Back to Question Center
0

13 najważniejszych wskazówek dotyczących atrakcyjnych treści wideo B2B na LinkedIn

1 answers:
  • (16. ) 13 Top Tips for compelling B2B video content on LinkedIn

Wideo jest ogromną częścią treści na LinkedIn. Odtwarzanie automatyczne w kanale ułatwia udowodnienie uwagi widzów i zwiększenie zaangażowania i skuteczności w przypadku treści sponsorowanych - hosting y dominio barato. Jak pokazują badania z Financial Times , jest to również ważna strategia angażowania decydentów i starszych wpływowych decydentów. LinkedIn szybko staje się jednym z najbardziej zaufanych źródeł treści wideo w tej grupie.

Wideo na LinkedIn nie jest tak ważne dla strategii marketingowych dotyczących treści B2B . To także coraz bardziej wszechstronny format zawartości. Nowa funkcja udostępniania wideo w serwisie LinkedIn, która jest obecnie udostępniana w naszej sieci, oznacza, że ​​możesz teraz udostępniać wideo w kanale LinkedIn bezpośrednio z telefonu. Możesz także edytować filmy na komputerach stacjonarnych, laptopach lub tabletach i przesyłać je z tych urządzeń. Oczywiście możesz też linkować do opowieści wideo, wywiadów i innych treści, które udostępniasz w YouTube, i automatycznie odtwarzać te filmy w kanale.

Jednakże przechwytywanie i udostępnianie wideo na LinkedIn, planowanie strategii związanej z treścią wideo, która pasuje do publiczności i środowiska, pomoże zmaksymalizować zaangażowanie, które generujesz. Oto 13 najważniejszych wskazówek, które pomogą Ci uzyskać pełną wartość z filmu LinkedIn:

1. Myśl poza polem, jeśli chodzi o wartość dodaną wideo
Z większą elastycznością, jeśli chodzi o wychwytywanie wideo B2B dla LinkedIn, warto myśleć bocznie o tym, w jaki sposób może on zwiększyć wartość. dla twoich odbiorców. Treści wideo B2B nie powinny nigdy oznaczać kolejnej rozmowy z głową. Co powiesz na dzielenie się widokami i dźwiękami wydarzeń konferencyjnych, w których uczestniczysz?. Filmowanie krótkiego przewodnika po hackingu, który może zaoszczędzić czas Twoich odbiorców?. Rejestrowanie swoich poglądów na bieżące problemy w stylu off-the-cuff?. Lub pokazując nowy element technologii?. Pamiętaj, że możesz łatwo wypróbować różne style treści wideo i zoptymalizować swoją strategię wokół tych, które najbardziej przyciągają uwagę.

2. Bądź na czasie
Możliwość przesyłania wideo bezpośrednio z telefonu zachęca Cię do większej elastyczności i kreatywności w kwestii roli, jaką odgrywa w strategii dotyczącej treści. Pozwala także szybko obracać zawartość wideo, aby ułatwić porządkowanie wiadomości i wydarzeń.

3. Zaplanuj oglądanie na urządzeniach mobilnych
Badania LinkedIn pokazują, że 91% naszych członków ogląda wideo na urządzeniach mobilnych, przynajmniej przez część czasu. W rzeczywistości 57% wszystkich kontaktów z treściami LinkedIn odbywa się na urządzeniach mobilnych . Oznacza to, że Twoje szanse na zarabianie znacznie wzrosną, gdy Twój film ma zapewniać dobre wrażenia wizualne na telefonie. Jeśli film, który robisz, nie wymaga pełnego formatu krajobrazowego, zastanów się, czy nie jest to film w pionie - dzięki temu odbiorcy nie będą musieli przekręcać telefonu, by go obejrzeć.

4. Nagraj w poziomie lub w pionie - ale nie jednocześnie
Niezależnie od tego, czy nagrywasz wideo w pionie, czy w poziomie, nie zmieniaj zdania w połowie drogi. Zachowaj spójność w sposobie kadrowania ujęcia, aby uniknąć irytujących widzów.

5. Trzymaj wszystko stabilnie statywem
Jeśli tworzysz materiały wideo przez filmowanie siebie, zastanów się nad inwestowaniem w prosty statyw, aby aparat (lub telefon) był stabilny. Uzyskasz bardziej profesjonalny wynik.

