Back to Question Center
0

Co zyskuje na popularności: czy Twoja strategia marketingowa jest na pół upieczona?

1 answers:
(16. )
(. 5)
.

Gotowanie i marketing mają ze sobą wiele wspólnego. W każdym przypadku łączycie oddzielne składniki, by stworzyć coś większego niż suma jego części;. coś nowego, by zachwycić publiczność.

Zarówno gotowanie, jak i marketing są twórczymi powołaniami, które również wymagają zastosowania nauki. Surowe składniki ciasta nie byłyby hitem na przyjęciu urodzinowym;. wymaga chemii, aby przekształcić je w słodycze. Surowce składające się na kampanię marketingową - treść, SEO, płatne reklamy itp. - nie są skuteczne, chyba że nadrzędna strategia je zgromadzi.

Tendentowe treści z tego tygodnia mogą pomóc przekształcić surowe składniki w kuszące danie dla odbiorców. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak poprawić wyrównanie sprzedaży i marketingu, stworzyć skuteczny program marketingowy dla influencerów i nie tylko.

Trendy w marketingu w tym tygodniu:

1. Czy marketerzy mogą sprostać wymogom sprzedaży społecznej?

FeldmanCreative Owner Barry Feldman wyjaśnia, w jaki sposób marketerzy mogą połączyć siły z działem sprzedaży. stworzyć cnotliwy cykl wychwytywania ołowiu, wychowywania i zamykania.

2. The State of Influencer Marketing in 5 Charts

Dowiedz się, jakie platformy najlepiej nadają się do marketingu influencer, jak marketerzy rekompensują wpływowe osoby, i więcej dzięki temu artykułowi od. Digidayâ € ™ s Yuyu Chen .

3. Ruch płatny a ruch organiczny: który generuje więcej (i więcej kwalifikowanych) potencjalnych klientów?

Samantha Smith , Inbound Marketing Strategist at. SparkReaction, bada względne korzyści płatnego i organicznego ruchu i wyjaśnia, dlaczego strategia wygrywająca musi obejmować obie.

4. Marketoâ € ™ s Prognozy marketingowe 2017

Poznaj cztery kluczowe tematy, które eksperci Marketo są przekonani, że będą napędzać marketing w przyszłym roku w tym SlideShare.

5. 4 Techniki marketingowe do zdobycia uwagi w 2017 roku

Słuchaj wspaniałych melodii i ucz się potężnych taktyk marketingowych w tym artykule o tematyce muzycznej od Pro Motion, Inc. Założyciel i prezes (. 111) Steve Randazzo .

6. Â Jak znaleźć media społecznościowe Micro-Influencers dla twojego małego biznesu

Nie robi tysięcy wpływów. Konsultant cyfrowy Shane Barker wyjaśnia, w jaki sposób znaleźć osoby, które mogą przekonać małą, odpowiednią publiczność.

7. Â Chaos kanoniczny: podwajanie duplikatów

Oczyść zduplikowane treści i unikaj kar do wyszukiwarek dzięki tym wskazówkom od SEO Consultanta Marcus Miller.

8. Jak opanować sztukę podcastów B2B

Nowe badanie konsumpcji wskazuje, że 44% odbiorców podcastów B2B będzie składać się z szefów działów, wiceprezesów, właścicieli i c-suitów. Ten artykuł od marketingu B2B łączy porady od trzech ekspertów od podcastingu na linii frontu, aby dowiedzieć się, w jaki sposób marketingowcy B2B mogą sprawić, że będą działać.

9. Â 10 sposobów Marketing treści i zespoły sprzedaży mogą ze sobą współpracować

Dostosowanie do sprzedaży i marketingu ma kluczowe znaczenie dla skuteczniejszego marketingu cyfrowego. Założyciel Ironpaper & amp;. CEOÂ Jonathan Franchell wnika głęboko w to, jak zespoły mogą wspierać się nawzajem w tej znaczącej lekturze.

10. Â Wykorzystanie content marketingu do budowania marki w celu

Content Marketing Consultant Brian Honigman  wyjaś nia, jak zabrać content marketing z. cel strategii taktyki w tym SlideShare.

Aby uzyskać bardziej przemiłe porady marketingowe, należy zapisać się na blog LinkedIn Linked Solutions .

What’s Trending: Is Your Marketing Strategy Half-Baked?

April 13, 2018