Back to Question Center
0

Nauka z najbardziej wpływowych marek LinkedIn (INFOGRAFIKA)

1 answers:

Umieszczanie szkół. w kontekście wyników zawodowych

Wykorzystanie wszystkich trzech zasobów treści edukacyjnych

(. 5)

Tworzenie i kierowanie przywództwem prawdziwej myśli

Uderzające nagłówki i grafika

Zwiększenie zasięgu poprzez sponsorowane. Aktualizacje

  • Learning from LinkedIn’s most influential Higher Education brands [INFOGRAPHIC]
(. 72) Są to uczelnie, szkoły i uniwersytety, których treść jest najdalej na LinkedIn;. którzy angażują więcej swoich docelowych odbiorców, demonstrują wartość, jaką może przynieść im uczenie się, i przekładają to na dużą liczbę potencjalnych kandydatów na swoje kursy. Pobierz naszą infografikę, a znajdziesz nasz ranking 50 najlepszych marek z branży edukacyjnej w Europie, zgodnie z wynikami marketingu treści LinkedIn. Ale co jest takiego w ich strategiach marketingu treści, która sprawia, że ​​te instytucje odnoszą tak wielkie sukcesy?

Od IE Business School w Hiszpanii do INSEAD we Francji i SaĂ¯d Business School w Oksfordzie: Edukacja najbardziej. wpływowi mają wiele wspólnego, jeśli chodzi o budowanie swojej obecności na LinkedIn. Oto najważniejsze wnioski z instytucji edukacyjnych, które inteligentnie wykorzystują treści na naszej platformie:

Na LinkedIn instytucje edukacyjne mają możliwość zaprezentowania kariery, którą ich absolwenci mogli dalej cieszyć się dzięki automatycznemu generowaniu. grafika u góry strony. Nasze najbardziej wpływowe marki edukacyjne w pełni wykorzystują tę funkcję, aby kształtować wartość swoich kursów w kontekście wyników zawodowych. Wiele osób idzie jednak dalej, dzieląc się informacjami na temat osiągnięć Absolwentów, które pozycjonują w kanałach docelowych odbiorców, i których używają do przyciągnięcia potencjalnych uczniów na swoją stronę. Na przykład Szkoła Biznesu Sa (d niedawno opowiedziała historię byłych absolwentów, którzy opracowali firmę pre-paid na potrzeby energii słonecznej, jak donosi magazyn Fortune. INSEAD miał swoją własną opowieść, aby opowiedzieć o trzech absolwentach, którzy założyli nową koncepcję karty kredytowej, Curve.

Marki edukacyjne mają trzy potężne atuty, jeśli chodzi o tworzenie i rozpowszechnianie treści na LinkedIn: ich uczniów, ich wykładowców i absolwentów. Najbardziej wpływowe marki edukacyjne skutecznie wykorzystują wszystkie trzy sposoby dzielenia się doświadczeniami na temat życia w kampusie, przeplatane kawałkami, które pokazują wiarygodność zasobów nauczania lub sukcesy absolwentów.

Treść myśli przywódczej odgrywa kluczową rolę dla marek edukacyjnych: pomaga zdobyć uwagę profesjonalnej publiczności, jednocześnie pokazując typy myślenia, jakie mają do zaoferowania kursy instytucji. Najbardziej wpływowe marki LinkedIn mają zazwyczaj podwójną strategię: tworzenie treści na własnych platformach (takich jak ten fascynujący niedawny fragment o upadku Nokii , od profesora INSEAD), a także wykorzystanie okazji, gdy. niezależne media przedstawiają swoją pracę (takie jak ten ostatni raport na temat nierówności dochodów , opracowany przez Sa¯¯d Business School)

Inteligentni marketerzy znają wartość dobrego wizualnego â € "i edukacji. marketerzy nie są wyjątkiem. IE Business School to tylko jeden z wielu, który wykorzystuje swoje infografiki, filmy i uderzające obrazy w swoich aktualizacjach. Jeśli chodzi o wykorzystanie potencjału kanałów LinkedIn do marketingu multimedialnego, nasze najbardziej wpływowe marki edukacyjne znajdują się właśnie tam.

Świetna treść ma tylko tak duży wpływ na strategię dystrybucji. A w przypadku 95% naszych najbardziej wpływowych marek edukacyjnych strategia ta obejmuje rozszerzenie zasięgu treści za pomocą funkcji Sponsorowane aktualizacje. Kierując reklamy na profesjonalnych odbiorców, którzy pasują do profilu ich najbardziej prawdopodobnych uczniów, umieszczają wpływową treść przed odpowiednimi potencjalnymi klientami. Jest to inteligentna strategia zwiększania wpływu ich treści, która opłaca się raz na jakiś czas dla najlepszych marek edukacyjnych.

Czy Twoja marka znalazła się w pierwszej 50?. Czy twoi konkurenci?. Aby wyświetlić całą górę 50, pobierz "Content Marketing 50: Edycja Edukacyjna". infografika.

April 13, 2018