Back to Question Center
0

Tech By the Numbers: Understanding Tech Buyers [Infografika]

1 answers:
  • (16. ) Tech By the Numbers: Understanding Tech Buyers [Infographic]
(. 33)
  • Tech By the Numbers: Understanding Tech Buyers [Infographic]

Dzisiejsza ścieżka zakupów technologii jest złożona i coraz bardziej uzależniona od wyrafinowanego opanowania. z podróży klienta i jej potrzeb związanych z treścią - taurin fiyat. Aby odnieść sukces, marketerzy muszą myśleć jak doświadczeni klienci i całkowicie zanurzyć się w nowoczesnym procesie zakupu. Dążąc do odkrycia cennych spostrzeżeń na temat technologii decydentów (TDM) na LinkedIn, zgarnęliśmy liczby i wyciągnęliśmy kluczowe dane, aby pomóc w informowaniu i kształtowaniu twojej wiedzy o tej wartościowej publiczności.

Przeczytaj naszą Infografię Tech by the Numbers: Twój przewodnik dotyczący zrozumienia kupujących techniki na LinkedIn , aby uzyskać nowe informacje na temat:

  • (44. ) Jakie TDM są zainteresowane - i gdzie szukają informacji

  • Z jakich treści korzysta TDM - i jak

  • .
  • Co oznacza dla marketerów zajmujących się technologiami w 2017 r. - kluczowe wskazówki i taktyki dotyczące osiągania TDM

Ponieważ ta kohorta wprowadza innowacje i przynosi zmiany w całym przedsiębiorstwie, rok 2017 będzie. określone przez TDM i ich coraz bardziej wyrafinowane, zniuansowane wymagania dotyczące treści. LinkedIn zapewnia dynamiczną przestrzeń do dzielenia się treściami między docelowymi branżami i klientami. W tym miejscu możesz z powodzeniem wzmocnić swoją obecną i przyszłą strategię dzięki cennym wglądom i powiązaniom, kontaktując się z klientem technicznym w miejscu, w którym odbywa się podróż.

Zapisz się na nasz blog Marketing Solutions , aby uzyskać przywództwo myślowe, odpowiednie aktualizacje i ważne spostrzeżenia.

April 13, 2018