Back to Question Center
0

Jak zaangażować odbiorców Heartland w treści na LinkedIn [VIDEO]

1 answers:

Kiedy Amanda Rendle , Globalny Dyrektor ds. Marketingu HSBC w Bankowości Komercyjnej i Bankowości Globalnej & amp;. Rynki, które wypowiedziały się w tym roku na LinkedIn FinanceConnect: 14 w Nowym Jorku, omówiła, w jaki sposób jej marketing treściowy pozwala im nawiązać kontakt z właściwą publicznością i osiągnąć cele marketingowe.

A zatem, w jaki sposób firma wykorzystuje treści do angażowania docelowych odbiorców?

Zaczyna się od miejsca docelowego, w którym mieszkają Twoje treści, a następnie odpowiednich pojazdów do kierowania ludzi do niego. Kiedy spojrzysz na stronę HSBC Global Connections , jest ona wypełniona materiałami eksperckimi, których celem jest inspirowanie i informowanie międzynarodowych firm - autoremonditöökojad tallinnas. LinkedIn stał się cenionym partnerem i silnym narzędziem dla HSBC, aby połączyć tę profesjonalną treść z docelową publicznością. Dzięki wykorzystaniu produktów takich jak sponsorowane aktualizacje LinkedIn pomógł HSBC w realizacji jeszcze większych połączeń.

"Wielka wygrana dla nas dzięki programowi Sponsorowana aktualizacja jest w stanie zaangażować tych klientów i potencjalnych klientów, których naprawdę chcemy zaangażować i naprawdę wierzymy, że jest to nasza celna publiczność,. € ??. mówi Rendle. 23

Sponsorowane aktualizacje LinkedIn pomagają również w dostarczaniu informacji o zaangażowaniu, które kierują strategią treści HSBC. â € žTo bardzo pomogło nam dowiedzieć się, z czym ludzie majĘ .. styczność, â €?. mówi Rendle. â € žTo pomógł nam w dostarczeniu naprawdę istotnych treści firmom, które naprawdę chcemy przyciągnąć, a także pomógł nam zbudować markę i faktycznie zbudować to, w czym jesteśmy dobrzy, czyli połączyć firmy. dookoła świata. •

Dowiedz się więcej o wynikach kampanii HSBC i dowiedz się, w jaki sposób Twoja organizacja może wykorzystać LinkedIn do realizacji celów marketingowych B2B, przeglądając poniższy film i pełne studium przypadku.


Gotowy, aby rozpocząć korzystanie z LinkedIn Sponsored Updates?. Skontaktuj się z nami tutaj .

O autorze: Sally Keane jest strategicznym dyrektorem ds. Kont dla LinkedIn Marketing Solutions w Wielkiej Brytanii Odpowiada za pracę. ze strategicznymi partnerami, takimi jak HSBC, aby pomóc w formułowaniu i realizacji międzynarodowych kampanii marketingowych i partnerstw, które w unikalny sposób wykorzystują wartość platformy LinkedIn i odbiorców, aby osiągnąć cele biznesowe.

April 13, 2018