Back to Question Center
0

Inteligentna zawartość stawia Fujitsu na modę

1 answers:

Fujitsu pokazuje wartość treści opartych na dialogu

(13. )

Inteligentna treść stawia Fujitsu na trendzie

Korzystanie z treści do kierowania - comprar muebles jardin. zaangażowanie to sprawdzona strategia na LinkedIn - i taka, która przyniosła rezultaty niezliczonym markom i firmom. Skuteczna kampania firmy Fujitsu w Finlandii i Wielkiej Brytanii dowodzi, że takie zaangażowanie może również służyć jako cenny kanał do wglądu.

Jako jedna z wiodących na świecie firm z sektora ICT, Fujitsu ma silną pozycję w swoim kraju, w Japonii. Aby jednak poszerzyć świadomość na temat całego wachlarza usług na całym świecie, Fujitsu potrzebowało znaczącego połączenia z decydentami IT na kluczowych rynkach. Miał wiele zasobów dostępnych dla eksponowania swojej wiedzy w takich dziedzinach, jak bezpieczeństwo IT i przetwarzanie w chmurze, ale wiedział, że kluczem do sukcesu jest powiązanie tej wiedzy z zagadnieniami, które stanowią istotną część agend kupujących IT.

Fujitsu zastosowało precyzyjne targetowanie możliwe przez profile członków LinkedIn, aby dostarczyć szereg treści wideo, blogów i dokumentów do kluczowych osób odpowiedzialnych za IT i biznes. Poparła tę ukierunkowaną treść poprzez wezwania do działania, aby uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych treści na swojej stronie firmy. Jednak kluczem do odblokowania największej wartości z kampanii "Sponsorowane aktualizacje" stała się strategia wykorzystująca analitykę LinkedIn do kierowania wyborem treści w przyszłości.

"Umożliwiło nam to wygenerowanie własnego wglądu, aby kierować strategią treści,". powiedział Andrew Richardson, kierownik ds. strategii marki Fujitsu. Taki wgląd pomógł zwiększyć zaangażowanie w odniesieniu do treści Fujitsu, przy czym 44 000 wyświetleń wirusów powstało w samej Finlandii. "Kontynuujemy korzystanie z LinkedIn, aby nawiązać kontakt z naszymi odbiorcami na całym świecie, w oparciu o te pozytywne wyniki, â €?. mówi Richardson.

April 13, 2018