6. Używaj mikrofonów do wyciszania szumu tła
Kiedy nagrywasz wideo, bądź świadomy środowiska akustycznego wokół ciebie. Zbyt duży dźwięk w tle wydaje się nieprofesjonalny - i powoduje frustrujące wrażenia wizualne. Jest również stosunkowo łatwe do zredukowania, używając zestawu słuchawkowego lub zewnętrznego mikrofonu.

7. Poświęcenie czasu na edycję filmów przed ich przesłaniem pomaga kontrolować tempo i długość filmu, zapewnić skupienie uwagi widzów i bardziej kreatywne podejście do treści.

8. Dodaj napisy, jeśli potrafisz
Nasze badania pokazują, że tylko około jedna trzecia osób oglądających wideo na urządzeniach mobilnych ma zawsze włączony dźwięk . Tylko około połowa osób oglądających na komputerze. Dzięki temu napisy stają się cenną edycją każdego filmu udostępnionego w kanale.

9. Bądź kreatywny, bądź inny, bądź zabawny
Jednym z najciekawszych wniosków wypływających z badania FT była wartość, jaką mają odbiorcy apartamentu klasy C humor i kreatywność w wideo. treść . Warto pamiętać, że menedżerowie wyższego szczebla często angażują się w kanał LinkedIn poza tradycyjnymi godzinami pracy. W tym kontekście znacznie częściej odpowiadają na coś, co ich intryguje lub rozśmiesza. Nie bój się celować w śmieszną kość.

10. Nie żądaj zbyt wiele czasu swojej widowni
Maksymalna długość rodzimego filmu w kanale LinkedIn wynosi 10 minut. Jednak optymalna długość jest zwykle znacznie krótsza. Ze względu na zaangażowanie, jakie generuje i rozrywkę, jaką zapewnia, oglądanie wideo nie jest najbardziej efektywnym sposobem uzyskania dostępu do informacji. Zwłaszcza starsi odbiorcy nie chcą oglądać więcej niż trzy minuty, aby dowiedzieć się, co masz do powiedzenia - i prawdopodobnie sprawdzą długość filmu wideo, gdy po raz pierwszy zaczną go oglądać. Trzymaj się krótko, aby upewnić się, że podejmą decyzję, aby pozostać przy tobie.

11. Zrób pierwsze sześć sekund
Ważna jest nie tylko ogólna długość filmu. Rosnąca zgodność w blogosferze marketingowej polega na tym, że najprawdopodobniej masz tylko pierwsze sześć sekund na udowodnienie, że warto obejrzeć film. Spraw, aby te sekundy się liczyły, przechodząc od razu do sedna. Pracuj w haku zaprojektowanym tak, aby przyciągać uwagę ludzi, jeśli możesz, lub użyj napisów, aby wskazać, dlaczego to, co oglądają, ma znaczenie. Tradycyjne tablice intro lub zderzaki (gdzie wyświetlasz kopię wprowadzającą na ekranie przed rozpoczęciem wideo) prawdopodobnie wkroczą w twoje sześciosekundowe okno. Warto je zlikwidować, jeśli możesz.

12. Podziel wideo na rozdziały na sekwencję Treść sponsorowana
Jednym ze sposobów kontrolowania długości treści wideo jest edycja wideo w krótsze, bardziej skupione rozdziały, które można udostępniać kolejno na LinkedIn. Jest to świetne podejście do kampanii z treścią sponsorowaną, zwłaszcza gdy promujesz więcej niż jeden film jednocześnie i pozwala algorytmom LinkedIn optymalizować kampanię wokół najlepiej działających treści.

13. Połącz tekst i wideo we współpracy
Nie polegaj na filmach wideo, aby wykonać całą pracę za Ciebie. Użyj tekstu swoich aktualizacji, aby wprowadzić, podszyć i oprawić treści, które udostępniasz. Pamiętaj również, że wideo nie zawsze jest najlepszym formatem do szczegółowego przekazywania szczegółowych informacji. Wykorzystaj jego zalety w interesujących, interesujących i ciekawych treściach - a to zapewni Ci jeszcze lepsze wyniki.

April 13, 2018