Back to Question Center
0

5 Surefire sposobów na rozwój blogu Baza subskrybentów

1 answers:

Być może nie jest to skromne, ale blog ten. ponowne czytanie w tej chwili przeżywa niezwykły wzrost.

W okresie 18 miesięcy od listopada 2014 r. Do maja 2016 r. Blog LinkedIn Marketing Solutions powiększył swoją bazę subskrybentów o 31x. W pierwszym kwartale bieżącego roku ruch blogów wzrósł o prawie 50 procent w porównaniu z analogicznym okresem w 2015 r - diseño muebles chile.

W jaki sposób blog rozwijał się tak szybko?

Czytelnictwo czytelnika powiększyło się,. ponieważ świadomie i starannie wdrożyliśmy pięciopunktowy plan ulepszenia bloga LinkedIn Marketing Solutions - staramy się opisać szczegółowo w nowym ebooku, Jak rozwinąć swój blog o 30X lub więcej: LinkedIn. Udostępnia taktykę, która rozwijała swój blog w Hyperspeed . â €?. W istocie ten ebook nie dotyczy blogu LinkedIn Marketing Solutions;. zamiast tego ten ebook dotyczy dzielenia się zwycięskimi podejściami, aby pomóc marketerom cyfrowym w rozwijaniu własnych blogów.

Ten ebook zawiera listy kontrolne, które zapewniają jasne, krok po kroku podejście do wdrażania własnego planu rozwoju bloga.

Oto pięć podejść, których ściśle przestrzegaliśmy, aby zwiększyć wydajność naszego bloga:

  • Służyć odbiorcom docelowym
  • Twórz przydatne, informacyjne i rozrywkowe treści
  • . 26)
  • Wykorzystaj SEO
  • Wdrażaj zasady generowania popytu
  • Promuj blog Proudly

Rozwijając blog LinkedIn Marketing Solutions, skupiamy się na laserze na. nasza grupa docelowa marketingu cyfrowego. We wszystkim, co robimy, mamy na uwadze obsłużenie tej publiczności użytecznymi i interesującymi treściami. Aby potwierdzić, że docieramy do właściwych odbiorców, stale używamy narzędzi opartych na danych, aby zapewnić, że to odbiorcy subskrybujący naszego bloga i odwiedzający nasze strony.

Ustawiliśmy wysoki pasek dla naszych treści. Chcemy tworzyć treści, których potrzebują nasi odbiorcy. Że nasza publiczność chce. A kiedy gwiazdy się wyrównują, nasza publiczność kocha. Dążymy do tego celu, tworząc treści, które są przydatne, oferujące różnorodność (od informacyjnych po rozrywkowe), a to często wystarczy, aby podzielić się apetytem marketingowców cyfrowych na treści, które pomagają im lepiej wykonywać swoją pracę.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia ruchu blogów i zwiększenia bazy subskrybentów. Ale ostatecznie najlepszym SEO jest tworzenie świetnych treści. Optymalizacja polega na zapewnieniu docelowej grupie odbiorców pożądanej treści, w pożądanym stylu i częstotliwości, która zapewni ich satysfakcję. Na koniec optymalizujemy dla czytelników, a nie wyszukiwarek. Wyszukiwarki będą ostatecznie podążać za preferencjami odbiorców, a nie na odwrót. Â

Rozwijając bazę blogów LinkedIn Marketing Solutions, polegaliśmy na naszym zespole generowania popytu. Znaczenie subskrybentów dla zdrowia na swoim blogu nie można lekceważyć. Joe Pulizzi, założyciel Content Marketing Institute, mówi: "Kiedy idziesz spać w nocy, powinieneś pomyśleć o przyciągnięciu abonentów. Kiedy budzisz się rano, powinieneś mieć subskrybentów wyrytych w mózgu. â €?. Z pomocą zespołu ds. Popytu staraliśmy się, aby subskrybowanie naszego bloga było jak najprostsze dzięki przewijaniu przycisku subskrypcji, oferując codzienne i cotygodniowe opcje subskrypcji, poprzez udostępnianie subskrypcji blogów dzięki e-mailom z podziękowaniami dla marketerów, którzy. pobierał nasze e-booki lub zarejestrował się na nasze webinaria, poprzez oferty subskrypcji e-mail do naszej bazy danych prospektów oraz inwestując w LinkedIn sponsorowane i LinkedIn sponsorowane InMail.

Mówi się, że treść jest królem, a promocja jest królową. Promując blog LinkedIn Marketing Solutions, stosujemy różnorodne metody. Codziennie wysyłamy e-maile do naszych subskrybentów, informując ich o nowych postach na blogu. Promujemy za pośrednictwem różnych platform mediów społecznościowych, takich jak Twitter i Instagram. Korzystamy nawet z naszych podpisów e-mail do promowania bloga, dodając link do strony docelowej subskrypcji. Możliwości promocji są wszędzie.

Możesz przeczytać bardziej szczegółowo na temat tego pewnego podejścia do rozwijania własnego bloga, pobierając ebook " Jak rozwijać swój blog o 30X lub więcej: LinkedIn dzieli się taktyką, która stała się jego blogiem. w Hyperspeed â €?. dziś!

5 Surefire Ways to Grow Your Blog Subscriber Base

April 13, 2018