Back to Question Center
0

Jak nowa fala techniki sprawia, że ​​sprzedaż w starej szkole jest przestarzała

1 answers:

Komentarz edytora: Ten post oryginalnie pojawił się w LinkedIn Sales. Blog rozwiązań .

Media społecznościowe i oszczędzająca czas technologia na zawsze zmieniły sposób, w jaki wszyscy funkcjonujemy, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, więc było to tylko kwestią czasu, zanim przekształciły one również sprzedaż B2B.

Tutaj, na LinkedIn, obserwujemy wiele różnych zachowań w zakresie interakcji między kupującymi i sprzedającymi. W ostatnich latach zauważyliśmy szereg przełomowych technologii i nowe praktyki sprzedaży stały się głównym nurtem - system temperature monitor.

Oto, co widzimy: technologia przekształca zawód sprzedawców, od sposobu, w jaki generowani są potencjalni klienci, po rozmowy, które nastąpią po "cyfrowym uścisku ręki". jest zrobione. W dużej mierze przyspieszają one połączenia, skracają cykle sprzedaży i zapewniają nowy poziom przejrzystości, jakiego nie doświadczyli kupujący i sprzedający.

Aby rzucić światło na zmieniający się krajobraz sprzedaży, przeprowadziliśmy drugi roczny raport o stanie sprzedaży , aby zrozumieć wpływ sieci społecznych, oprogramowania do współpracy biznesowej i innych technologii na ogólną sprzedaż. ekosystem.

Zleciliśmy agencji CensusWide, agencji badającej rynek, aby zbadać ponad 2000 amerykańskich ekspertów i kupujących z branży B2B, aby uchwycić 360-stopniowy widok technologii i strategii, które wiodący sprzedawcy używają, aby odróżnić się od swoich rówieśników. i jak te podejścia lądują u kupujących. Oto, co znaleźliśmy:

Technik sprzedaży już nie jest "Warto mieć", â € N. Itâ € ™ s Table Stakes

Cyfrowy stos sprzedaży jest teraz mocno ugruntowany jako podstawa skutecznych organizacji sprzedaży. Tegoroczny sondaż pokazuje, że firmy otrzymują komunikat głośno i wyraźnie i przyspieszając wykorzystanie technologii w strategiach sprzedaży odpowiednio:

 • 98% najlepszych sprzedawców raportuje za pomocą technologii sprzedaży. praca
 • 90% sprzedawców zgłasza, że ​​technologia sprzedaży jest albo "ważna". lub "bardzo ważne". do zamykania transakcji
 • Specjaliści od sprzedaży wewnętrznej są najbardziej doświadczeni technicznie, 46% używa narzędzi CRM, a 40% korzysta z aplikacji zwiększających produktywność

How the New Wave of Tech is Making Old School Sales Obsolete

 • W ubiegłym roku nauczyliśmy się. że 70% przedstawicieli handlowych korzystało już z mediów społecznościowych w celu budowania i pielęgnowania relacji - trend, który wciąż rośnie w 2017 r.
 • We wszystkich dziedzinach sprzedawcy, którzy aktywnie korzystają z profesjonalnych i społecznych sieci takich jak LinkedIn i Facebook. widzą duży wpływ. Wyniki pokazują, że
  decydenci coraz częściej postrzegają sprzedawców jako zaufanych doradców - dalekie od jawnie oportunistycznego wizerunku, który kiedyś przyćmił zawód.

  • 79% zgadza się, że negatywne hollywoodzkie portrety źle przedstawiają zawód
  • Trzy najważniejsze terminy używane do opisania, w jaki sposób media przedstawiają sprzedawców, są "niedoskonałe". (38%) â € ždeviousâ €. (35%) i â € œaggressiveâ €?. (32%)
  • Wśród decydentów najlepsze terminy używane w odniesieniu do handlowców to â € œaggressiveâ €?. (43%) â € œtrustworthyâ €?. (31%) i â € œhigh integrityâ €?. (24%)

  How the New Wave of Tech is Making Old School Sales Obsolete

 • April 13, 2018