Back to Question Center
0

Poznaj dwie osoby z prawdziwą pasją do treści globalnych

1 answers:
(16. )
  • Meet two people with a real passion for global content
(. 5)

Mam szczęście pracować z Christiną O'Connor i Jane Fleming - dwoma specjalistami od marketingu, którzy naprawdę osiągają sukces w dzisiejszym zawodzie. Wprowadzili się do obrotu nieco innymi drogami, ale łączy ich pasja i entuzjazm z tym, co robią - aw szczególności z jednym z najtrudniejszych briefów w aktualnym przewodniku marketingowym. Ci dwaj napisali dosłownie książkę o globalnym koordynowaniu treści - prompt it teleprompter.

Christina i Jane są w czołówce globalnej strategii LinkedIn na całym świecie w ciągu ostatnich kilku lat. Jako regionalni marketingowcy treści to oni równoważą nasz własny plan marketingowy z treściami, które są ważne dla naszych odbiorców w regionie EMEA. Łatwo dla marketerów zobaczyć ten rodzaj dyplomatycznego balansowania jako chorego - ale postrzegają to jako twórczą okazję. Są też naprawdę, naprawdę dobrzy.

Dlatego zachęcałem ich do pisania Wyrafinowanego przewodnika po marketingu do globalnego content marketingu , który wydaliśmy w zeszłym roku - i. dlatego chciałem, aby były one kolejną odsłoną serii filmów Inside Voices . Nie ma dwóch osób, które lepiej by się wyjaśniły, dlaczego globalna treść ma znaczenie - i jak przezwyciężyć związane z nią wyzwania.

Jeśli masz pięć minut do stracenia, zdecydowanie polecam przewijanie w dół i kliknięcie gry na rozmowie z Christiną i Jane - i jeśli jesteś gotowy, aby dowiedzieć się więcej o tym, co mają do powiedzenia na temat globalnego. content marketing, znajdziesz Tutaj znajdziesz wyrafinowany marketingowiec do globalnego content marketingu .

Zwróć uwagę na więcej Wkrótce pojawią się głosy InSide .

April 13, 2018