Back to Question Center
0

Jak reklamy z treścią LinkedIn pomogły ExactTarget zaatakować nowych odbiorców [VIDEO]

1 answers:

Gość Autor: Katie Blair jest Globalnym Menedżerem Reklamy w ExactTarget, Salesforce. com company.

W ExactTarget naszą misją i celem jest i zawsze była inspiracja i umożliwienie najlepszym marketerom na świecie. Dzięki biurom na pięciu kontynentach nieustannie poszukujemy nowych sposobów zwiększania popytu na nasze oprogramowanie marketingowe w chmurze wśród naszych międzynarodowych odbiorców - vahatamine tallinnas. Content marketing na LinkedIn to idealne rozwiązanie dla nas, ponieważ pozwala nam nie tylko zidentyfikować naszych odbiorców, ale także zrozumieć właściwy kontekst dla zaangażowania się w tę różnorodną grupę marketerów.

Mamy dobre wyczucie tytułów, które musimy zdobyć, aby prowadzić biznes, i content marketing na LinkedIn pozwala nam zidentyfikować i zainteresować tą konkretną publiczność, do której chcemy dotrzeć.

W jaki sposób marketing treści LinkedIn pomógł nam prowadzić firmę

Ze względu na nasz wszechstronny pakiet produktów obejmujący pocztę e-mail, telefonię komórkową, sieć społecznościową i internet, a także dlatego, że jesteśmy obecni. tak wiele krajów, musimy zrozumieć kontekst naszych odbiorców, aby dostarczać ukierunkowane, odpowiednie wiadomości. LinkedIn jest dla nas świetnym partnerem, a my wykorzystaliśmy LinkedIn na wiele wysiłków w zakresie generowania popytu, aby dotrzeć do innych podobnych marketingowców z właściwym przesłaniem do właściwej osoby we właściwym czasie. Zdolność do uzyskania odpowiednich treści przed naszymi odbiorcami w sposób interaktywny za pomocą reklam treści w formacie SlideShare była czymś, co chcieliśmy wypróbować.

W przypadku tej konkretnej kampanii, reklamowaną przez nas kreacją były 140 porad i wskazówek dotyczących marketingu mobilnego , z którymi marketerzy mogliby nawiązać nowe pomysły i koncepcje.

Wykorzystaliśmy reklamy treści SlideShare do:

  • Dostarczanie kreatywnych treści, którymi mogliby się zajmować nasi marketingowcy
  • Rozwijaj nowe relacje pomiędzy trudno dostępnymi odbiorcami (. 30)
  • Podpalanie rozmów z nowymi perspektywami
  • Tworzenie nowych możliwości biznesowych
  • Opracowanie rzeczywistego wskaźnika kosztu za jednego

.

Wyniki

Około 94% potencjalnych klientów, którzy wchodzili w interakcję z naszą kampanią, było nowością w ExactTarget, a około jedna trzecia marek, z którymi współpracowaliśmy, była najlepsza. organizacje, które zazwyczaj nie reagują na reklamy. Liczba wygenerowanych przez nas leadów przyniosła korzystny stosunek kosztu za lider, a jeszcze lepiej kampania wygenerowała kilka nowych okazji biznesowych.

Wykorzystując możliwości targetowania, które oferuje LinkedIn, byliśmy w stanie zidentyfikować naszych dokładnych odbiorców, a ponieważ byliśmy w stanie zrozumieć kontekst naszych odbiorców, kampania ta naprawdę umożliwiła nam dostarczenie niesamowitych wrażeń z publicznością. chcieliśmy dotrzeć.

Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak ExactTarget osiągnął wyniki używając LinkedIn w filmiku studium przypadku poniżej:

------- (. 9)

Chcesz skorzystać z reklam kontekstowych, aby dotrzeć do swoich odbiorców na LinkedIn?.

Skontaktuj się z nami , aby dowiedzieć się więcej.

April 13, 2018