Back to Question Center
0

Jak stać się codziennym czytaniem dla decydentów

1 answers:
(16. )

Jak stać się codziennym czytaniem dla osób podejmujących decyzje

Innowacyjna współpraca w zakresie treści z LinkedIn prowadzi do spektakularnych wskaźników zaangażowania Capgemini i. ta odpowiednia treść zapewnia wyniki, które może dopasować niewiele innych strategii marketingowych B2B - mysql forms and reports. W ciągu zaledwie sześciu miesięcy od premiery swojej pętli Content Content  microsite marka technologii, doradztwa i outsourcingu dodała 130 000 obserwatorów na LinkedIn, wygenerowała 368 856 wyświetleń wirusów i skorzystała z 1,8 miliona akcji, z czego 69%. byli na LinkedIn. Każdego tygodnia dodaje ponad 3 000 nowych obserwatorów, z których zdecydowana większość to decydenci IT i biznesowi dla dużych korporacji.

A więc w jaki sposób Capgemini stał się tak atrakcyjną marką pod względem treści?. Odpowiedź tkwi w rozpoznaniu naturalnego związku, jaki ma on z treściami, którymi zainteresowani są docelowi odbiorcy, oraz jego zobowiązaniem do przeniesienia tego związku na nowy poziom. Capgemini postawił sobie za cel stanie się marką treści dla biznesu i IT, zadbał o to, by mógł dostarczyć najbardziej istotne historie dla każdego odbiorcy, a następnie dostarczył jej części z dodatkowym zasięgiem potrzebnym do zmaksymalizowania ich wpływu.

Sam Capgemini codziennie produkuje jeden film związany z kwestiami biznesowymi i informatycznymi. Współpracując z LinkedIn, firma była w stanie połączyć tę samodzielnie wygenerowaną treść z historiami od kluczowych wydawców biznesowych, takich jak Forbes i VentureBeat, tworząc strumień treści o objętości 50 sztuk tygodniowo, który stanowił podstawowy przegląd pojawiających się problemów.

Dzięki promowaniu treści w pętli treści za pomocą LinkedIn Sponsorowanych aktualizacji, jest ona skierowana do kluczowych odbiorców decydentów biznesowych i IT, niezależnie od tego, gdzie się znajdują na LinkedIn.

Treści Capgemini zostały stworzone od samego początku nie tylko jako sposób na zwiększenie świadomości i zaangażowania marki, ale także jako kluczowy kanał generowania leadów. Mając to na uwadze, historie Content Loop są zawsze powiązane z odpowiednimi ekspertami Capgemini, z zaproszeniem do połączenia się z tymi ekspertami za pośrednictwem LinkedIn i dogłębniejszego zbadania problemów i porad. Jest to strategia, która zapewnia, że ​​marka zyskuje pełną wartość dzięki zawartości, którą tworzy i udostępnia - i że jej utwory działają jako istotne, inicjowane przez odbiorców konwersacje.

April 13, 2018