Back to Question Center
0

Trendy w treści tygodnia: Rozwiń swoją pamięć mięśniową

1 answers:
(16. )
(. 5)
.
(6. )

Obejrzyj dobrego kuglarza w pracy, a będziesz zdumiony wieloma prezentowanymi talentami. Każdy rzut jest niesamowicie precyzyjny;. każda kula podąża za tym samym łukiem za każdym razem. Wygląda na to, że nie wymaga wysiłku, ale sprowadza się do pamięci mięśniowej nabytej po godzinach ćwiczeń. Po odpowiednim przeszkoleniu dobry kuglarz mógł wykonać stojąc na jednej stopie, a nawet z zawiązanymi oczami.

Jaka jest zatem pamięć mięśnia marketingowego?. Czy utrzymujesz wszystko w powietrzu, czy od czasu do czasu rzucasz piłeczkę?

W tym tygodniu obłęd najlepszych treści marketingowych pomoże ci rozwinąć umiejętności, których potrzebujesz, aby twój marketing wyglądał na bezwysiłkowy. Zawiera wskazówki od Rand Fishkin na temat przyszłościowych rankingów treści, pouczające studium przypadku zmiany paradygmatu marketingu treści Adidasa i nie tylko.

Czytaj dalej, aby rozwinąć pamięć mięśnia marketingowego:

1. Przyszłe sprawdzanie zawartości Ranking z tymi poradami SEO

"Ponieważ wyszukiwarki bardziej polegają na modelowaniu predykcyjnym, ich najwyższa pozycja będzie prawdopodobnie zarezerwowana. dla treści zapewniającej trwałą wartość.

Instytut Content Marketing opublikował właśnie ogromny eBook z przyszłościowymi wskazówkami od mistrza SEO Rand Fishkin . Ten wpis od konsultanta ds. Treści Jodi Harris zawiera obszerny zbiór najważniejszych wydarzeń z e-booka.

2. Nowe badania ujawniają płatną efektywność mediów społecznościowych

Raporty benchmarków Content Marketing Institute / MarketingProfs są skarbnicą znaczących statystyk. W tym artykule dla Social Media Examiner, autorka tekstu Suzanne Delzio analizuje wyniki raportu na temat skuteczności postów i reklam w mediach społecznościowych dla marketerów B2B i B2C.

3. W jaki sposób Adidas używa newsroomów do tworzenia pięciu świetnych elementów treści w tygodniu

"To nie tylko liczby, to liczby. w odniesieniu do treści .. Opowiedz historię, ale zrozum, dlaczego opowiadamy tę historię i mierzymy ją odpowiednio.

Eksperci od marketingu treści doradzają markom, które od lat myślą jak wydawcy. Adidas skorzystał z ich rady i zmienił sposób, w jaki zbliża się reklama. Ten post z The Drum Editor Seb Joseph pokazuje, jak to zrobili i czego się nauczyli.

4. Nowa funkcja reklamowa LinkedIn pomoże sprzedawcom dotrzeć do bardziej ukierunkowanych odbiorców

W tym tygodniu LinkedIn ogłosił kierowanie na konto LinkedIn ,. narzędzie pomagające marketerom w prowadzeniu marketingu opartego na kontach. Crowdcentricâ € ™ s Erica Perry wyjaśnia, jak to działa i co to oznacza dla marketerów w tym artykule z Social Media Week.

5. SMX West 2016 â € "ramy obsługi wyszukiwania, treś ci i marketingu cyfrowego

W tej prezentacji SlideShare, Wiceprezes ds. Marketingu i produktów BrightEdge Brad. Mattick przedstawia plan, w którym marki mogą podążać za mistrzowskim content marketingiem, od "zejścia". aż do "innovating". â €

6. Ultimate Guide to Infographic Marketing

Ten ogromny post z Mammoth Infographicsâ € ™ Jack Knopfler robi to, co mówi na opakowaniu. : Od wyboru tematów po amplifikację, obejmuje tworzenie infografik i strategię w szczegółach.

7. Kryzys angażujący w marketing treści i media społecznościowe: dlaczego się to dzieje i jak go naprawić

â € "trend nie jest â €". ~Facebookâ € ™ lub â € ~Snapchatâ € ™ lub â € ~bloggingâ € ™ â € ť budowanie relacji i budowanie społeczności.

8. Jak zyskać więcej dzięki SlideShare: Super-proste wskazówki dotyczące marketingu treści

Prezentacja SlideShare z Content Marketing Institute nie jest zupełnie nowa, ale jej kompleksowy zasięg sprawia, że. zimozielony. Nawet weteran SlideShare może znaleźć kilka nowych sztuczek.

9. 5 sposobów na to, aby Twój blog był interaktywny na tanie

Szlachetny blog nie zniknie w najbliższym czasie. Jednak posty, które zachęcają do interakcji, częściej angażują czytelników i zachęcają do dzielenia się nimi. Strategie pingwinów Valerie Levin przedstawia przydatny przewodnik po tym, jak spersonalizować swój blog w tym artykule dla HubSpot.

10. Atomowy przewodnik po strategii marketingowej treści

Strategia treści to skomplikowane połączenie kreatywności i technologii. I stanie się bardziej skomplikowany, ponieważ platformy treści nadal ewoluują. W tym SlideShare, strateg ds. Treści Frank Delmelle proponuje nowy sposób patrzenia na strategię. Frankâ € ™atomatomâ €?. Model ma na celu zmniejszenie bałaganu i stworzenie wiecznie odnawiającej się maszyny do obsługi treści.

Aby uzyskać pomoc w żonglowaniu działaniami marketingowymi , subskrybuj blog LinkedIn Marketing Solutions .

Trending Content of the Week: Develop Your Marketing Muscle Memory

April 13, 2018