośrednictwa pracy może pomóc:

  1. Już nigdy nie będziesz musiał pisać opisu stanowiska od nowa

  Gdy nacisk zostanie wyświetlony, aby otrzymać pracę i rozpocząć zatrudnianie, jesteśmy tutaj, aby pomóc. pierwszy krok. Na LinkedIn nasi eksperci danych mapują dane od naszych 400M + członków, 4M + zaksięgowanych miejsc pracy i 45 000 profesjonalnych umiejętności. Pozwala nam to na unikalne zrozumienie, jakie umiejętności i wymagania są niezbędne do rozpoczęcia pracy.

  Podczas wypełniania tytułu stanowiska i branży dla swojej otwartej roli, skorzystamy z potęgi sieci LinkedIn, aby polecić najlepsze umiejętności i wymagania edukacyjne w celu uwzględnienia w. Opis pracy. Nie musisz się martwić o zbadanie umiejętności niezbędnych do przyciągnięcia odpowiedniego talentu, nasi naukowcy danych wykonają pracę za Ciebie.

  Â

  2. Możesz optymalizować swoje posty, pozostając na szczycie najważniejszych umiejętności do swojej roli

  Wiemy, że umiejętności wymagane do osiągnięcia doskonałej roli zmieniają się co roku. Gdy umiejętności twojego docelowego talentu zmieniają się i ewoluują, twoje opisy pracy muszą się zmieniać wraz z nimi. Dzięki naszym nowym zaleceniom dotyczącym umiejętności możemy pomóc w zapewnieniu, aby opisy stanowisk zawierały najbardziej aktualne kwalifikacje dla Twojej branży - pomagając zoptymalizować swoje posty, aby dotrzeć do najbardziej wykwalifikowanych talentów.

  Możesz nawet wyciągnąć to narzędzie podczas spotkania ze swoim kierownikiem ds. Rekrutacji: podaj tytuł i lokalizację stanowiska oraz wspólnie się zastanowić, które z naszych zalecanych umiejętności najlepiej pasują do twojej otwartej roli.

  Â

  3. Twoje ukierunkowanie na pracę stało się jeszcze lepsze

  Siła delegowania pracy na LinkedIn polega na tym, że oferuje znacznie więcej niż tradycyjna publikacja. Twoja praca nie czeka, by zostać znalezionym przez aktywnych poszukujących pracy - skanuje naszą bazę 400M + profesjonalistów i znajduje dla Ciebie najbardziej wykwalifikowany talent.

  Dopasowujemy umiejętności i kwalifikacje do stanowiska pracy z umiejętnościami i doświadczeniem, które członkowie wymieniają na swoim profilu. A my ogłaszamy twoje otwarcia najbardziej odpowiednim członkom podczas ich dnia - w skrzynce odbiorczej poczty e-mail rano, na telefonach komórkowych i podczas przeglądania platformy LinkedIn.

  Takie dopasowanie algorytmiczne pomaga zdobyć najbardziej wykwalifikowanych kandydatów, a wykorzystanie zalecanych umiejętności z naszego nowego twórcy zadań zapewni dotarcie i zaangażowanie właściwych pasywnych i aktywnych talentów w naszej sieci członków 400M +.

  Opublikuj pracę na LinkedIn już teraz i zobacz, jak łatwo jest tworzyć opisy zawodów, które mają odpowiedni talent.

  Dowiedz się więcej o nowych doświadczeniach związanych z publikowaniem ofert pracy za pośrednictwem naszego wideo instruktażowego i sprawdź więcej wskazówek, jak pisać nieodparty opis zadania tutaj .

  Aby otrzymywać posty na blogu, takie jak te prosto w swojej skrzynce odbiorczej, subskrybuj biuletyn bloga .

  New LinkedIn Job Posting Experience Helps You Craft Better Job Descriptions

  April 13, 2018